• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Kore'ye gitmek

B

Beyül

Kayıtsız
Misafir
Merhabalar, rüyada Kore'ye gitmek ne demektir? Ben rüyamda Kore'de bir okulda hayalini kurduğum bir bölümü kazanmış ve kayıt olmak için annemle ve ablamla Kore'ye gittiğimizi gördüm. Ancak gittiğimiz ev tam bir Türk evi gibiydi.

Eve yerleşirken, yanıma kitap getirmediğimi fark ediyorum. Ve ablama bana Türkiye'ye döndüğünde kargolamasını söylüyorum.

Sonrada bir markete gidiyorum. Elimi ilk attığım ambalajda "Pig" yazıyor. (Yani domuz)

Acaba korunuyor muyum? Kore'ye gitmem hayırlı mı diye Allah'a soruyordum. Acaba bu bir cevap mıdır? Gitmem uygun ancak dikkatli olmam mı gerekiyor? Ve ayrıca istediğim bölümü okumam hayırlı mıdır?

Ayrıca ben Kore'ye gitmek veya okul rüyalarımda hep karanlık ortamlarda görürdüm kendimi. Ancak bu sefer son derece aydınlık ve güzeldi.

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

*dialektik*

Rüya Yorumları
Üyemiz
Merhaba

Bu tür rüyalar daha çok düşüncelerin rüyada kendisini göstermesidir.

Ancak tam isabet edip direk de rüyanız ile alakalı olabilir.

Kitaplarınızın unutulmuş olması Allahu alem şuna delalet eder: Yurtdışı için tam donanımlı değilsiniz. Kitapları istemeniz ise kendinizi hazırlamaya işarettir.

Domuz olayı ise, gittiğinizde her türlü harama dikkat etmeniz gerektiği şeklinde yorumlanır.

Aydınlık içinde görmeniz ise yolunuz açık ve sonu güzel olacak demektir.[

P

Patatesturşusu

Kayıtsız
Misafir
Rüyamda iş başvurusu için koreye gidiyordum uçakla ilk seyahat de ablam hostes olmuş onunla gidiyorum o zaman yetiştiremiyorum ikinci kez tekrar gidiyorum uçakla iniyorum havalimanından çıkıyorum şehre giriyorum sonra dönüp havalimanında bi türkle karşılaşıyorum o da bana bi form veriyor formu doldurdum görüşemem mi yurtdışından geldim dedim uyandım

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Rüyamda iş başvurusu için koreye gidiyordum uçakla ilk seyahat de ablam hostes olmuş onunla gidiyorum o zaman yetiştiremiyorum ikinci kez tekrar gidiyorum uçakla iniyorum havalimanından çıkıyorum şehre giriyorum sonra dönüp havalimanında bi türkle karşılaşıyorum o da bana bi form veriyor formu doldurdum görüşemem mi yurtdışından geldim dedim uyandım
Ruyanız bilinçaltı ruyasıdır.
Ruyalar ayrılır, bazı ruyalar Bilinçaltı ruyasıdır. Şöyle ki, Saçma sapan şeyler görursunuz, daha doğrusu yakın bir zamanda duşunmuş olduğunuz şeyleri ruyanızda görursunuz.
Bu bir nevi hatırlatmadır, tabirine gerek yok...
Yinede bir tabir isterseniz,
İş ile makama ulaşmaya, para kazancına, hayra yorumlanır.

Üst Alt