• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada olay çıktığını görmek

tito

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada olay olduğunu görmek, rüyada olay çıktığını görmek, olaylar çıkması rüya tabiri.
Selamun Aleykum ve Rahmetullah Cümleten iyi geceler. İzninizle rüyamı anlatayım az önce şu rüya ile ürpererek kalktım .
Bir akşam saati İstanbul'a maç izlemeye gidiyorum ve tribünde otururken bir olaylar kopuveriyor, silah sesleri, bağrışma sesleri vs. Ne olduğunu anlamadan kendimi bir çam ağacının altında uyanırken buluyorum. Olaylar sırasında bayılmışım, ortalık çok karanlık ve sirenler çalıyor sokak lambaları dahi yanmıyor. Cebimde 40 lira var ve eve nasıl gideceğimi düşünüp yollara düşüyorum ama ne bir araba geçiyor ne de bir insan var. Derken küçük 4 tekerlekli bir çocuk çıkıyor karşıma, bununla muhabbetler edip birden samimi oluyoruz ve beni bir yere götürmek istiyor, ben de kabul ediyorum. Beni labirent gibi bir yere götürüyor, ortalık zifiri karanlık telefon ışığı ile yol bulmaya çalışıyorum. Daha sonrasında çocuk ortadan kayboluyor ve bu yol bulma çabam gündüz olana kadar devam ediyor. Tam bir çıkış yolu bulduğumda o küçük çocuk geri geliyor ve beni kolumdan tutup birinin yanına götürüyor, beni götürdüğü kişi de askerde acemi birliğini beraber yaptığım bir devrem. Devrem kafayı yemiş gibi hareketler yapıyordu. Sezer ne yapıyorsun, biz acemi birliğini beraber yaptık dedğimde öyle bir sinirlendi ki beni tuttu ve içerisi kırık ayna parcalarıyla dolu bir odaya attı. Oda da o küçük çocuk beni dövmeye ve iskence etmeye basladı. Böyle biraz devam ettikten sonra tekrar kacmaya başladım, tam çıkışı tekrar bulmuş ve kaçacakken beni tekrar yakaladılar ki o sırada nefes nefese uyandım.

Yorum için teşekkür ederim inşaallah allah'a emanet olun....

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleyküm selam ve rahmetulahi ve berekatu Rüyaniz Hayr olsun
Rüyalarınız Aslında Gerçek Sizi Sizden Size nasihat veriyor uyarıyor.İÇİNİZDEKİ SESİ DİNLEYİN ..

Gerçek hayatta ,girdiğiniz topluma,sitelere kimler ile nerede bulunduğunuza dikkat edin!!
bir insanı ,iyice tanımadan sadece dış görünüşüne aldanarak yola çıkmayın!! yoksa aşk acısı ,aile, sosyal ya da iş nedeniyle sıkıntı çeker ,çok güç duruma düşebilirsiniz.. selametle..

Üst Alt