• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada mantı yapmak

okyanuss

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada mantı yapmak-görmek-yemek
Hayırlı günler ablacım,geçen gece rüyamda size önceden bahsettiğim ailelerimizin birbirimize yakıştırdığı çocuğun annesiyle mantı yapıyorduk. Masanın üstünde taneleri çok büyük ve içlerinde yeşil kırmızı renklerde biber gibi bir şeyler gözüküyordu. Mantıları pişirip tabaklara koyduk. Bu gece ise ailecek bize yemeğe geliyorlardı, çocuk yanıma oturuyordu ama benim biraz moralim bozuk eskisi gibi onların yanında gülmüyorum. Yemeği bitiyor tatlıya geçecek o sırada kolumu tatlı paketinin üzerine koymuşum bu yüzden açamıyor, kolunu çeker misin diyor. Sanki o da bana biraz sinirli gibi. Sonra kalkıyorlar asonsöre bindiriyoruz ki bizim evde asonsör yoktur ama rüyamda farklı evdeyiz. Onları uğurlarken ben çocuğun yüzüne bakmıyorum birbirimize kırgınmışız. Asansör tam kapanıyor derken takılıp tekrar açılıyor ve biz bu sırada gözgöze geliyoruz. Bu şekilde bir rüyaydı:) yorumlarınızı merakla bekliyorum ablacım:)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı günler Okyanus Yüreklim Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada mantı görmek, gerçek yaşamınızda zengin ve güçlü biri tarafından tercih edileceğinizi yada onun desteğini göreceğinize işarettir.
Rüyada mantı yapmak;içinde bulunduğunuz zor bir durumdan Allah`in ve aklınızın yardımıyla kurtulacağınızı ve sizi bu zor duruma sokanların utanacağı, mahçup olacağını simgeler.

Rüyada görülen asansör ani duygusal değişimleri, iniş çıkışları,gel gitleri simgeler.
ahh bir de şu Aileler,her işe karışmasa..
aassd..

Üst Alt