• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada ölünün rüya göreni kovalaması

nazeni

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamun aleykum nasılsınız iysiniz inşallah. ben bi rüya yorumu sorucaktım benim konusmadığım bi yengem var rüyamda benim elimde bişeyler vardı onlara bakmak istiyodu bende izin vermedim benim ölen babaannemde rüyada ben ona öyle kötü davrandım diye beni kovalıyodu .. elinde bişeyler vardı bana fırlatıyodu çok korktum eğer yorumlarsanız sevinirim .. bide annemde bitane kız çocuğu görmüş rüyasında küçük benimde okul eteğimi yaktığımı görmüş ne manaya gelir acaba yorumlarsanız çok sevinirim hakkkınızı helal edin ALLAH A EMANET OLUN İNSALLAH
:)hmmnn

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam kardesim hosgeldiniz Guzel insan Hayirdir insallah
Kovalanmak: Kaçmaya çalışılan şey kişinin kendisine ait bir düşüncesidir ve bundan kaçması mümkün değildir.
Kovalanmak, yüzleşmekten korkulan bir durumu ifade eder..
ölünün bir diriyi kovalaması: İşlerinin çok olacağına ve bunlardan çok faydalanacagina ayrica
O ölünün sizden Dua bekledigi ve Sizin bazi haal ve davranisiniz yuzunden rahatsiz olduguna da delaletir...

Rabbim Size cook buyuk bir iyilige,guzelige hayra vesile olmanizi nasip edecek ins.Allahu Alem.
Eyy Abdullah Ey Allah-in kullu Darginlik ve kirginliklara son vererek kirik gönülleri tamir edelim ...Sila-i rahim yapilmali..Muminler barismali
Hak Hukuk bu dunyada hal edilip helalesmeli.. yarin Kiyamet ve Hesap cook cetin olur kardesim...

Resûlullah sav. buyurdular ki: “Allah merhametli olanlara rahmetle muamele eder.
Öyleyse sizler yeryüzündekilere karşı merhametli olun ki semada bulunanlar da size rahmet etsinler.
Birbirinize kin ve düşmanlık beslemeyin! Birbirinizi kıskanmayın!
Ey Allah’ın kulları kardeş olun! Bir Müslümanın diğer kardeşine darılarak üç günden çok uzaklaşması helâl değildir.) [Buhari]

"okul eteğimi yaktığımı görmüş"
Okul önlüğü görmek okul ve okul ihtiyaçlarına,yakmak SAKIN Haa hic kimse veya hic bir sey icin okulunuzu ve egitiminizi YAKMAYIN!!!

İnsanları Kitaplar Gibi Düşünün Ve Kapaklarına Bakıp Aldanmayın Okumaya
Başlayınca Değerini Anlarsınız. HZ.MEVLANA.

Kişi, sevdiğinin ahlakı ile ahlaklanır;
Bu sevenin elinde değildir,
Sevgi bunu icap ettirir.”
İmam-ı Rabbani (k.s)

Büşşş

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Bende ruyamda olen komsumu gordum beni kovaliyordu, hakkini helal et diye bagiriyodu. Birden bedeni curudu ama kovalamaya devam edip hakkini helal et diye bagiriyodu. Cevap yazarsaniz sevinirim anlamini merak ediyorum.

Üst Alt