• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada pilav görmek islami tabiri

A

Arafta

Kayıtsız
Misafir
Merhabalar, rüyada pilav görmek islami tabiri nasıl yapılır? Ben rüyamda şişman bi adamın evine gitmişim. Annemle beraber adamın mutfağına giriyorum, çok dağınık içimden toplasakmı diye düşünüyorum. Sonra tabaklarda artık kalmış pilav ve pilavların üstlerinde bir kaç parça parça tavuk görüyorum. Adama, sakın yeme pilavı çok beklemiş zehirlenirsin, yazın hemen bozulur kış olsa daha dayanır diyorum, tamam diyor. Sonra beraber çıkıyoruz adamla, bir yere gidecekmişiz arabanın arka kapısını açıyor biniyorum ama öne oturmak gibi bi istek oluşuyor birşey demiyorum. Sonra telefona bakıyorum şarj 23 kalmış, yetmez kapanırsa merak ederler diyorum orada bitti.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhabalar, rüyada pilav görmek islami tabiri nasıl yapılır? Ben rüyamda şişman bi adamın evine gitmişim. Annemle beraber adamın mutfağına giriyorum, çok dağınık içimden toplasakmı diye düşünüyorum. Sonra tabaklarda artık kalmış pilav ve pilavların üstlerinde bir kaç parça parça tavuk görüyorum. Adama, sakın yeme pilavı çok beklemiş zehirlenirsin, yazın hemen bozulur kış olsa daha dayanır diyorum, tamam diyor. Sonra beraber çıkıyoruz adamla, bir yere gidecekmişiz arabanın arka kapısını açıyor biniyorum ama öne oturmak gibi bi istek oluşuyor birşey demiyorum. Sonra telefona bakıyorum şarj 23 kalmış, yetmez kapanırsa merak ederler diyorum orada bitti.
merhaba rüyada pilav görmek islami tabiri;
Bir maddi kısmet ortada, ona erişmenizi bekliyor ama bu kısmet sonradan başınıza dert çıkartabilir, dikkatli olun.
Rüyada birini uyarmak;
bir konuda ehli olmadan verdiğiniz kararlar ,fikirler nedeniyle hem kendinize hem de başkalarına zarar verebileceğiniz konuda uyariliyorsunuz!! Çağımızın problemi, herkesin her konuda fikir sahibi olup hiçbir konuda yeterli bilgi sahibi olmaması. Önce düşün sonra taşın ve birlikte çıkın ..her kesi uyaramazsin!!

Üst Alt