• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada mavi balık görmek

ferdisokak

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada büyük mavi balık görmek rüyada mavi balık görmek rüyada mavi balık yakalamak

Selamün aleyküm. Allah ın cc iyilikleri üzerinize olsun. Evlilik hayatımla ilgili istihare sonrası rüyamda evimin içinde yalnız olarak biraz büyükçe mavi bir balık peşinde dolaşıyorum. Başka bir şey hatırlayamıyorum. Beyaz, yeşil, yada kırmızı, siyah gibi renkler umuyordum ama hatırladıgım bu kadar. Allah sizlerden razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Hayirdir insallah..
Rüyada balık görülmesi genellikle kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk, yenileşme, iyileşme haberleri verirken balığın durumu,
ne yaptığı yada yapıldığı, cinsi, ölü balık yada canlı balık olup olmaması gibi detaylarla bir arada incelendiğinde daha sağlıklı yoruma ulaşılır.

Büyük balık görmek size yaklaşan büyük bir kısmeti işaret ederken, küçük balık ise mutluluk ve üzüntüleri bir arada yaşamaya işarettir.
balıklar bilinçaltı anlayışların gelişimi,akıl,idrak ve anlayışinizi genişletmeniz gerektiğinede yorumlanir..
Mavi balık : İç huzuru,muradi temsil eder..

yaşadığın dönemden genelde memnun iseniz,kendinizi mutlu hissediyorsaniz ufak,tefek anlaşmazliklar bunlarda gecer ya Hu...
kaçan balık büyük olur...

Bu rüya zorluklara göğüs gererek istediği müjdeye, sıkıntıya düşerek kazandığı servete, çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu nimete,
sıkıntıya düşerek istediği zenginliğe işaret eder.selametle..

Esonaz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Mavi balık tutmak

Merhabalar,

Erkek arkadaşımla ilişkimle ilgili Allah'a dua edip yattım ve aşağıdaki rüyayı gördüm.
Karanlık bir havada Deniz'de sandaldayım. Yanımda bir kaç kişi var ancak bir tanesi öğrencilerimden Hakan. Sandalın bana göre sağ tarafından denizden balık sürü geliyor. Renkli balıklar.elimi suya daldırıp mavi balığı alıyorum.O arada diğer tarafta suda küçük ama vahşi bir balık görüyorum kırmızı ve turuncu renklerde tedirgin oluyorum pirana bu diye diğer kişilere söylüyorum. Ama o vahşi balık hiç bir şey yapmadan sadece sivri dişlerini gösterip yok oluyor. Ben de mavi balığın derisini elimle ayıklıyorum ve balık eti elimde kalıyor.
Yorumlarınızı bekliyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Hayirdir insallah..
Rüyada balık görülmesi genellikle kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk, yenileşme, iyileşme haberleri verirken balığın durumu,
ne yaptığı yada yapıldığı, cinsi, ölü balık yada canlı balık olup olmaması gibi detaylarla bir arada incelendiğinde daha sağlıklı yoruma ulaşılır.

Büyük balık görmek size yaklaşan büyük bir kısmeti işaret ederken, küçük balık ise mutluluk ve üzüntüleri bir arada yaşamaya işarettir.
balıklar bilinçaltı anlayışların gelişimi,akıl,idrak ve anlayışinizi genişletmeniz gerektiğinede yorumlanir..

Rüya da Mavi balık tutmak ;iki farkli yorumu vardir..- bol kısmete, İç huzuru,murada erişmeye, problemlerden uzak olacağına, özlemi duyulan bir eşe,
arzu edilen kuvvet sahibi olmaya, kazanca gelecek artışa, mutluluğa kavuşmaya,delalettir.
İç huzuru,muradi temsil eder..

- Hoşnutsuz yorum olarak da çözümü karmaşık bir olayla yüzleşileceğine, mutsuzluktan sıyrılamamaya, maddi zarara, hoşnutsuz hale gelmeye,
daldığın,mavi dünyadan, hülyalardan bir An önce uyanip gerçeklerle, yüzleşmeniz gerektiğine yorumlanir..

Küçük,vahşi kırmızı ve turuncu renklerde pirana gibi balıkları görmek ;
üzüntü keder,tartışmaya, delalet tâbir olunur..Bazen kazanmak için kaybetmek gerekir. bazen kazanırken kaybederiz, kaybederken kendimizi kazanırız kim bilir....

bir dervişe sorarlar:
-yaşamınızı nasıl tarif edersiniz?
-iki kelime;doğru kararlar
-peki doğru kararlar almanızdaki faktör nedir?
-tek kelime;tecrübe

-tecrübelerinizi nasıl kazandınız?
-iki kelime;yanlış kararlar...
Kıssadan Hisse Selametle..

Üst Alt