• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada mukabele görmek

safir

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada mukabele okunduğunu görmek, rüyada mukabele görmek, Kuran okunması, Kuran okunduğunu görmek tabiri.
Selamün aleyküm gönûl sızım kardeşim. Rabbim hayırlara götürsün inşaallah rüyamda bir ortamdaydım ve sanki "mukabele" ortamı gibi, hani ramazanda okuruz ya aynı öyle. Yanımda çok beğendiğim bir genç, ailece görüştüğümüz bir tanıdıgın oglu. Ben ona Kuran tutuyorum o da okuyor, omzu omzumda yan yanayız. Sonra kafamı kaldırdım onumde kuzine soba yaniyor, firin kapagi acik orda da koca bir tepsi pişmiş kestane. Gerisini hatırlamıyorum ama okununan kuran benim ona kuran tutmam "mukabele" ortami olmasi felan, cok etkisinde kaldım yorumlarsaniz cok sevinirim: )

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör

Ve Aleyküm selam, rüyan hayır olsun inşallah.
Rüyada Kuran-ı Kerim Okumak :
Malumdur ki, Kur'ân-ı Kerim Rabbimizin mübarek kelâmıdır, ondan hem hayatta olanlar, hem de ölüler için şifa ve rahmet vardır ...

Rüyada Kuran Okunduğunu mukabele Görmek;
yakında başınızdaki tüm belalardan ,sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza ,muhabette ,ilim ve hikmete, mirasa, emanete, hüküm ve kuvvete, helal
rızka; aydınlık ve dosdoğru istikamete...İlim ,Sohbet,Kur'an meclislerinde bulunmaniz gerekliliği yorumlanir..

Rüyada pişmiş kestane görmek;
sıhhat ve afiyete rızka hayatın tamamen değişeceğine ,salih kimselere, vücut sihhati ve uzun bir yolculuğa ile delâlet eder
hakkınızda hayırlı olanı dileyin. Dua edin ve Allah'a güvenin..Her şey tamamen nasip , kader, kısmet ve imtihan işidir..selametle..

Duâlarımda özgür olduğumu hissediyorum. ..Bir ben,bir de beni bilen..!
Necip Fazıl Kısakürek

Üst Alt