• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kulak görmek

Firat2

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada kulak temizlemek rüyada kulak görmek rüyada kulak kiri temizlemek rüyada kulak pisliği görmek temizlemek
Selam-ın Aleykum hayırlı günler diliyorum. İnşaallah iyisinizdir. Ben inşaAllah yakında askere gidiyorum 23 yaşındayım muzisyenim bir rüya gördüm Allah hayırlara getirsin, anlatacak pek kimsem yok sizlere açılayım dedim inşaAllah yorumlarınızı bekliyorum.

Rüyamda evde oturma odasındayım; kanepede oturuyorum, bir elimde fıskiye yüzüme tutuyorum, kafama tutuyorum, bir yandan da etrafa sıçratmamaya gayret edip kafamdan aşağı su akıtıyorum yüzüme su akıtıyorum, kulağımı temizlerken herhalde su kaçıyor kulağımın içine giriyor. Çıkarmaya çalışıyorum suyu; bir elimde havlu, bir elimde kulak çöpü. sonra kendimi dışarda buluyorum. Birilerini arıyorum sanki. Sinema salonu gibi bir yere girip çıkıyorum. Sonra elimde havlu ve kulak çöpüyle dışarda buluyorum kendimi tekrar. Polis görüyorum turuncu bir arabada durumumu soruyor izah ediyorum durumu. Polis arabasından göz kırpıyor, tebessüm ediyor durumumu izah edince. Sonra Yaşına göre çok güzel görünümlü, beyazlaşmış saçıyla mavi gözleriyle bir bayan o benim öğretmenimmiş, yaşlı da bir bayan uzun boylu gümüş küpeleriyle, öğretmen giyimli bir bayan. Fırat nasılsın diyor. İyiyim hocam diyorum kulağıma su kaçtı onunla uğraşıyorum diyorum. Kendine çok dikkat et, kendine iyi bak gibisinden konuşuyor. Ben de ona aynı şekilde görüşürüz hocam diyip yanından ayrılıyorum. Ayrıldıktan sonra o bayan yanındaki bayanlara benim hakkında böyle durduğuna bakmayın bir bakışı yeter herşeye gibi kelimelerle beni övüyor onları duyuyorum. Yanındakiler de onu tasdikler şekilde birşeyler söylediler bana sürekli arkalarını dönerek gözlerini ayıramadılar. Benim hoşuma gitti bu sonra Elhamdullillah Elhamdullillah Elhamdullillah diyerek oradan ayrıldım. Bulunduğumuz yer avrupa gibi bi yerdi sanki tam hatırlamıyorum orasını.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam hayırlı günler Hayırlı tezkereler diliyorum, inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bitirip gelir sevdiklerine kavuşursun..
Rüyaniz Hayr olsun..
"Çıkarmaya çalışıyorum suyu; bir elimde havlu, bir elimde kulak çöpü "
"askere gitmeyen adam budanmamış ağaca benzer" derler ya askerlik gerçekten de bir şeyler kazandırıyor insana. gidildiği zaman erkek adamı yontuyor.
insanları tanıtıp,hangi ortamda nasıl davranması gerektiğini nelerinin değişmesi gerektiğini gösteriyor.

Rüyada kulak görmek;
şu şekilde tâbir olunur:
a) İlim ,
b) Akıl ,
c) Din ,
d) Üst Kademe
e) duymak ,işitmek ve itaat etmek..

Rüyada Övülmek Görmek ;
Bir dostu tarafindan övülmek hayirdir. Onun tarafindan bir menfaat görecegine delalet eder.

Rüyada Elhamdülillah Demek
Herşeyin güllük gülistanlık olacağı, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağı, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceği,
huzur duyulacağı bir döneme girileceği anlamına gelir.

Azizim Biz Şarkı bilmeyiz O yüzden sıradaki duâ,Fatiha yi askere hayırlısıyla gidenlere gelsin..Allah'a emanet olun .

acilangul1

Firat2

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Tesekkur ederim abla yine sevindirdin beni. Güzel yorumların için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun sizden duam sizlerle, sizler de dualarınızı esirgemeyin. Ben çok zor günler geçirdim. İnşaAllah cümlemizin ve benim de kalan ömrümüz daha hayırlı daha güzel olur inşaAllah.vvcc..

Üst Alt