• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kulağında küpe görmek

sevda_n_34

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
merhaba sevgili kardeşim ben 2 gecedir istihareye yatmaktayım nedeni ise erkek arkadaşımla olan ilişkimin ilerde ailemin onaylamamasından şüphe duymam ilk geceki rüyamda kulağıma küpe taktığımı gördüm sonra ise karanlık bir vakitte çamurlu bir tarlada olduğumu gördüm erkek arkadaşım bana uzaktan sesleniyordu üzerinde beyaz bir gömlek vardı tam net göremiyordum onu daha sonra ise erkek arkadaşımı seven başaka bir kızın olduğunu gördüm rüyamda bu durumu çok kıskanıyordum üstelik kızı da görüyordum rüyamda gerçekten seviyordu erkek arkadaşımı.ikinci geceki rüyamda kerpiç bir basamağı çıktığımı gördüm şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim kardeşim Alla razı olsun sizden sevgiler
istanbuldan Sevda
yaş 25
bekar ,bayan
çalışmıyor

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba guzel kardesim hos geldiniz..
Uyeliginiz hayirli ve Daim olur insallah..

"2 gecedir istihareye yatmaktayım nedeni ise erkek arkadaşımla olan ilişkimin ilerde ailemin onaylamamasından şüphe duymam "
peki kardesim boyle bir şüpheniz var ise ilk once aileniz veya anneniz ile konusup istişare etmeniz gerekmez mi..
bakin yasiniz da musait..bir sorsunlar, arastirsinlar..ne dersiniz sonra istihare kilsaniz daha uygun olmaz mi idi?
cunku bu korku, şüphe,celiski ruh halli ile ruyanizin da tam emin olarak cikacagini dusunmuyorum..

“...Ey peygamber! Toplumu ilgilendiren her konuda ümmetine danış görüşlerini al;...”
(Al-i İmran: 3/159)
“...O mü’minler ki işlerini aralarında danışarak yaparlar.” (Şûra: 42/38)

Câbir radıyallahu anh şöyle dedi:
Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem tıpkı bir Kur’an sûresini öğretir gibi bize her iş için istihâre yapmayı öğretirdi. Şöyle buyururdu:
“Herhangi biriniz bir iş yapmak istediğinde farz namazlardan ayrı olarak iki rekât namaz kılsın sonra da şöyle desin:
Allahım! Sen her şeyi bildiğin için hakkımda hayırlı olanı bana da bildirmeni senin gücün her şeye yettiği için beni başarılı kılmanı ve hayırlı olanı nasip etmeni
senin o büyük kereminden niyaz ederim.
Çünkü senin gücün her şeye yeter benimki yetmez; sen her şeyi bilirsin ben bilemem. Şüphesiz sen görülüp bilinmeyenleri de bilirsin..

hayirdir insallah..Rabbim Hayra cikarsin..
bu iliskiye benzer bir olay kulağıniza a küpe olabilecek bir olay yasadiniz mi acaba? icinizde o sevdigim dediginiz kisi hakkinda sizi hic bir sey rahatsiz ediyor mu? veya Tam olarak ona guvendiginizi, sevgisinden emin oldugunuzu soyliyebilirmisiniz?
Kardesim evlilik oyun degil.. ilk once evleneceginiz kisiyi iyice taniyin.. kimdir? kimlerden dir? Hayatta bakis acisi, fikirleri, karakterini cozmeye calisin..
Siz sadece kendinize es degil Yarin hayattinizi birlestireceginiz insani.. cocuklarinizin Babasini da seciyorsunuz..
O oyle kolay bir karar degildir..
rüyada kerpiç veya toprak merdiven çıktığını görmek, helâl nzık, hayır ve menfaate işaret eder...Siz is mi ariyorsunuz yoksa?
her seyin Hayirlisi kardesim..
Hayirli aksamlar..

sevda_n_34

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
sevgili kardeşim öncelikle yorumlarını için teşekkür ederim ağzına ve yüreğine sağlık.Önceden böyle bir ilişkim hiç olmadı,ilk erkek arkadaşım ve ben biri olsun hayatımda onunla da son bulsun diye düşünen biriyim bu erkek arkadaşımla da 4 yıldır görüşüyoruz birbirimizi iyi tanıyoruz ama uyuşamadığımız noktalarda var tabii ailemin de bu konularda onunla uyuşmayacağnı tahmin ediyorum endişelerimde bu yönde kardeşim.Doğru bilmişsin kardeşim ben bir işe girmeyi bekliyorum daha çalışmaya başlayamadım ve işe girmek istiyorum içimde onun da rahatsızlığı var.Asıl düşüncem de işe girip hayatım tam düzene oturduğunda ailemle bu konuyu paylaşmak inşallah ama erkek arkadaşımı da seviyorum bir keresinde ayrılmıştık 3 aylık bir ayrılık dönemi yaşamıştık o zamanlar hep onu özlüyordum içimden pişmanlık yaşamıştım birde sevgili kardeşim ben sevdiğine çabuk bağlanan bir insanım bu ilişkimden bunu öğrendim başka birinin olmasını hiç istemedim daha sonra da erkek arkadaşım benle barışmak için uğraşınca yeniden başladık bu ilişkiye kusura bakma sevgili kardeşim biraz uzun oldu biliyorum ama içimi rahat ettirmek adına ve Yüce Rabbim in hayırlısı olup olmayacağını bilmemi kısmet eylemesi adına istihareye yattım bu gördüğüm rüyalarında tam olarak nasıl yorumlamam gerektiğini bilemedim ama ailemle bu konuyu paylaşacağım en yakın vakitte inşallah.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
"Asıl düşüncem de işe girip hayatım tam düzene oturduğunda ailemle bu konuyu paylaşmak inşallah" .. HAYIRLISI...
cunku evlilige daha HAZIR degilsiniz!!
iste ruyanizin Yorumu....

acilangul1

sevda_n_34

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
sağolasın kardeşim dediğin gibi inşallah herşeyin hayırlısı olur

Üst Alt