• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada korktugunu görmek

M

mine

Kayıtsız
Misafir
arkadaşlarımla birlikte yeni yapılmış bir binaya girdik daire ye baktık tanımadığımız bir adam çelimsiz bir yapısı wardı bize daireyi gösterdi mutfak çok değişikti tuhafımıza gitmişti beğenmediğimiz için arkadaşımı birden boğazından tutup mutfağın bir gizli bölümüne çekti boğazını kesmeye çalıştı bizi korkutmak için bir çizik attı kanattı diğer arkadaşlarımla adama saldırdık çok korktum we uyandım acaba ne anlama geliyor

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun Aleykum..Hayirli gunler Mine kardesim...
Batılı bir yazar derki"Kim icat etti bilmiyorum ama dünyanın en büyük icadı selamdır."
nedenini sordugumda insan olmanin edebi uslubu ben insanligim ile burdayim demenin ilk basamagi oldugunu belirtiyor...
Peki islam bu konuda ne diyor...
Selam vermek sünnet almak ise farzdır.
Selam verirken selamın sünnet olduğunu düşünmeli ve o kimseye dua etmeye niyet etmelidir!
Ne Guzel Kardesin kardese in selami Rahmetti Bereketi uzerine olsun diyor ve kardesi cevp veriyor bil mukabele Senin de kardesim.. gonul ve ruhlar pekisiyor!
hele ki bir de bizim gibi Gurbette iseniz Selam vermek bir sembol sifre.. birbirimizi anlamak destek olmakben de Senin icin Burdayim kardesim diyebilmektir..
O Yuzden Siz ve Ruya yorumu soran butun Kardeslerimden Ruyalarini anlatmaya baslamadan Önce selam sonra kelam etmelerini istirham ediyorum..
nasil ki ben ilk selam sonrada hayırdır inşallah. dedigim gibi her seyin hayırli bir sekilde olmasini istiyorsam siz de lutfen selamsiz kelama baslamayin...
Ruyaniza hayırdır inşallah diyelim Rabbim Hayra cikarsin..

Bu tip rüyalar tıpkı “vesvese” gibi değerlendirelim; aldırmayalım; üzerinde durmayalım; yorumlamaya çalışmayalım; hele hele kötümser manalar hiç çıkarmayalım;
geçelim...hayirdir insallah deyip hayattimiz gibi hep Hayra yoralim ..
her serde hayir hayir da da ser olabilecegini de unutmiyalim...

Rüyada bıçak görmek, kavganın ve ayrılığın işaretidir...
ne olursa olsun kavga ve sevgide de adaletli ve olculu olun kardesim..
Rüyada korku emniyet ve imanla tabir olunur...
Kardesim her ülfet külfeti doğurdugunu da unutmayin
Her İnsan SorumLudur..
SorumLuluğunu BiLmeyen SORUNLUDUR...
temkin Ya Hu...
SIZ HER HALUKARDE TEMKINI ELDEN BIRAKMAYIN...
selamet ile Hayra kalin...

Üst Alt