• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada nevresim görmek

melissss3

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada nevresim görmek, rüyada yatak çarşafı görmek.
Selamun aleykum, ruya yorumunuz için şimdiden tesekkurler. Ruyada babam eşimle bıze kırmızı nevresim almıs amcamın oğlu osmanın evındeymıs. Babamın ısmıde sukru. Ona bakmak ıcın arabaya ılk once esım gırdı sonra babam sonra osman abeyım. Bana ve valızıme yer kalmadı, ılk once umıdımı kestım gıdemıyecem dıye sonra Allah'tan umıt kesılmez gıdersın dedım ve umıtlendım, ruyam oyle bıttı.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam günaydın hayırlı sabahlar Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada kırmızı yatak çarşafı ,nevresim görmek;
farklı anlamları vardır iyilik ve hayır olarak kabul edilir, Yenilik ve değişik anlamına gelir,
Bazı rüya tabirlerine göre kırmızı nevresim ;aşka alamet ederken, aynı zamanda arzuyu, cinsel isteği, kızgınlığı, birtakım tartışmalar yaşayacağınız ve tehlikeyi de işaret edebilir..
öfkeyi kontrol altında tutup, kendi lehimize çevirebiliyorsak sorun yok Ailevi sebepler yüzünden kavga etmeye tartışmaya yaşamınızın düzeltilmesi gereken kimi yönleri olduğunu ifade eder.

Hayatı olduğu gibi kabul edin! her halinize şükredin beterin beteri var ...
Allah'tan umut kesilmez...
Allah, kendisine inananları güç durumda bırakmaz. En umutsuz anlarında bile bir sebep yaratıp onları sevindirir, işlerini yoluna kor, durumlarını düzeltir.
Bu bakımdan Müslümanlar en kötü ve umutsuz durumlarında bile karamsarlığa düşüp yalnızlık korkusuna kapılmazlar. Yüce Allah`ın onlara lütufta bulunacağına, onları koruyacağına gönülden inanırlar.selametle..

melissss3

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
cok tesekkurler ruyamı yorumladıgınız ıcın
ALLAH (c.c.) gönlünüze göre versin

Üst Alt