• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kumların üzerinde sürüklenmek

Z

zeynep1325

Kayıtsız
Misafir
Selamün aleyküm,
Geçen gece garip bir rüya gördüm. Sokakta kumların üzerinde yatıyordum. Güya annem ve babamda dışarıda yatıyormuş. Ama bu olağan birşey gibi geliyordu. Hava daha aydınlıktı. Sonra yanımızdan hızla bir tren geçmeye başladı ve o kadar hızlı geçtiki rüzgarıyla biraz sürüklendim. Kumlar başımın etrafında uçuştu. Yer sallandı deprem gibi ama korkmadım. Aksine kalkıp annemlerle birlikte bir yere doğru yürümeye başladım. Çok komik birşeymiş gibi kahkahalar atarak o halime gülüyordum. İnşallah hayır olur bu rüyam :(

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
aleyküm selam..kardesim hoşgeldiniz..
İslâm'da rüya hukukî bir kaynak ve delil değildir. Yalnız gören kişi ile alakalıdır.
O kişi de bu rüyasını hayra yorar ve bu rüya yalnız kendisini bağlar...
Ruyanizi Hayirdir ins. deyip Rabbim hayra cikarsin...

kardesim Bildiğiniz gibi bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali yaşınız cinsiyet eğitiminiz
rüyayı görme zamanı gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi
durumu miktarı nitelikleri birlikte değerlendirerek ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak
ve islami muslimana yarasir bir sekilde edep ile hakikat penceresinden bakarak -in izni ile yorum yapmaya calisiyorum...

Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler bazan geçmişin bir yansıması
bazen de günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir.
Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür.
Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.

Cafer-i Sâdık (r.a) demiştir ki: Rüyada kum görmek, dört şekilde tâbir olunur:
a) Din ve dünya ile meşgul olmak,
b) Mal,
c) Menfaat,
d) Zahmet ve meşakkatle hasıl olacak rif at (Yükseklik)...
Ibn-i Sîrîn hazretleri demiştir ki: Rüyada bir mahalde tozun ve kumun kalkıp gittiğini
görmek, mal ve nimete delâlet eder.
Rüyada kum içinde yürüdüğünü görmek, mal biriktirmeye ve o malı hayra sarf
etmeye işarettir.
Kum rüyası türlü türlü tâbir edilmiştir. Kum görmek, ölüm ve hayata, zenginlik ve
tembelliğe, üzüntü ve kedere, düşmanlık ve zulme delâlet eder.
Rüyada bir kadının kum içinde yürüdüğünü görmesi, uzun zaman kocasız kalacağına
delâlet eder.
Rüyada tren görmek; iş yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına
işarettir..lakin sizin yaninizdan gelip gecmis..Bazı Fırsatlar Kapıyı Sessiz Çalar..ins.bir dahaki sefere ...
Keşke sözcüğü yerine, bir dahaki sefere demeyi deneyin kardesim...

Rüyada kahkaha ile gülmek, üzüntü ve aglamaya isarettir.
ne karar verirseniz verin muhakak Anne,Baba RIZA-si almaya dikkat edin.
Görünenin Ötesini Görebilmeyi esyanin ve insanin aslini gorebilmeyi Rabbim cumlemize nasip etsin..
Geçmişi değiştiremezsiniz fakat gelecek hala sizin elinizdedir. -in izni ile..
Her seyin Hayirlisi icin cookca Dua edin...
Duaların kanatlarıyla sıkıntılarımız uçup gider. Kaygıların omuzlarımızdaki yükü hafifler.
Yüreklerimizdeki ağırlık göğe Rahmana yükselir..
yeterki Siz Sevgi ve duanizda samimi olun efendim..
Selamet ile Hayra kalin Zeynep Can..

Başkalarının senin hakkında ne düşündükleri konusunda endişe duyduğun sürece;
Onlar senin sahibindir!

Üst Alt