• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada örümcek ve örümcek ağı görmek

Şafak.

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada örümcek ve örümcek ağı görmek ne demektir? Rüyamda banyoda babam yatakta gibi yerde yatıyordu, etrafını örümcek ağları sarmıştı, kafasının üstünde 2 tane örümcek vardı. Babama dedim; baba etrafında örümcekler var napıyorsun burada. Babamın suratı ürkmüş gibiydi, kalktı eliyle silkeledi örümcekler gitti, uyandım.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Rüyada örümcek ve örümcek ağı görmek ne demektir? Rüyamda banyoda babam yatakta gibi yerde yatıyordu, etrafını örümcek ağları sarmıştı, kafasının üstünde 2 tane örümcek vardı. Babama dedim; baba etrafında örümcekler var napıyorsun burada. Babamın suratı ürkmüş gibiydi, kalktı eliyle silkeledi örümcekler gitti, uyandım.
Örumcek Mutluluğa işarettir.
Baban iyi birisi mi? Örumcek ağı,
Babanın şanssız olduğuna işaret ediyor. Tabii tek bir manası yoktur.

Denızz1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selam aleyküm hocam rüyamda örümcek ağı görüyorum bi dolanıyor gibi oluyorum gelip geçerken sonra sağ ayagımdaki terliği çıkarıp bozuyorum ağı örümcek de içindeyken sonra örümcek kaçıyor onu yakalamaya çalışıylrum ama hiç korkmuyorum bir de bu örümcek küçük boyutlarda sıradan bir örümcekti yorumlarsanız sevinirim hayırlı günler dilerim

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selam aleyküm hocam rüyamda örümcek ağı görüyorum bi dolanıyor gibi oluyorum gelip geçerken sonra sağ ayagımdaki terliği çıkarıp bozuyorum ağı örümcek de içindeyken sonra örümcek kaçıyor onu yakalamaya çalışıylrum ama hiç korkmuyorum bir de bu örümcek küçük boyutlarda sıradan bir örümcekti yorumlarsanız sevinirim hayırlı günler dilerim
Hayrolsun kardeşim benim, buarada ve aleyküm selam bazı nedenler dolayı geç cevap vere bildim affına sığınırım.

evvela, örümcek ağı çevredeki bazı düşmanlara, yakın zamanda nazil olacak bi takım problemlere işarettir. Yani hayırlı bir rüya değildir.

yalnız, örümcek ağını bozmuşsun, buda pek hayırlı değil, kötü günlere bazı arkadaşlıkların bitimine işarettir. Üzüntüye işarettir.

Örümceği kovalamışsın yani yakalamaya çalışmışsın buda şöyle bir şeye işarettir ki, hani ilk başta etrafında düşmanların var dedim ya, işte buysa o düşmanların senin hayatından çıkacağına işarettir.

Yani son tabire (kovalamak) bakarsak rüyan hayırdır yani, bazı üzüntü ve sıkıntılar yaşasan bile. Dua ile.

Üst Alt