• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada meyve topladığını görmek

kirlangic

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
selamunaleykum,
Daha önce rüyamda arkadaşımla yolda yürürken bi ağaçtan siyah üzüme benzer bir salkım meyve kopardığımı ve sonra onu yedğimi gördüm. Başka bir gün de tarladan toplanan sebzeleri aldığımı gördüm. Şimdi ise ağaçların olduğu çok geniş bir alanda meyveleri topladığımı ve bir çok insanın da benim gibi topladığını gördüm acaba bu kadar çok meyvelerle ilgili rüya görmemin tabiri nedir? şimdiden teşekkürler Allah razı olsun ...

(batmandan sümeyye/yaş 20/açık öğretimde okul öncesi öğretmeliği 3. sınıfa geçtim/bekar/bayan)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykumselam Hosgeldiniz kardesim..Uyeliginiz Hayirli ve Daim olur...ins..Kirlangicin hayati kadar kisa kalmazsiniz...

"acaba bu kadar çok meyvelerle ilgili rüya görmemin tabiri nedir"
Ambar aç tavuğun rüyası… Ama ambardakinin rüyası bir mide mi, yoksa toprağın bağrı mı? Kalbi aç, ruhu gıdasız insanın rüyası fırın değil elbet...

Her iliski ,dostluk, sevgi bir meyve bahcesine benzer..
Bazen tatli bazen aci, bazen de eksi meyveler veririr..
Eger yeserip gelismesi , meyvelerin olgunlasmasini zamaninda saglikli meyve vermesi isteniyorsa, duzenli olarak su verilmelidir.
Beklenmedik hava degisiklikleri kadar, mevsimleri de dikkate alarak ozel bakim gosterilmelidir.
Yeni tohumlar ekilmeli ve yabani otlar ayiklanmalidir.
Tipki bunun gibi, askin ,sevginin, dostlugun canli tutmak icin de, mevsimlerini anlamali ve sevilenin kendine ozgu ihtiyaclarini anlayip iyi bir bahcivan olabilmeli...

Ruyada Üzüm :devamı olan toplu rızka, dostluk ve muhabbete, Mevsiminde görülen üzüm gelecek ucuzluğa ve bol geçime, mevsimi dışında görülen üzüm,
vaktinden önce erişilecek hayra, Siyah üzüm salkıımı gecici üzüntü ve kedere, Beyaz ve tabii renkteki üzüm sırf hayır ve şifaya,
Üzümün beyazı gündüze, siyahı geceye delalet eder.

Mevsiminde ve taze olarak görülen ve yenen sebzeler rızka, mevsim dışında görülmeleri üzüntü ve kedere;...

Serçenin ölmesinde bile bir bildiği vardır kaderin...
Şimdi olacaksa bir şey yarına kalmaz, yarına kalacaksa bugün olmaz....
Bütün mesele RIZKA hazır olmakta...
EYY Rabbim!! Rahmet ve lutfune Yuregimizi Hazirla
Hayirli geceler kardesim..

kirlangic

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hoşbulduk teşekkür ederim güzel dualarınız ve güzel yorumlarınız için... Allah razı olsun ....

Üst Alt