• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada mermi ve savaş uçağı görmek

• Konuyu başlatan mehmetyerli
  • Başlangıç tarihi
M

mehmetyerli

Kayıtsız
Misafir
Selamün aleyküm,

Ben rüyamda evimize yakın bir yerde, bahçe dışında bir arkadaşımla mermiler buluyorum. Mermiler enine ikiye ayrılmış şekildeler ve arkalarında barut var. Mermilerden birinin arkasını elimle tutarak duvara vuruyorum hafifçe ve mermi patlayıp fırlıyor. Sonra başka bir mermi alıp bir taşın üzerine koyuyorum ve yerden aldığım başka bir taşı merminin üzerine fırlatarak patlatmaya çalışıyorum. O esnada silah ve bomba sesleri duyuyoruz. Havaya baktığımda bir savaş uçağı görüyorum. Uçak çok kıvrak ama yavaş hareketler yapıyor. Ufo gibi yani. Sonra bazı binalardan belli belirsiz dumanlar görüyoruz. Arkadaşımla beraber evin dış bahçe duvarından bahçeye atlıyoruz ve olan biteni izliyoruz.

Mehmet Yerli
Yaş 26
İstanbul
Mühendis

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam kardesim Hos geldiniz..
Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı,
gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu değerlendirilmeli
ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak ruyanizi yorumlamaya calisin Lutfen..

Rüyanızda herhangi bir silaha âit mermi görmeniz; hayatta muvaffak olabilmeniz için bugünkü tutumunuzu ve davranışınızı değiştirerek daha
dinamik ve atılgan olmanız lazım geldiğine işaretle tabir olunmaktadır
Rüyada savaş uçağı görmek; isteyerek hayatınızda değişiklik yapacak!!Sıra dışı deneyimler yaşayacaksınız seklinde yorumlanir Allahu Alem..

Bir ezanla geldik,bir sela ile çekip gidecegiz..
Ey insanoğlu! neyin derdindesin...? anlamadim gitti..

ALLAH DEVLETİMİZİ MİLLETİMİZİ HER TÜRLÜ İÇ VE DIŞ DÜŞMANLARDAN KORUSUN.
Milletimizi, Devletimizi Her Türlü İç ve Dış Tehditlerden Muhafaza Eyle rabbim ... Askerlerimize Polisimize ve Bütün Güvenlik Güçlerimize Yardım Et
Allah'ım ... ordumuzu askerimizi ve tüm dünyadaki müslüman kardeşlerimizi korusun...amin.

Üst Alt