• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Ruyada kiyamet kopmasi

sur06

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum arkadaslar ben turkiyede yasiyorum ama gezmek icin amcamin yurt disindaki evine gittim ruyamida orada gordum;
Ruyamda yanimda amcam vardi ve camdan bi beyaz isik gorduk balkonun kapisini actik ve beyaz isik gittikce etrafinda cemberi buyuyodu "evet kiyamet kopuyo" dedim ve tevbe ettim sonra beyaz isik buyudu cemberiyle birlikte her yeri kapladi ve gitti. sonra olmedik ve Allahima sukrettim. Bunun aciklamasi ne olabilir sadece 1 defa gordum yardimlarinizi bekliyorum kardeslerim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun aleykum Hayirli ramazanlar ve hosgeldiniz kardesim..
Formumuzda ruya yorum bolumu var..daha cok yenisiniz..
orada yazarki Ruyanizi sordugunuzda adiniz, yasiniz, medeni halinizi de kisaca yazarsaniz ruyanizi daha ince ayrintilli yorumliyabiliriz..
neyse verdiginiz KISITLI bilgi ile ben de Allah-in izni ile genelde bir yorum yapmaya calisacagim..
Rabbim Ruyanizi Hayra cevirsin ins..
bazen insanın dış dunyasinda yasadigi olumsuzluklar ic dunyasini da etkiler. Yaşadığımız olaylardan doğan bilincalti rüyalar da gorebilmekteyiz..

İmam Cafer Sadık r.a.: Rüyada iyi insanların kıyameti görmelerinin dört tabiri vardır:
1-Kurtuluş
2-Üzüntüden kurtulma
3-Düşmana karşı zafer
4-Talih.

rüyada kıyametin koptuğunu görmek bir uyari bir ikaz bir irsad gorevini de yapmakta..
rüyada kıyametin dehşetini görmek rüya sahibi için çirkin şeylerden korkutulmaya ve onu günahlardan sakındırmaya “İşte bak önünde böyle bir gün var” diyerek uyandırmaya delâlet eder.
Allahu alem.. Ölmeden ölenlerden olalim ins.

Sen gittikten sonra Benim gönLüm her gün SON Bahar..
evet Gitmesini bileceksin kimi zaman arkana bile bakmadan ..
Ve kimi zaman sevdiğini söyleyeceksin çok geç kalmadan..

Susma vicdanim SUSMA!!! Sen susarsan sözüm yalan..
Sen susarsan insanlığım talan sen susarsan sonum hüsran sen susarsan konuşur şeytan..
Sen SUSARSAN KIYAMETLER KOPAR...

Üst Alt