• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada perde görmek

naturell

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamun aleykum, rüyada perde görmek nedir? Hayirli gunler, ben ruyamda evde otururken acik camimdan ismimin cagrildigini duydum, acik olan penceremden seslenen kisiye bakmak istedim fakat camin kenarindaki perdeye birden vucudum dolaniyor, perdelerde su sicim iplerinden oluyormus, rengi acik eflatun. Neyse ki ben kivrak bir hareketle bana ipli dolasan perdeden kurtuluyorum. Sonra bana seslenen kisiye basimi uzatip bakiyorum, bu kisi eski sozlumun ablasi oluyormus. Yillar var ki kendisiyle gercek hayatta hic gormedim bile. Ablacim ne oldu diyorum, o da bana asagi inmemi ders caliscagimizi soyluyor, peki abla geliyorum diyorum ve ders calismaya basliyoruz. İkimizin matematik sorusu ayni, ben iki dakika icinde cozuyorum kendisi cozemiyor, bana sasiriyor cabuk cozdugum icin. Hafif tebessum ediyorum, sonra ordan cikiyorum evimin bahcesinde bir koli yumurta goruyorum, ustu kapali kolilerden oluyormus ama yumurta kolisi bildigimiz kolilerden degil ustunde surekli yanip sonen mavi isikli bir yumurta kolisi oluyormus. Kendi kendime uzaydan gelmis de olabilir diyorum, surekli giydigim gunluk hirka ile uzerini kapatiyorum yumurta kolisinin. biraz uzun oldu ,kusura bakmayin. Allaha emanet olunuz...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hayirdir insallah..
Rüyada perde görmek keder, istenmeyen misafir,can sıkıntısı, gizli işlere işarettir..
PERDE'nin arkasındaki HAKİKATİ Görmek istemeyip, Örtüye ve geçmişe Takilan insana da delalettir..
geçmişe takılmak insana sadece zaman kaybettirir!

hayatta abes ve manasız hiçbir şey yoktur. Her olayın arkasında nice hikmetler, hayırlar, alınacak ders ve tedbirler söz konusudur. Yeter ki olayları yorumlamasını bilelim..
Şer zannettiğiniz şeylerin arkasından hayır da çıkabilir?
yeterki perde arkasindaki hakikatti bilmeden sevdiklerimizi YARGILAMIYALIM....

"Ölüm güzel bir şey, budur perde arkasından haber, güzel olmasaydı olur muydu peygamber?"
Necip Fazıl Kısakürek
Hayirli gunler...

naturell

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamun aleykum,ruya yorumunuz icin allah razi olsun..sag duyusu yuksek bir insansiniz allahu alem...gordugum yumurta kolisinin ustundeki mavi isiklar ne anlamda idi acaba?onu cok merak ettim.ben ruyamda uzaydan geldigini dusunuyordum ki niye ustunu orttum onu hic anlamis degilim....sectigim yasam belki de en hayirlisiydi kim bilir? cevap verirseniz cok memnun olurum...allaha emanet olunuz...

varlik dunyasinda yoklugu tercube ediyordum..iste bu, aradigim cevap olmali....ucurumun kenarina gelip de korktugumu anliycak bir el ariyordum....

Miladies

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada perde gormek

Selam aleyküm hocam ruyamda eve tul perde alıyorum düğmelerini diliyorum annem vefat etti kızkardeşini beraber perdeyi takıyorum güzel oluyor kiskardesim kalın perdeleri çıkartıyor ben balkonun perdesine uymadı sonra oraya da aliyim diyorum ne hayırdır

Üst Alt