• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ölüp dirilmek

Allah'ın kulu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm hocam,
Dün gece rüyada ölüp dirildiğimi gördüm.Rüyamda ben evimde yatağımda değil taşların üzerinde yatıyorum üstüm nerdeyse omuzlarıma dek örtülü. Ailem yanımda.Seslerini duyuyorum orda olduklarını biliyorum ama ne ses verebiliyorum ne de gözümü açabiliyorum.Ama kendi halimi görüyorum.Vücudum uçlardan başlayarak morarmaya başlamış sanki can çekilmiş toprak istiyor gibi ama toprağa defnetmiyor bekletiyorlar.Sonra nasıl oldu birden ayağa kalkıp topluma karıştığımı gördüm.Benim öldüğümü kimse bilmiyor sanki dirilmişim ve hayata devam ediyorum ama hiç anlam veremiyorum nasıl olduğuna rüyamda. Ellerimde hala morluklar duruyor,tırnaklarım filan sararmış biraz, geçiyor belki ama dirildiğimi gösteriyor
hayır olsun inşallah dedim ve size yazdım.Selametle kalın..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada ölüp dirilmek ;yaşayacağınız bir olay,hayatınızda bir dönüm noktası ya da büyük bir değişiklik yaşayabileceğinizi isarettir..
Allah'ın Size lûtfettiği ikinci bir ikram...

Hani deriz ya ;Hayat,insana bazen ikinci şansı vermez ama seven Rabbin!!bir cok kez Seni affeder!!tekrar, tekrar kendini düzelmen için şans, firsat veririr..

SON PİŞMANLIK FAYDA EDER MI..?Ölüm anı gelene kadar her pişmanlık gerçekten Allah cc.isterse fayda edebilir..Siz yeter ki kendinizi değiştirin!! hayatınız ,Kaderiniz değişsin...
Kissadan Hisse..Ne mutlu o kişiye ki ölümden önce ölebilenlere...selametle..

terazi

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada yaşayan birinin ölüp dirildiğini görmesi

Selamünaleyküm;
Bu rüyaları gören ablam.
Ablam benim öldüğümü duyuyor sonra yerde gözüm açık (bir gözüm kanlı) ölmüş olarak görüyor.Tokat atıp uyandırmaya çalıştıklarını görüyor.Daha sonra dirildiğimi görüyor.Elimde beyaz bir kağıtla kalem olduğunu, bilgisayarda iş aradığımı ve ''işe girmem lazım'' diyerek donuk bir şekilde bilgisayara bakıp, elimdeki kağıda bişeyler yazdığımı görüyor.
Bu rüyanın ardından bir rüya daha görüyor..Ailecek yorganın altında olduğumuzu kendisinin sadece yorganı beline kadar kapattığını görüyor.(yorganın rengi açık mavi)
Bu rüyaları ablam aynı gün sabaha karşı arka arkaya görüyor.
Şimdiden teşekkür ediyorum.Umarım anlaşılır şekilde ifade edebilmişimdir.
Rüyanın yorumunu bekliyorum...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
hanideriz ya ölüp ölüp dirilmek... korku, Sıkıntı O an itibariyle yaşadığın durumdur...
evet hayat seçimlerden ibaret,her durumda bir seçim elbet var,ama bizler sanırım herhangi bir sorunda olumsuzluğu seçiyoruz,
eyvah, bittim,yok oldum,tükendim diyoruz,ne kadar Rabbimin rahmetinden ümitvar olsak da
eminim hepimiz hayatımızda en az 1 kere böyle düşünmüşüzdür..

olayları akışına bırakmak, yada "su akar yolunu bulur" kaderimi yasiyorum demek harcımız olmuyor..
UNUTMAYIN;Nasıl yaşarsanız öyle ölür ve nasıl ölürseniz ve öyle bambaşka güzel bir boyut Aleminde öyle dirilirsiniz..

ölüp ölüp dirilmek,insanların tedirgin ve korktukları şeylerden gösterdikleri bir bir eylemdir.
hayatımız boyunca defalarca yaşarız bu süreçleri. gerçekte ölmek değil de mecaz anlamında kullanırız ölüp ölüp ,
tekrar umut ve yepyeni bir başlangıç ile dirilmek...

Rüyada ölüp dirilmek ;
yaşayacağınız bir olay,hayatınızda bir dönüm noktası ya da büyük bir değişiklik yaşayabileceğinizi isarettir..
Allah'ın Size lûtfettiği ikinci bir ikram...

Hani deriz ya ;Hayat,insana bazen ikinci şansı vermez ama seven Rabbin!!bir cok kez Seni affeder!!tekrar, tekrar kendini düzelmen için şans, firsat veririr..yada beklenmedik Rızk kapısı açar..

"Ailecek yorganın altında olduğumuzu kendisinin sadece yorganı beline kadar kapattığını görüyor"
Ayağınızı yorganınıza göre uzatın!

Hasbünallahu ve ni'mel vekîl..
Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil

Kelebk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm. Rüyamda biryerde akşam çalışıyordum müşteriler altı yanan yemek yiyordu. Sonra dışarı çıktım böyle büyük siyah güveç tarzı tabaklar vardı bunları nasıl toplarım diye düşünürken kurt gördüm, krem renkliydi ben dükkanın kapısına gidene kadar peşimden gelmiş tam karşımda kurdu gördüm, kapıyı kapattım. Kapı tahtadan, ince mi desem saglam degilmi desem bilemedim, kapıyı kapattım kapıyı zorluyodu içeri girmek için zorla tutuyordum, kapıyı iki tanıdıgım vardı erkek onlarda ayrı iki odaya kactı, yardım edin diye bagırıyodum ikiside kacmıştı. Sonra gündüz vardı kaldırımda, yürürken kaldırımda uyuyan siyah köpek gördüm çokta siyah degildi.
Ve sormak istedigim rüyada öldügünü görmek sonra dirilip ben öldügümde beni kim yıkadı diye anneye sormak ve komşu kadın yıkadıgını ögrenmek ne anlama gelir.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüyada ölüp dirilmek ;
yaşayacağınız bir olay,hayatınızda bir dönüm noktası ya da büyük bir değişiklik yaşayabileceğinizi isarettir..Allah'ın Size lûtfettiği ikinci bir ikram...

Hani deriz ya ;Hayat,insana bazen ikinci şansı vermez ama seven Rabbin!!bir cok kez Seni affeder!!tekrar, tekrar kendini düzelmen için şans, firsat veririr..

Rüyada kurt görmek;
güçlü bir hayatta kalma içgüdüsü, güzellik, yalnızlık, gizem, kendine güven ve gurur simgeler.

Rüyada siyah köpek görmek;
kara köpek görmek, bir arkadaşının gölge yönünü ifade eder. Size yakın bu kişinin karanlık yüzünün ortaya çıkacağını ve onun gerçek niyetini göreceğinizi simgeler.

Rüyada kapı görmek ;
gerçek yaşamda karşınıza çıkacak fırsatlar ve imkanlar ile sizin bunlara tepkiniz konusunda mesajlar verir. Rüyada kapılar, fiziksel duruma göre detaylı olarak açıklanır.
Allah bir kapıyı kapatmadan diğerini açmaz..selametle..

Üst Alt