Rüyada mağara görmek ne anlama gelir?

Mehmet 53

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada mağara görmek, beyaz mağara tabiri.
Cümleten Selamun Aleykum bir rüya gördum aciklarsiniz eger ne manaya geldigini gercekten cok memnun olucam. Pazar gunu sinavim var cok dua ettim Allah'a kazanayim diye, dun sinavla ilgi bir ruya gordum sonrada ;
Bir magaradayim beyaz bir magara, kayalar felan var bildiğimiz magara, bir iki yeri oyuklu. Mağarada rahle var, diyorum ki Acaba burasi Hz Muhammet (sallallahu aleyhi ve sellem) efendimizin kaldigi yerlerden mi, onun anilari mi var acaba. Bu kadar, gerisi yok acaba anlami nedir?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Cümleten ve Aleykümselam Mehmet 1453 rüyaniz hayr Olsun.
Rüyada mağara görmek;
rüya sahibinin korkularından kaçmaya çalışmasına işaret eder..bazen de hayatınız boyunca size destek veren, sırtınızı dayayabileceğiniz insanların olduğuna işaret eder.
Allah bir kapıyı kaparsa bir başka kapıyı açar...

Birileri, bize açık olan kapıyı ittirip kapatabilir belki ,ama daha güzel bir kapıyı da rabbim açıverir..
Bu yüzden elinizden alınan makam ve mevki, fırsat yetkiye üzülmeyin! Kim bilir, beki de terfi ediyor ,Size daha iyisi verilecektir...

Hiç şüpheniz olmasın ki, Allah (c.c), şöyle veya böyle, birinin eliyle veya bizzat kendisi, bir kapıyı kapatırsa yeni bir kapıyı mutlaka açar..selametle..

Üst Alt