• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kuş tüyü görmek

mühür

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm, Kuş tüyü ile ilgili garip bir rüya gördüm. Yorumunu merak ediyorum.
Rüyamda bir evdeyiz yakın bir arkadaşımın eviymiş ona oturmaya gitmişim. Annemle telefonda konuşuyorum, yürüyorum evin içinde balkona çıkıyorum çok geniş bir ev. Sonra bir dükkana gidiyoruz. Dışarıda bir kadın var beyaz tüylü (kürk gibi) bir yelek var üzerinde. Arabasında da kuş tüyleri var, hatta aralarından tavus kuşunun tüylerini ayırt edebiliyorum. Ona diyorum ki bu dükkanda pelikan var o da kuş onu sana satabiliriz. Tamam diyor pelikan diye bahsettiğim şey masanın üstünde yatan koca bir balık ama hala pelikan diye bahsediyoruz ondan. O sonra bir adama dönüşüyor yattığı için ben ölü sanıyorum onu, yanında da bir kutu baklava var. Sonra adam uyanıyor biz korkuyoruz kızkardeşimle. Sonra dükkandan çıkıyoruz ağaçtan sarkan ipi alıyorum adamı yakalamaya, ellerini kardeşimle bağlamaya çalışıyoruz. Bu esnada yağmur çiseliyordu. Aklımda kalanlar bunlar yorumlayabilirseniz sevinirim. Allaha emanet olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam,Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada kuş tüyü görmenin bir kac farkli yorumu vardir..sosyal ve ailevi statüye işaret eder.
Bir kimsenin rüyasında kuş tüyü görmesi; o kimsenin içinde bulunduğu şu günlerde kendisini çok sağlıklı ve zinde hissedeceğine ve bütün işlerini de
kolaylıkla halledeceğine işaretle tabir olunmaktadır.

Bir başka yoruma göre rüyada tüy görülmesi renklerine göre tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında beyaz tüy görmesi; o kimsenin sevinç ve feraha kavuşacağına, işaret eder.

Rüyada birisinin ellerini bağladığını görme; pek makbul değildir, sıkıntıya işaret eder...
Allahu Tealadan her şeyin hayırlısını dileyin..selametle..

Üst Alt