• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada oğlunun öldüğünü görmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Selin

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada oğlunu görmek ruyada cocugunun oldugunu gormek rüyada oğlunun öldüğünü görmek

Merhaba.Rüyamda oğlum ölmüş komşumda oğlumu bana getiriyor oğluma bakıyorum derisini yüzmüş ondan kiyma yapacağım boşa gitmesin eti diyor alıp götürüyor oğlumu.Bende ağlamaya başlıyorum abime yalvarıyorum ne olur onu bana geri getir bu kadin çıldırmış, oğlumun derisini yüzmüş kiyma yapacakmış diyorum.Abimde korkma hiç birsey yapamaz diyor, komşuma telefon acıyor, sakın cocuğa dokunma onu almaya geliyorum diye. Bende abime öyle yalvariyorumki onu çabuk getir hiç olmazsa bir mezarı olur da nerde olduğunu bileyim diye. Sonra abim getiriyor ama gerisini hatırlamıyorum .Çok korkunctu hala rüyanın etkisindeyim.Hayırlı günler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
rüyada oğlunun öldüğünü görmek rüya tabiri

Merhaba Selin Rüyaniz Hayr olsun..
Öncelikle korkmamanız gerektiğini söylüyorum, kötü bir mesajı yok.
Rüyada oğlunun öldüğünü,görmek; gerçek yaşamınızda çok sevdiğiniz bir şey hakkında duygu ve düşüncelerinizde değişikler olduğunu,
yaşam kalitenizde olumsuzluklar olduğunu düşünmeye başladığınızı simgeler.
Böyle bir rüya görürseniz size bu düşünceleri oluşturan faktörleri derhal gözden geçirmelisiniz
Negatif enerjinin varlığını hissettiğiniz an, negatif enerji kaynağından uzak olun..!!olumsuz Duygu ve düşüncelerden uzak durun!yoksa ruh haliniz bozulabilir..

oğlunuz ile yeterince vakit geciremediğiz sebebi yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu da işaret eder..
Sevdiklerinizi Allah'a emanet edin.Sevmediklerinizi Allah'a havale edin...selametle..

Selin

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun içim rahatladı.Yorumunuz için teşekkür ederim.Çevremde okadar çok negatif insan varki onların sayesinde ne evimde huzur kaldı nede bende olumlu düşünmeye fırsat.Sizinde söylediğiniz gibi onları Allah'a havale ediyorum sizede hayırlı geceler diliyorum.

cglaa16

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada oğlunun ölmesi, rüyada oğlunun öldüğünü görmek tabiri.
Selamun aleykum hayirli hafta sonlari ruyalarimiz hayir olsun insallah. Gecen hafta sinava giderken annem aramisti oglumun kolu cikti diye, hastaneye aglaya aglaya gittim bazen olse kesin cennete gidecek dayanabilirmiyim diye dusunurum ve dayanirim derdim hep ama kolu cikinca daha buna dayanamiyorum dedim. Cok sukur cikmamisti oncelikle bu bilgiyi vereyim, ruyama geceyim.
Ruyamda okullarla dolu bir bolgeye gidiyorduk en eski puskusune giriyorduk, ogretmenler falan cok kotu davraniyordu derken oglum kayip dustu ve öldü. Orda doktor bana bir kemigini gosterdi bu kirilmis dedi, aglamaktan mahvoldum mudurle kamera kayitlarini silip ustunden sorumlulugu atacakmis gidip tartisiyorum, onlarla sizin pesinizdeyim diyorum. Derken oglum canlaniyor meger olmemis.. Cok etkilendim tesekkurler simdiden..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun Gördüğün rüya gerçekten çok etkileyici, Allah yavrularımızı bizlere bağışlasın..
ahh biz anneler çocuklarımız için hep endişe duyarız..
Allah cc. cümlemizin evlatlarını; nazarlardan , kazalardan , belalardan ,kötü insanlardan korusun inşallah.ben de bir anneyim...

Rüyada oğlunun öldüğünü ,duymak görmek;
Yaşamınızda çok sevdiğiniz bir şey hakkında duygu ve düşüncelerinizde değişikler olduğunu, yaşam kalitenizde olumsuzluklar olduğunu düşünmeye başladığınızı simgeler.
Böyle bir rüya görürseniz size bu düşünceleri oluşturan faktörleri derhal gözden geçirmelisiniz şeklinde tabir edilir.
Negatif enerjinin varlığını hissettiğiniz an, negatif enerji kaynağından uzak olun..!!olumsuz Duygu ve düşüncelerden uzak durun!yoksa ruh haliniz bozulabilir..

oğlunuz ile yeterince vakit geciremediğiz sebebi yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu da işaret eder..
Rüyanız şu anda gerçek hayatınızda bir iç hesaplaşma yada bir vicdan muhasebesi yaşamakta olduğunuzu ve bu yüzden ciddi bir zihinsel yorgunluk dönemi
geçirdiğinizi simgelerken, bu yorgunluk sebebiyle oğlunuz hakkında kaygılarınızın arttığını temsil etmektedir...

Unutmayın bir annenin (veya babanın) evladı hakkında kaygı duyması ebeveyn olmanın şartıdır ancak makul seviyede olması şartıyla.
Bu kaygılar günlük yaşamı olumsuz etkilemeye başlarsa buna sebebi tespit edilip, sorun çözülmelidir.

Sevdiklerinizi Allah'a emanet edin.Sevmediklerinizi Allah'a havale edin...selametle..

acilangul1

individual

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada depremde oğlunun öldüğünü görmek, rüyada oğlunun öldüğünü görmek tabiri.
İyi günler rüyamda evimin yıkıldığını ve 1 yaşındaki oğlumun öldüğünü gördüm. Depremde ben kurtuldum ama oğlum enkazın altında kaldı. Hala rüyamın etkisindeyim cevaplarsanız çok sevinirim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
İyi günler rüyaniz Hayr olsun
Rüyada evinin yıkıldığını görmek;
reel yaşamda birtakım şeylerin aniden değişebileceğini ve her türlü değişime, farklılığa hazır olmanız gerektiğini temsil ederken;
sorunlar, çatışmalar, tartışma yada hayal kırık kırıklığı karşısında güçlü olmak gerektiğini simgeler."
YETER Kİ SAĞLIK OLSUN....

Gönlünüze ağırlık veren duygu ve düşüncelerinizi üzerinizden ATIN!!!Yoksa Sizi Maddi, Manevi düşürebilirler!!
Her şey düşüncede başlar !! Düşüncelerin insan psikolojisi üzerinde çok büyük etkileri vardır ve bu düşünceler hareketlerimizi olumlu ya da olumsuz yönlendirir.
pozitif düşünün,her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın.
Karamsarlıktan, umutsuzluktan, uzak durun!!Sizi ve sevdiklerinizi enkazın altında kalmaktan kurtarın

Yaşamınızda çok sevdiğiniz bir şey hakkında duygu ve düşüncelerinizde değişikler olduğunu, yaşam kalitenizde olumsuzluklar olduğunu düşünmeye başladığınızı simgeler.
Böyle bir rüya görürseniz size bu düşünceleri oluşturan faktörleri derhal gözden geçirmelisiniz şeklinde tabir edilir.

Oğlunuz ile yeterince vakit geciremediğiniz için vicdan muhasebesi içinde olduğunuzu da işaret eder..
Rüyanız şu anda gerçek hayatınızda bir iç hesaplaşma yada bir vicdan muhasebesi yaşamakta olduğunuzu ve bu yüzden ciddi bir zihinsel yorgunluk dönemi
geçirdiğinizi simgelerken, bu yorgunluk sebebiyle oğlunuz hakkında kaygılarınızın arttığını temsil etmektedir...

Unutmayın bir annenin (veya babanın) evladı hakkında kaygı duyması ebeveyn olmanın şartıdır ancak makul seviyede olması şartıyla.
Bu kaygılar günlük yaşamı olumsuz etkilemeye başlarsa buna sebebi tespit edilip, sorun çözülmelidir.

Sevdiklerinizi Allah'a emanet edin.Sevmediklerinizi Allah'a havale edin...

acilangul1

individual

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Sağolun cevapladığınız için çok teşekkür ederim.

Sevdasss

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
RÜYADA Oğlunun öldürüldüğünü görmek

Selamün aleyküm bu saatte ağlayarak rüyadan uyandım, lütfen bana yardım edin ruyami yorumlayin en kısa sürede. Kötü rüya anlatılmaz sizi seçtim lütfen bana anlamını söyleyin. Altı aylık bebeğim var gercekte rüyamda bı yandan eşim beni aldatırken bı yandan yeni komşu taşınıyor. Anne kız bunlar, daha önce kendi çocuklarını asitte bogup öldürmüşler serbest kalmışlar. Öldürdükleri videoyu izliyorum önce sonra çocuğumla eve gidiyorum. Hiç bırakmiyorum o anda küçük bı kız beliriyor, ağlıyor ne oldu canım diyorum kulağıma değişik dilde birseyler soyluyor. Bir yandan da afedersiniz göğsümu sıkıyor ama gerçekten de hissediyorm sanki. Sonra ben donup kalıyorum. O uyurken yattığım yatağın altından geçiyor, geçtikçe elleri burusuyor, yatakta uyuyan bebeğimi boğazından sıkıyor dakikalarca ben cirpiniyorum, bebeğimin gözlerinin döndüğüne kadar gördüm öldü. Hemen uyandım bu ne demek.
Farklı da yorumlarsaniz sevinirim alakası var mı bilmiyorum ama yeni evlendigimde yani üç sene önce de bir bebeğim olduğunu oğlana benziyordu gördüm. Boş bı arazide yerdeydi bana bakıp gülüyordu. Sonra kötü suratlı bı adam çıktı elini havaya açtı balta geldi bebeğimi beş parçaya böldü, bı daha elini açtı çukur açıldı önüne parçaları tek tek oraya attı. Sonra elini açtı kapandı bana bakıp çok kötü guldu.

Sancakayse

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selam aleyküm, rüyamda oğlum öldü sonra bir baktım oğlum ölü balık oldu. Eski eşime yalvardım oğlumu çıkar, kurtar ordan diye ve sonra eski eşime gittim. Ben dayanamiyorum oğlumun acısına dedim, bir çocuk daha yapalım dedim. Lütfen yorumlarsaniz çok memnun olurum, çok etkiledi bu rüya beni. Oğlum 8 yaşında öldü rüyamda ve sonra balık oldu ama ölü balık oldu ve ölü balıklar vardı. Allah şimdiden razı olsun Allah'a emanet olun.

B

balakci

Kayıtsız
Misafir
merhaba

Ben oglumu ölmüş gördüm bu rüyayı 2 seferdir görüyorum. Bu seferde yine gördüm, ölmüş oglumu yıkıyolar ve kefenliyolar. Sonra babası kucağına alıp oglumu getiriyor. Çok aglıyordum, sarıldım ogluma çok korktum gerçek gibiydi hala etkisindeyim.

deno134

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı akşamlar hocam ramazanın bereketi üzerinize olsun, annem rüyasında kardeşimin öldüğünü ve kendisinin ağladığını görmüş bu rüyanın anlamı nedir şimdiden teşekkürler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı akşamlar hocam ramazanın bereketi üzerinize olsun, annem rüyasında kardeşimin öldüğünü ve kendisinin ağladığını görmüş bu rüyanın anlamı nedir şimdiden teşekkürler
Size de Hayırlı akşamlar ramazanın, rahmeti bereketi sizin ve ailenizin, sevdiklerinizin üzerine de olsun..
Gördüğü rüya gerçekten çok etkileyici, Allah yavrularımızı bizlere bağışlasın..
ahh biz anneler çocuklarımız için hep endişe duyarız..
Allah cc. cümlemizin evlatlarını; nazarlardan, kazalardan, belalardan ,kötü insanlardan korusun inşallah. ben de bir anneyim...
Annenizin rüyası, gündelik yaşamında, yakın çevresinde görüdüğü ya da duyduğu, farkında olmasada onu derinden etkileyen herhangi bir sağlık sorunu veya ölüm vakasının, onun üzerinizde bıraktığı etkiye binaen rastlantısal bir rüya olması olasılığının yüksek olduğunu hatırlatmak isterim. Hassas ve çocuklarına çok düşküne olan benim gibi anneler seyrettikleri dizi ve filmlerde etkilendikleri olayları, yada gazetede okudukları haberlerden etkilenip kendi başlarına gelebilecek acılarla eşleştirerek endişeleniyorlar ve bilinçaltlarına kazınan bu endişe, akşam rüyalarla ortaya çıkıyor...
O yüzden ben bu tip filim ve haberlerden uzak kalmaya calisiyorum psikolojim çok bozuluyor.. ve oğlumun da psikolojisini uzerine fazla düşerek bozabiliyorum.. her kesin kendine ait kendi olabileceği alan ve mahremiyete ihtiyacı vardır..
Mahremiyet ve kendine ait özelinin alan mesafesi kişisel gelişimin en önemli parçalarından biridir.
Çocuklarının kendi özel yaşamları dahilinde, anlatmak ya da paylaşmak istemeyebilecekleri ya da kendilerine saklamak isteyecekleri bilgiler oldugunda biz anneler hemen panik yapmamalıyız bunlar doğal seylerdir..
Cinsellik/ romantik ilişkiler ve bilgisayar/cep telefonu/oda. bunlar insanin özelidir..anne ,baba da olsak bunlar onlara ait mahremleridir..
Açık iletişim ve karşılıklı güven derim..selametle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt