• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Mahmut Efendi Hz.lerini görmek

Ferideee

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Oncelikle selamun aleykum. Rüyada Mahmut Efendi Hz.lerini görmek nasıl yorumlanır? Ben rüyamda ilk defa Mahmud efendi Hz.lerini gördüm. Cübbeli hocamız bir yerde kitap okuyor ben de onu izliyorum daha sonra kapıdan Mahmud efendi Hz.leri girdi ama nasıl nurlu yüzü. Tekerlekli sandalyeye değil sanki 30-40 yaşlarında gibi elinde kocaman bir kuranı kerim bi yanından Cübbeli hoca tutuyor diğer tarafından mübarek ve beni çağırdi yanına elindeki kurani kerimi bana verdiler, bende çok sevindim zıplayarak uzaklaştım oradan. Rüyadan sonra çok düşündüm ben Kuran-i kerimi okumayı bilmiyorum yaşım 23 acaba bu bir işaret mi dedim sormak istedim yorumlar misiniz Allah razı olsun.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Mahmut Efendi Hazretleri gibi Allah Dostlarini (ks) ruyada gormek cok hayirdir.

Kaldi ki, Din adami, Hoca Cubbeli Ahmet Hoca gibi sahislari gormeye,

Hayra huzura mutluluga isarettir kardesimiz.

Yalniz, ruyan bilincalti ruyasina benziyor demekte fayda var.

Zhra

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda Mahmut efendi hz'ni gördüm bize görev vermiş kötü bir adamı yakalayıp elini gözünü bağlayıp karanlık bir yerde onu beklemesini istedi.Sonra ben ve arkadaşlarım yaptık dediğini.Bir ses geldi Mahmud efendi hz'i geliyor diye.Biz hemen geriye cıktık gözümüz yerdeydi o sıra daha önce dinlemiş olduğum iki ilahi sanatcısı gençler de vardı takkeli cübbeli bir şekilde ve içeri girerken biriyle göz göze geldik ve ikimiz de başımızı yere indirdik.Efendi hz'i adama baktı hiç bizle konuşmadı o sıra önüme yer sedyesiyle nur yüzlü beyazlar içinde bir nine geldi.Bana bakarak tebessüm etti içim hala o huxurla dolu.Ben de ona güldüm Bana dediki kızım sen iyi bir kızsın neden böyle şeyler yapıyorsun (uğraşıyorsun) ben de Mahmud efendi dedi. Ondan yaptım dedi ve Efendi hz'i çıkarken yine o gençle göz göze geldim.Bakışımızı indirdik ve gittiler.Bu bir uyarı mıdır?

Reyhan555

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm eşimle sorunlarım var ve şuan ayriyiz .
Rüyamda Mahmut efendi hazretleri ve cübbeli Ahmet hoca yı kol kola gördüm bana gülümseyerek gelip yol tarifi sordular bende gösterdim yeniden Mahmut efendi hazretleri gülümsedi ve döndüler . Lütfen yorumlar mısınız ??

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Oncelikle ben mahmut efendi hz.lerni, cubbeli ahmet hocayi sohbet verirken gordum. Ancak biraz onlara baktim ve tlf sesine uyandim. Birde ben ruyamda Kabe'deydim ve kabe'nin O mubarek ortusunu koklayip opuyordum. Yaninda mimber ve mihrabta ve kendi kendime ruyamda peygamber efendimizin kabri de burada dedim ve uyandim. Acaba bunlar ne anlama geliyor. Selamun aleykum Allah'a emanet olun.

Üst Alt