• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada nöbet tutmak

miryokefelon

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada nöbette olmak, rüyada nöbet tutmak, rüyada nöbet tuttuğunu görmek rüya tabiri.
Hayırlı geceler, bir rüyamin yorumunu bilgilerinize arz etmek istedim. Büyük bahçeli bir ev, iki arkadaş nöbet tutuyoruz. Ev eski bir ev ama temiz bir ev. Etrafta kurtlar var onlar için tutuyoruz nöbeti. Bu arada oruç tutuyoruz yemek yemiyoruz ama rüyamda gece. Arada boyle guven vaad eden orta yaşli amcalar yemek getiriyor bize. Dini bütün olduklarini anlayabiliyorum. Daha sonra eve kirmizi bir sancak asmaya karar veriyoruz, evin sahibi ise uzun boylu guvenilir yaşli bir amca. Sancagi asarken biraz tamirat yapiyorum. O da bana yardim ediyor boyu uzun olduğu icin benim uzanamadigim yerlerde yardim ediyor. Kirmizi sancagi evin ustune yatay bir sekilde asiyoruz. Sonra uzaktan onu izliyorum, etrafda silahlanmıs vahşi kurtlar var uzaktan goruyorum ama zararlari dokunmuyor. Eksik olmadan yazmaya calistim Allah razi olsun, dua ve selamet ile..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı geceler rüyaniz Hayr olsun
Rüyada nöbet tuttuğunu görmek;
bu rüya sizin hayatınızda daha fazla kontrole sahip olmanız,hayatınızı nasıl yaşayacağınız üzerinde daha fazla kontrolu elinizde olması
gerektiğini gösterir...

"vahşi kurtlar var uzakdan goruyorum ama zararlari dokunmuyor."
maneviyatınıza zarar vermek istiyen şey yada şahsa yorumlanir..

İhtiyar kızılderili torununa hayat hakkında ders veriyormuş. “İçimde bir savaş var”diye başlamış ihtiyar… “
İki kurt arasında çok kötü bir savaş… Kurtlardan bir tanesi çok kötü, hep kızgın… kıskanç… üzgün… kaprisli… kendini beğenmiş… kendine acıyan…
gururlu… şüpheci…
Öbür kurtsa iyi bir kurt, neşeyle dolu… barış içinde… kalbi temiz… sevgi ve ümitle dolu… yüreği geniş…
Ve bu iki kurt bende, sende var, herkesde var. Bu kurtların savaşı, herkesde var…”

Kızılderilinin torunu biraz düşünmüş ve sormuş; “Hangi kurt kazanacak?” İhtiyar kızılderili şöyle demiş;
“Hangisini beslersen o kazanacak.”selametle..

miryokefelon

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun... karmaşadan cikmak sabit kadem bir gayretle ilerlemem gerekiyor...ruyadaki uzun boylu kisi kirmizi sancak ve diger semboller kotu kurtdun yemegi diye algiladim... hayirli aksamlar..

Üst Alt