• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kuran yazılı kağıt görmek

Nisanisa

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba, rüyada kuran yazılı kağıt görmek nasıl yorumlanır? Akşam bir rüya gördüm, kosa kosa eczane arıyordum ve buldugumu sandım, içeriye girdim boş bir oda olduğunu gördüm içinde 2 tane adam vardı biri yaşlı diğeri orta yaşlı hiç tanımadığım. Eczane değilmiş diye tam çıkacaktım ki odadaki yasli amca beni durdurdu. Bana yardım edeceksin dedi, elindeki kuran yazan kâğıtta heceleri bana verdi. Beni de al burdan götür, yardım et bana dedi. Sırtında çantası, kalın bir kemeri vardı. Sonra onunla birlikte çıktık bana dedi ki, sana verdiğim kuran yazılı kağıttan kelimeleri okuyacaksın ben ölürken bana yardım edecek. Kağıda baktım ben kuran alfabesini çok az biliyorum ama aklımda kaldığı kadarıyla okudum. Sonra iş yerime geldim yanlizdim birde baktım masanın üstünde dedenin çantası ve kemeri vardı kosa kosa yanina gittim, ölüm aninda yatiyordu son nefesi daha cikmamisti beni bekliyordu 4-5 kişi basindaydi onlari kenara cektim dedim ki; beni bekliyor bana verdiği sayfayı okudum ve son nefesini verdi dede, ağlayarak hıçkırıklarla uyandim ve tekrar uyudum rüyaya daldım. Ruyamda biri bana bu rüyayı kimseye anlatma dedi yorumlarınızı bekliyorum dünden beri çok kotuyum bu ruyayi görürken abdestli ve oruçlu idim.

Üst Alt