• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada pişmiş et yemek

Z

Zeynep98

Kayıtsız
Misafir
Selamün aleyküm. Hayırlı günler. Rüyada pişmiş et yemek ne demek? Rüyamda bir lokantaya girdim ızgaranın üzerinde bir sürü pişmiş et vardı. Ben yemeyeceğimi söyledim ama çatala batırıp gülerek pişiren kişiye uzattım o da ısırdı. Daha sonra o da çatala batırıp bana uzattı bana uzattığınıda ben ısırdım ve yedim. Daha sonra tanımadığım bir kişinin evinde olduğumu gördüm. Ve o evden camdan dışarı baktığımda sol tarafımda deniz gördüm. Biraz gerisinde 3 ev vardı ve evlerin dışında herkes halı yıkıyordu ben bayram temizliğidir diye düşündüm. Bir de evin için de bir yavru kedi ve bir civciv vardı. Biraz karışık bir rüyaydı. Şimdiden cevabınız için Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamün aleyküm. Hayırlı günler. Rüyada pişmiş et yemek ne demek? Rüyamda bir lokantaya girdim ızgaranın üzerinde bir sürü pişmiş et vardı. Ben yemeyeceğimi söyledim ama çatala batırıp gülerek pişiren kişiye uzattım o da ısırdı. Daha sonra o da çatala batırıp bana uzattı bana uzattığınıda ben ısırdım ve yedim. Daha sonra tanımadığım bir kişinin evinde olduğumu gördüm. Ve o evden camdan dışarı baktığımda sol tarafımda deniz gördüm. Biraz gerisinde 3 ev vardı ve evlerin dışında herkes halı yıkıyordu ben bayram temizliğidir diye düşündüm. Bir de evin için de bir yavru kedi ve bir civciv vardı. Biraz karışık bir rüyaydı. Şimdiden cevabınız için Allah razı olsun.
Ve aleyküm Selam size de Hayırlı günler.
Rüyada pişmiş et yemek;sözünü pişir; ağzını der, devşir..
Ağzına gelen her sözü söyleme. Bir sözün nereye varacağını iyi düşün, ondan sonra söyle. Bu bir uyarı ruyasidir..
İnsanlar düşünmeden söyledikleri sözlerden daima zarar görmüşlerdir.
Zira düşünmeden söylenen sözler çok zaman yanlış, yalan, uygunsuz ve yersiz olur.
Bir konunun teferruatını bilmeden, önünü ardını düşünmeden, hele hele sözünü tartmadan söylemek, hiç hesapta olmayan kötü sonuçlar doğurabilir. Her Sözün gücü, etkisi ve bir tepkisi vardır !!

Piştim, pişmeniz gerektiğine alamet. Bunu yaparsanız Allahu Alem gelişmenizi ve kısmetler elde etmenizi sağlayacaktır selametle..

Üst Alt