• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kral görmek-Rüyada kral olmak

veli

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm, rüyada kral olduğumu gördüm, İslam kralıydım, beyaz bir elbise giymiştim,padişahların kıyafetleri gibiydi, başımda taç vardı yanımda da annem vardı sultan olarak. Ben ve annem akşam saati, böyle deniz kenarı, kumsal bir yerdeydik ama sadece kum görebiliyordum ve de deniz. Denizden inanılmaz derecede kalabalık bir ordu geliyordu akla hayale sığamayacak kadar... Ben orduları dalga halinde görüyordum,
Sonra o ordu dalgaları akıp geçerken yeşil kubbe gördüm, Medine'de ki gibiydi, hatta o diyebilirim. Yeşil kubbeyi götürüyorlardı. Yeşil kubbeden Euzü billahi mineş-şeytanirracim, Bismillahirrahmanirrahim sesleri geldikten sonra sanki tam bir sureye başlayacak gibiydi fakat benden uzaklaşmaya başladı. Dalga ile birlikte gidiyordu, elimi uzattım yetişemedim iyice uzaklaştı ve uyandım. Allah razı olsun sizden İnşaAllah.

Sağlıcakla...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, rüyaniz hayr olsun
Rüyada İslam kralı olduğunu görmek; kişinin,Dini ve ülkesi için çeşitli çalışmalara katılacağı ve bu çalışmalarla ülkesine üstün bir hizmet yapmış olacağı ve
ülke temsilinde çok başarılı olacağına yorulur. Kral olduğunu gören kişi için her zaman hayırlı rızkın olduğuna ve otoriteyi işaret eder.
Rüyada kubbe; büyük bir mevki ,rütbe ve Kadın ile tabir edilir...

Rüyada ordu görmek; yenilginin önlenmesi,
ya da Aile içinde bazı sıkıntıların yaşanacağına ve bu sıkıntıları aşabilmek için destek ve güvene ihtiyacınız olduğuna işaret eder.

"tam bir sureye başlayacak gibiydi fakat benden uzaklaşmaya başladı. Dalga ile birlikte gidiyordu, elimi uzattım yetişemedim "
gerçek yaşamınızda;Manevi ,hissiyati değeri yüksek olan bir fırsatı yada bir nimeti kaçırdığınızı simgeler..
ama üzülmeyin nasibinse döner gelir...Selametle..

I

ismail11

Kayıtsız
Misafir
rüyada kral öldürmek

Selamün aleyküm hocam çok garip bir rüya gördüm. Rüyada kral görmek. Kralın sarayında kralla bende dahil 3 kişi sohbet ediyoruz. Ben yatarken konuşuyorum, yan yana değiliz. Etrafta da kralın askerleri var. Biraz konuştuktan sonra kral kızıyor ve o iki kişiyi öldürüyor. Bana da hançer atıyor ama ölmüyorum, ölmüş taklidi yapıyorum. Sonra kral yanıma yaklaşıyor ölmediğimi anlayınca hancerle bana vurmaya baslıyor. Birkac darbe alıyorum fakat ölmüyorum. Başlıyorum kaçmaya, biraz kacıyorum fakat ölmüyorum arada yine vuruyor. Askerlere görünmeden gizlice kaçıyorum. Sonra ben kralı öldürmeye gidiyorum ve hançer atarak öldürüyorum. Boğazına veya göğsüne saplanıyodu tam hatıylamıyorum.Sonra uyandım.Bu rüyanın bi anlamı varmı acaba ?

Üst Alt