• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada köpek ısırması görmek

NERİMAN

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada köpek ısırması rüyada tabiri köpek ısırması rüyada köpek ısırması islami rüyada köpek ısırması görmek ne demek rüyada köpek saldırması rüyada köpek ısırması nedir
Selamünaleyküm, rüyamı yorumlarsanız sevinirim.
Rüyamda kız kardeşimle gece karanlığında sokakta çıplak eve ulaşmaya çalışıyorduk,telaşlı ve çıplaklığımızdan rahatsız, utanarak kimseye görünmeden kaçıyorduk. Karanlık ve gece olduğu için kimse yoktu hiç kimseyi görmedik kimsede bizi görmedi acale ediyorduk, günün ağarmasına az kalmıştı tam eve ulaşıyorduk ki, iki köpek beni kalçalarımdan ısırdı, dişlerini geçirdiler sıkıca ve bırakmadılar. Kardeşimden yardım istiyordum, kapıdaydık köpekler bırakmıyordu ben acı çekiyordum, etim kopmak üzereydi.

Bu olaylar olurken gün ağardı çıplaklığımı düşünmüyordum artık, yalnız köpeklerden kurtuldum mu, öyle mi kaldım anımsıyamıyorum.

Şimdiden teşekkür ediyorum yorumunuz için. Ayrıca bu rüyayı bu sabah gördüm ve bugün bir arkadaşımı ziyaret ettim. Gitme sebebim onu biraz rahatlatmak eşi ile ilgili sorunlarını paylaşmaktı. Orada yaptığımız sohbet neticesinde çok bunaldım. Giderken mutluydum, döndüğümde içimde eşime karşı sıkıntılı düşünceler gelişmeye başladı. Bu rüyadaki sıkıntılı durumu yaşıyor olabilir miyim?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam rüyanız hayr olsun..
rüyada çıplaklık sizin gerçek hayattaki yaşam tarzınızla doğru orantılı gerçekleri yansıtır.
rüyada çıplaklık görmek, pişman olunacak bir konu hakkında uyarıcı mesaj olarak yorumlanır.
Aileleri Evliliğe ve Mahrem konulariniza Karıştırmayın!

Aile hayatlarinda sarsıntı olan insanlardan uzak durun!!onlarin negatif enerjisi sizi de etkilemesin...
Özel yaşamınızda tartışmalardan uzak durup sakinliğinizi muhafaza edin ve olumsuz enerjilerin sizi etkilemesine izin vermeyin..

Rüyada köpek görmek sezgi dostluk cömertlik koruma ve sadakat simgesidir...
ayni zamanda kendi içinizde iç dünyanızda bazı iç çatışmalar olduğunu gösterir...
İnsan içi ile dışı arasında madde ile mânâ arasında ruhu ile bedeni arasında denge kurabildiği nispette huzura erebilir.

Bir kimse rüyada kendisini bir köpek ısırdığını veya tırmaladığını görse, o kimseye hissettiği acı kadar düşmanından bir zarar erişir.
Bu gunlerde Temkin ve Tedbir YA HU...
kiskanclik insanin fitrattinda oldugunu da unutmayin..
Hayirli aksamlar..

erdi

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm ben rüyada arada bir adam vardı köpekle aramda engel oluyodu sonra ben bişey yapmaz dedim kolumu köpeğe uzattim, köpek de kolumu kapar kapmaz epey isirdi, sanki gercekmis gibi acısini hissettim.(30,bekar ,çalisiyorum)

Üst Alt