• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada otel görmek tabiri

F

Feza

Kayıtsız
Misafir
Merhaba
Ben evli, 50 yaşında bir bayanım. Bir buçuk yıl önce bir hizmet sektörü açıp işletmeye başladım. İşlerim iyi gitmediği için daha önceden tanıdığım bir arkadaşımla işyerimi ortak olarak işletmek üzere anlaştık. Ancak işyerini daha iyi işleyeceğini umduğumuz başka bir semte taşımaya hazırlanıyoruz.

Rüyamda bir grup inasanla tanımadığım bir yerde temiz, lüks bir otele gittik. Otelin koridorlarında, bazı odalarında dolaşırken kendimi birden otel binasının tepesinde, dış kısmında buldum. Düşmemek için sıkı sıkı duvarlarına tutunuyordum. Bu arada otelde sanki hızla hareket ediyor, bir araba gibi süratle yol alıyordu. Ben sıkı sıkı tutunup düşmemeye çalışarak tırmanırken aynı zamanda tekrar binanın içine girmenin yolunu düşünüyordum. Korkmuyordum. Biraz endişe ve birazda merak duyguları içindeydim. Birlikte geldiğim grubun beni merak edebileceklerini, bir an önce onların yanına dönmem gerektiğini düşünüyordum. Aynı zamanda da manzaranın güzelliğine bakıyordum. Havanın temizliğini serinliğini hissediyordum.

Bu rüya beni çok etkiledi. Yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ediyorum. Allahın rahmeti üstünüzde olsun.

Sabite Gümüş İZMİR

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
gelincik1.jpg

Merhaba ve Hosgeldiniz kardesim uyeliginiz Hayirli ve Daim olur ins..
ruyaniza gecmeden once biraz on bilgi verip Sizin ile Dosthane muhabbet etmek istiyorum musaadeniz ile..boylece ne demek istedigimi daha iyi anlarsiniz ins..
Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz yaşınız cinsiyetiniz eğitim ve sosyal durumunuz
rüyayı gördüğünüz zaman gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüya hep birlikte yorumlanir..
ruyayi da Hayra yorarak pozitif yaklaşarak yorumu yapılmalıdır.
Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz.
Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler bazan geçmişin bir yansıması muhasebesi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan
bir sorunun değerlemesi de olabilir.

Ruyaniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin
Rüyada otel görmek dünya evine de işarettir.."Korkmuyordum. Biraz endişe ve birazda merak duyguları içindeydim"icinizdeki Ruh haliniz..
dünya islerinizin iyi gitmesi istiyorsaniz..Isinizin HAKKINI verin!!ve isinize ve insanlara samimiyet ,muhabbetle daha SIKI,SARILMALISINIZ..
ayni Düşmemek için o hotelin duvarina sıkı sıkı tutundugunuz gibi..
Rüyada bir otele taşındığını gören kimse bulunduğu yerden bir başka yere taşınır.
Nerede olursanız olun, elinizdekilerle yapabileceğinizi yapın. İyi bir başlangıç ve is arkadaşınla guven yarı yarıya başarı demektir..
Gergin bir haldeyken, ne yaparsak yapalım hayata anlam katamayız. Hayatın gizemini keşfetmek için gerekli olan şey gevşemiş ve Allah`a teslim olmus bir ruh halidir...
Hiçbirşeyden tad alamıyo oluşumuzun nedeni gerginliktir. Önce içsel huzura sahip olun. Bir kuş kadar hafiflediğinizde, etrafınızda olup bitenlere değer kattığınızı görüp şaşıracaksınız.
Çünkü herşey, siz gergin ve huzursuz olduğunuz için itici bir enerji var sanki..Onlara dokundugunuzda onlar bunu hissedebilir..
Allah`a Teslim olun!!O` cc. guvenin..her seyin HAYIRLISINI dileyin.. Başkalarının yorumlarını bir süre duymayın.
Selamet ile Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun..

Üst Alt