• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada mezar görmek islami tabiri

S

Suna1

Kayıtsız
Misafir
Hayırlı akşamlarınız olsun inşallah. Rüyada mezarda olduğunu görmek, rüyada mezar görmek islami tabiri nasıl yapılır? Rüyamda bir mezarın içindeydim sözde bahçemize gömülmüştüm. Mezarın içinde kendimi gördüm. Mezar karanlıktı ama ben rahat bir şekilde oturuyordum. Daha sonra mezarı üstten gördüm. Mezarımın üstünde tabut kapalıydı ama toprak örtülmemişti ve 3 tane küçük erkek çocuğu üstünden yandaki topraklara basıp çıkmaya çalışıyorlardı. Üçü de aynısını yapıyordu ve çok küçüktüler. Daha sonra mezarın içinde gördüm kendimi, ayak tarafım mezardan açıldı ve en küçüklerden bir çocuk yanıma indi. Ben o çocukları biri tek diğeri ikiz diye hatırlıyorum. Namazın mezara genişlik verdiğini biliyorum, namazımı kılıyorum ama aydınlık olan kuranımı okuyamıyorum rüya beni çok etkiledi. Inşallah hayırlıdır. Şimdiden cevabınız için sağ olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı akşamlar hayırdır inşallah. Rüyada mezarda olduğunu görmek, islami tabiri
İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada mezarlık görmenin üç tabiri vardır:
1-Üzüntü
2-Zindan hapis
3-Sıkıntı
ama burda farklı siz kendinizi mezarda olduğunuzu göruyorsunuz

Ölmeden önce ölmek, yaşamın zirve noktası, en üst aşamasıdır..namazını kılıyor ama aydınlık olan kuranını okuyamıyorsunuz sanırım Rabbim size hayatta iken bu konuda uyarıyor Allahu Alem. 3 konuda kendinizi geliştirmek, eksiğiniz varsa tamamlamak,kul hakki varsa uzerinizde helalesmek ve beden ve kalbinizi temiz tutmanız gerektiğine işarettir.
güzel kardeşim kazanma kuşağında kaybedenlerden olmayalım....Allah'a emanet olunuz.

S

Suna1

Kayıtsız
Misafir
Allah razı olsun cevabınız için. Bir şey sormak istiyorum namazıma kadar gösterdi bu rüya peki o mezarımın üzerinde ki 3 tane erkek çocuk neydi? Inanın rüya beni çok etkiledi özellikle o çocuklar

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah razı olsun cevabınız için. Bir şey sormak istiyorum namazıma kadar gösterdi bu rüya peki o mezarımın üzerinde ki 3 tane erkek çocuk neydi? Inanın rüya beni çok etkiledi özellikle o çocuklar
cümlemizden Allah RAZI OLSUN.3 tane erkek çocuk; 3 konuda kendinizi geliştirmek,olgunlastirmak gerektiğinizi yansıtıyor..

Üst Alt