• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada nohut görmek

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Mesajlar
710
Rüyada nohut görmek, güçlükle kazanılan paradır. Zorluklarla elde edilen mala zorluk ve meşakkate işaret eder. Bazı durumlarda da rüyada nohut görülmesi, hayır gelmeyecek bir kısmet olarak yorumlanır.

Yine rüyada görülen nohut, iyi bir iş haberi almaya ya da güzel bir haber alacağınıza yorumlanır.

Rüyada kuru nohut görmek kedere ve yorgunluguna işaret eder. Bazı durumlarda aynı rüya, helal mal ve helal rızık ile tabir olunur.

Nohut yediğini görmek para kazanmak demektir. Eğer rüyada nohutla birlikte diğer bir şey de yenirse hayıra yorulur, güzel bir rüya olarak tabirlenir.

Rüyasında bir yerden nohut aldığını görmek parayla ilgili bir zorluğa işaret eder. Nohut yemeği yediğini görmek bir yerden para almak şeklinde tabir edilir.

Konuyla ilgili okuduğunuz çeşitli yorum ve tabirlerden sonra, gördüğünüz rüyadan kendinizle ilgili bir fikir edinebilmek için BurayaTıklayın
 

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Mesajlar
710
Rüyada nohut görmek şansın dönmesi, rızkın çoğalması, işlerin bereketinin artması, bazen de zorluk anlamına gelir. Kolay yoldan zahmetsiz olarak değil, emek harcayıp, çalışıp çabalayarak kazanç elde etmeye işaretle yorumlanır.

Rüyada nohut görmek bazı durumlarda hayırsız, bereketsiz, faydası olmayacak zarar getirecek kazanç veya boş menfaat anlamına de gelebilir.
 
Üst Alt