• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada koyun postu görmek

nurani

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamünaleyküm gönül sızım...bugünkü rüyam için de bir yorumunuzu rica edicem...allahın izniyle....rüyamda anneannemin köyüne gidiyorum yanımda kızım var,kahvaltı hazırlıyorum ama yiyemiyorum bir türlü,sonra 3 çeşit zeytin var 2poşete siyah bir poşete az yeşil zeytin koyup dolaba yerleştirdim,biraz ekmek küflenmiş biraz havuç çürümüş onlar için ablama kızıyorum,o srada biraz peynir yemek istiyorum bakıyorum koyun postu,sürüyerek bahçeye götürüp bırakıyorum...hayırdır inşallah....

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Kardesim..Hos geldiniz..
Ruyalariniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin!veya en HAYIRLISINI versin..
Rabbim cumlemize Dua eden ve Dua alan Salih kullarindan eylesin..
Rüyada zeytin görmek bir çok şekilde tabir olunur; sari zeytin kedere yeşil zeytin mal ve kaybolan mala
siyah zeytin mateme.
Rüyasında zeytin yediğini görmek iyi kimseler için mala kötüler için ise kedere delalet eder.

Abdulgani Nablusi'ye göre; ekmekle zeytin yediğini gören bir menfaate erişir. Sari zeytin yediğini görenin eline mal geçer ve hemen harcar.
Siyah zeytin fesat hüzün ve kederdir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen zeytin mal ve eşyadır..
Çevrenizdeki insanların söylediklerinide kafanıza çok TAKMAYIN...

"Herkes kendi yaratılışına (mizaç ve karakterine) göre hareket eder. "
İSRÂ - 84

"biraz ekmek küflenmiş "
Maddi sıkıntı,Ya da birinden beklenen paranin elinize ulaşmama gibi bir durumum,veya sahibine faydasi olmiyan bir yardim..seklinde yorumlanir..hayırlısı Allah tan
Rüyada bir koyun pöstekisi (post) görmek; uzak bir akrabanızdan bir miras ,yardim ,rızka işarettir

Her yüzüne güleni ,her güzel söz söyleyeni gerçek dostun sanma...
herkez güzel sözler söyler ama gerçek dost olmaya bilirler kimseye sırtınızı dönmeyin kimseye sırrınızı paylaşmayın ..
Koyun sandiklariniz Kuzu postuna burunmus KURT cikmasin...
koyuna sahip olayim derken kendinizi ve Sevdiklerinizi de Kurta KAPTIRMAYIN...
Hayirli Gunler Kardesim..

Neşe Taş

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın Aleyküm, rüyamda annemin memleketindeydim karşılıklı iki ev vardı sahipleri ailemin akrabaları, o evlerin birinde, koyun ölüsü vardı 2 tane kurban kestilermi bilmiyorum ama 2 koyunu bacandan tutup evdeki dolaba asıp postunu aldı sevgilim sonra benimle şakalaştı, şaşırtıcı olan onunla şuan mesafamizin çok uzak olması ve onu rüyamda annemin memleketinde görmem bu yorumu lütfen açıklarmısınız çok teşekkür ederim şimdiden.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamın Aleyküm, rüyamda annemin memleketindeydim karşılıklı iki ev vardı sahipleri ailemin akrabaları, o evlerin birinde, koyun ölüsü vardı 2 tane kurban kestilermi bilmiyorum ama 2 koyunu bacandan tutup evdeki dolaba asıp postunu aldı sevgilim sonra benimle şakalaştı, şaşırtıcı olan onunla şuan mesafamizin çok uzak olması ve onu rüyamda annemin memleketinde görmem bu yorumu lütfen açıklarmısınız çok teşekkür ederim şimdiden.
vealeykum selam kardesim.

ruyada koyun olusu gormek. maddiyata ve basariya yorulur.

ayrica memleketteymissin, bu da hayira yoruluyor.

son olarak koyun postuna gelirsek bir fikre gore basariya isarettir,

yalniz diger bir yaklasima gelecek olursak, iliskinde bir sıkıntı cektigine isaret edilir. gercek aski bulamadigina.

ayrica, sen annenin memleketindesin, ama sevgilinde yanina gelmis, bu pek hayirli birsey degildir. maddi ve is durumundan iyi bir sey degil. buyuk pismanlik duyacagina isarettir. sonrasinda beyaz bir sayfa aca bilirsin.

--

ruyanin yorumu buydu kardesim. yalniz, soylemekte fayda var , ruyana baktigimizda bilincalti ruyasina benziyor demekte fayda vardir.

Üst Alt