• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Kiraz Ağacı Görmek

aysun_hanım

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kiraz ağacı görmek.
Selamun Aleyküm Değerli Kardeşlerim;
Ben rüyamda dayımın oğluna yardım amaçlı kiraz toplamasına yardım etmek için sabah erken kalkıyorum. Bu arada aramız pek iyi olmayan komşunun oğlu da orada, sabaha kadar uyumuyor ve uykuya dalıyor ve gelmiyor, kiraz bahçesine gidiyoruz. Bir çok kiraz ağacı var ve toplamasına yardım ediyorum, daha sonra ise beraber kapalı bir yere giriyoruz burada dayımın oğlu bir çok yumurta buluyor, tavuklar gizli yumurtlamış bunları topluyor. Çuvalların üzerinde bir çok büyük ve ufak horozlar var yalnız horozların altında civcivler var horozların bir tanesi kıp kırmızı, diğerleri beyaz arkamı dönüyorum yerde de aynı şekil horozlar civcivlerin üstünde yatıyor.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz hayr Olsun
Rüyada kiraz görmek;
dürüstüğü ve doğruluğu sembolize eder.Kendinize ,ailenize karşı dürüst olun!En zor şey kişinin objektif bir şekilde kendi kendini eleştirebilmesi..

Gördüğün rüya gerçek hayatında iç dünyanda bir duygu karmaşası adeta iç kaos yaşamakta olduğunu göstermektedir. Bir an önce bu kaosa son vermek için olayları sakince değerlendirip dürüstce ona göre davranman gerektiğini ifade etmektedir ..

Başkasına yardımcı olmaya çalışan farkında olmadan aslında kendisine yardım etmektedir.........

Rüyada kiraz ağacı görmek;
sizin ve akrabalarınızın (dayının oğlu) mutlu ,bereketli,günler geçireceğine, sağlık sorunlarının bitmesi ve iyileşmek anlamlarına gelir. İşlerinizde de başarılı olmak, insanlara yaptığınız iyilikler nedeniyle insanların saygısını ve duasını kazanacağınıza işarettir.

rüyada horoz görmek;
böbürlenmeye ve kendini beğenmişliğe işaret eder.

"horozlar civcivlerin üstünde yatıyor. "
Yapmadıklarınızı ,sahip olmadıklarınızı niçin söylersiniz ...
Eskiden söylemez, yaparlarmış.. Bugünse hep söylüyor, yapmıyoruz.. böyle bir insane yorumlanır...

AMELİMİZDE RIZAYI İLAHİ OLMALI; EĞER O RAZI OLSA BÜTÜN DÜNYA KÜSSE EHEMMİYETİ YOK.EĞER O KABUL ETSE BÜTÜN HALK REDDETSE TESİRİ YOK O RAZI OLDUKDAN VE KABUL ETDİKDEN SONRA............
DOĞRUYU YALNIZ CENABI HAKKIN RIZASINI ESAS MAKSAD YAPMAK GEREKDİR...selametle...

acilangul1

Üst Alt