• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kışla görmek

LEYLİİ

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada askeri kışlaya ziyarete gitmek.
Hayırlı günler..Bu rüyamı göreli 3-4 ay gibi bir süre oluyor. Erkek arkadaşımla o askerdeyken ayrıldık zor günlerdi tabi hiç beklemediğim bir durumdu evlenebilmemiz için gitmişti çünkü.. Bir gece canımın çok yandığı bir an annemin yanına sokulup yattım ve dedim ki Allah ım senden sonra beni en çok seven koruyan insanın yanındayım ne olur bana onunla durumumuz hakkında bir rüya işaret diye dua ettikten sonra gördüm.. Kışlaya ziyarete gidiyorum, ziyaret için olan küçük cammekan bir yerdeyiz birbirimize doğru yaklaşıyoruz uniformada soyisim yazan yerde bir küçük görüntü görüyorum ondan önceki erkek arkadaşımın sureti. Daha sonra tekrar bakıyorum o soyisim yazması gereken yerde isim yazıyor ve başka bir isim yazıyor, Ahmet yazıyor. Allah Allah diyorum ama ona birsey demiyorum kafamı kaldırıp bir bakıyorum yüzünü düşürmüş mahçup mahçup ağlıyor, gözyaşlarını siliyorum sağ elimle, sanırım parmağımda beyaz alyans var parlıyor, büyük ihtimal gümüş yada beyaz altın.. Sonra bir o kişiyi çağırıyorlar bekle beni gelicem diye gidiyor o gittikten sonra bir anons duyuluyor kışlayı azgın köpekler bastı kimse yerinden oynamasın diye, telaşlanıyorum. Sonra o camekanlı kısımda bir bilgisayar görüyorum, ekrana bakıyorum ziyaretçileri gelenlerin adı soyadları yazıyor onun ismide var orda, doğru şekilde yazıyor ama böyle kırmızı şekilde yanıp söner gibi acil bildirimlerindeki gibi.. Benim merak ettiğim o görüntü hiç aklımda yokken neden o kişiyi görmüş olabilirim çünkü dua edip uyuduğum bir kaç rüyamda daha o görüntüdeki insanı gördüm..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı günler,Derdin senin mürşidindir...
Olayları, gelişmeleri yorumlamakta, tavır belirlemekte zorlanıyorsunuz. Bazen her şey lehinize giderken, bazı dönemlerde de yığınla aleyhinize gelişmeler oluyor.
Aslında Allah'ın sisteminde lehte ya da aleyhte düzenlemeler söz konusu değil. Sadece olması gereken; olması gerektiği en uygun vakitte gelişiyor. ..
ama bunu unutma ne olursa Olsun en sonunda su akar yolunu bulur ve sizin için en hay'ırlısı olacaktır...

geçmişin, geleceğini olumsuz etkilemesini istemiyorsaniz!!Geçmiş, geçip gitmiştir, deyip her şeyi ile toprağa gömün ve hayata kaldığınız yerden devam edin..

Rüyaniz hayr Olsun.
Rüyada askeri kışla görmek;
tertip ve düzen, huzura Kendi hayatına çeki düzen vermek Karışıklığı, dağınıklığı, başıbozukluğu gidermek olarak tabir edilir. Çünkü gerçek hayatta kışla askerlerin toplu bir şekilde barındıkları, düzen ve disiplinin simgesi olan bir yerdir.

Rüyada bir kışlaya girmek, hayatınızda yolunda gitmeyen kimi şeyleri düzeltmek için çalışmaya başladığınızı işaret eder.

Bazen de Rüyada kendini askeri kışlada görmek, bir haksızlığa uğradığınızı ve yanıt verememenin üzüntüsünü yaşadığınızı gösterir.

Rüyanızda bu üç durumda yaşanıyor gibi. Buradaki esas mesajı kendiniz tespit etmelisiniz.selametle..

LEYLİİ

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Çok haklısın üçü de yaşanıyor bende Rabbim in bana verdiği mesajı çözmek ve yoluma bakmak istiyorum.Askerdeki kişi bitti zaten onu gömdüm geçmişe..

YÖNETİM/UYARI: Bu başlığın konusu belli, farklı rüya yorumu için başka başlık açın lütfen. Ayrıca her yorum isteği için konu paylaşımı yapmanız gerekir.

Üst Alt