• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kürtaj olmak

duanur

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kürtaj olmak/görmek: Tek başına bela ve musubete işaret olarak yorumlanır. Hastalanmak, olabilecek aksilikler, sıkıntılar, sorunlar, ters giden işler, huzursuzluk, hayal kırıklığı, gaflete düşmek olarak tabirlernir. Aynı zamanda rüyada kürtaj olduğunu görmek, hiç hesapta olmayan bazı sorunlarla karşılaşmaya işaret edebilir. Kısaca rüyada kürtaj olmak hayıra yorumlanmaz ancak yorum yaparken rüyadaki diğer unsurlar, olaylar, objeler varsa kişiler rüyanın anlamını değiştirebilir. Bu nedenle rüyanızı bir bütün olarak ele alıp yorumlamanız gerekir. Kürtaj olmak ile ilgili bir rüya gördüyseniz, alttaki rüyaları ve yapılan yorumları okuyarak kendi rüyanız hakkında bir fikir edinebilir veya rüyanızı bu mesajın altına ayrıntılarıyla birlikte kurallara uygun bir şekilde yazıp yorum isteyebilirsiniz. Yönetim...

Selamun aleykum, ben iki gün önce rüyada kürtaj olduğumu gördüm. Bu günde kundakta kız çocuğu gördüm, uyuyordu. Ablamın yada bir akrabamındı galiba. Kürtaj olduğumu gördüğüm rüyadan çok etkilendim. Şimdiden teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Siz gecmiş te düşük, yada kürtaj yapmiş iseniz bu bir bilincalti Rüyasi da olabilir..

Rüyada hamile bir kadının kürtaj olması;
hastalığa Bazen de yanlış bir karar almak üzere olduğuna ..

Rüyada hamile olmiyan bir kadının kürtaj olması;
sıkıntılar, sorunlar, ters giden işler, huzursuzluk, hayal kırıklığı, gaflete düşmek olarak tabir edilir.

Rüyada kürtaj olduğunu görmek;
günlük yaşamda engeller, engellemelerle karşı karşıya olduğunuzun işaretidir..Sizi engelleyen insanlarla mücadele etmek için daha güçlü olmalı, dostlarınızın desteğini istemelisiniz.

"kundakta kız çocuğu gördüm "
Rüyasında yeni doğmuş bir bebek gören kişinin sıkıntılı zamanlar geçireceği ama bunun nihayetinde rahata kavuşacağı rivayet edilir;
Gördüğün rüya gerçek yaşamında bir geçiş dönemini simgelemektedir.

Rüyada kundakta bebek görmek;
kundaklanmış bir bebek görmek reel hayatta uyumlu olmayı, uyumlu davranmayı başarmak gerektiğini hatırlatır.
Bunun için gayret sarf ederken sizi etkileyen, karşınıza çıkan bazı ilahi ,Rahmani etki ve uyarıları da dikkate almalısınız; böylece yaşamınızda bütünlüğü sağlayabilirsiniz.

Rüyada kundakta kız çocuğu görmek;
Rüyayı gören kişinin insanlarla iletişiminin iyi olmadığına, kişinin içe dönük bir insan olduğuna,kendi dünyasında kendisiyle yaşamayı tercih ettiğine ve ancak bundan mutlu olduğuna yorulur.

Unutmayin ;Rabbim bizi hep birbirimiz ile imtihan ediyor...
Eyy Rabbim! En umutsuz olduğumuz anlarda, en çaresiz kaldığımız zamanlarda hep bizimlesin ....
Her anımızda bize uzatacağın bir yardım elinin mutlaka var olması. Bunun idrakinde olabilmek bile bizi diğer insanlardan daha fazla mutlu etmeli.

Yeter ki bu eli tutmasını bilelim. Yeter ki fırsatları değerlendirelim...Yeter ki bu Yaşadıklarımızin bir imtihan olduğunu bilelim...
Her imtihan bir fırsat ve bir lütfe, nimette gebedir..

bunlari bela, ceza olarak görmeyip kürtaj yapip bu imtihani kaybedenlerden olmiyalim!!
Bu fırsatlar hepimiz için var. Rabbim adaletsiz davranmaz. Hepimizi dener, imtihan eder. Bu imtihanların sonucundaki davranışımızı ve tepkimizi ölçer.

Amaç her durumda bizim ne gayret göstereceğimiz ve önemli olan olaylar karşısında ne davranış sergileyeceğimizdir...
Dua mi Beddua mi Sabır mı, isyan mı edeceksin ..?

Bizim ne düşünerek harekete geçtiğimiz ve ne kadar teslim olup tevekkül edebildiğimizdir. Biz gayret gösterip çabalarsak, Rabbim de mutlaka hemen destek verip yardım edecektir. Yeter ki biz .samimi kararlı olup çabamızı doğrulukta gösterelim...Kissadan hisse Selametle...

duaa..

Oğlum

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kürtaj görmek

Hayırlı cumalar, selamun aleyküm. Ben sabah saatlerinde görümcemle bir kurs ortamındayız ve kendisi çocuk aldırmış (kürtaj) , bu duruma çok üzülüyorum sırtını okşadım ve kendisi durumu metanetle karşılıyor ve herkes durumu farkediyor o da gizlemiyor durumu açıklıyor . ( ben kendim yani oğlum değil ben görüyorum 45 yaşında evli bir bayanım ).şimdiden yorumunuz için teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı cumalar, Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
görümcenizin haal ,halini ve ahvalini Bilmediğim İçin genel bir yorum olacak.
GörmekRüyada kürtaj yapmak görmek;
günaha girmeye, kusurlu olmaya ,"o an"ı kurtarmayı"
düşünürken geleceğini tehlikeye atmaya yorumlanir..

Rüyada sırtını okşamak;
Kimin sırtını neden okşadığınıza dikkat edin Kaldıramacağınız Yükün ,Vebalin Altına Girmeyin ..Selametle..

Üst Alt