• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kına gecesi görmek

Latalie

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar.. Gece rüyamda kendi kınamın yapıldığını görüyodum tam olarak hatırlamıyorum ama damadı görmedim galiba. Kınamı yakarken başa örtülen kıvrağı kendi yaptığımı istiyodum ve saçlarımı topuz yapmaya çalışıyodum. kına gecesinden ziyade o kırmızı kıvrağın ve saçımla uğraşmamın yorumu soracaktım.

Reyhan,25 kastamonu

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Hosgeldiniz Yaban gullum Reyhan kardesim.. Size Masallah diyorum oldukca akilli ve her seyin farkinda olup her seyi kafaniza takan bir kisiliginiz var Allahu Alem...

Hayirdir insallah..
Rüyada kına gecesi görmek:hayatınızda önemli bir değişikliğin gelişmenin olacağını işaret etmektedir.
Bu değişim özel hayatınız eğitim veya iş yaşamı konusunda olacaktır ve sonunda sevineceksiniz...seklinde yorumlanir
Allahu alem..

içinizdeki bazı endişeler var "damadi göremedım"
İnsanlarla iyi iletişim kurmak birazda insanın kendi elindedir. İsterseniz bunu başarabilirsiniz...Sevgi saygi ve hosgoru..
ve cookca SABIR...
Saçlar kişisel bir güç sembolüdür Saç şekli topuz ise, bu, o kişinin düzen ve intizam düşkünü biri olduğunu söyleyebiliriz.
Rüyada topuz saç görmek düzen, ahenk, uyumu temsil eder. Bazanda bunları abartıp küçük sorunlar, önemsiz konular için canınızı sıktığınızı gösterir.

ayni zamanda Rüyada saçlarını topuz yapmak, yaptığını görmek bir soruna çözüm bulmak için çaba sarfettiğinizi gösterir.
Düşünce, duygu ve eylemlerinizde bazı kısıtlamalar olduğunu ve kısıtlamaların çabalarınızı olumsuz etkilediğini işarettir..

Gülmek; “Saf” denme riskini göze almaktır.

Ağlamak ise; “Duygusal” görünme riskini.

Birine yakınlaşmak; “Kendini kaptırma” riskini,

Duygularını açmak; “Kendini ortaya koyma” riskini,

Hayalleri ve düşünceleri sergilemek ise;

“Onları başkalarına kaptırma” riskini göze almaktır.

Sevmek; “Karşılık görememe” riskini…

Yaşamak ise; “Ölme” riskini göze almaktır.

Umutlanmak; “Hayal kırıklığına uğrama” riskini,

Çabalamak ise; “Başarısız olma” riskini göze almaktır…

Ama riskler yaşanmalıdır. Çünkü hayatımızın en büyük riski, hiç risk almamaktır. Hiç risk almayan kişi, belki acı ve üzüntülerden korunabilir;
Ama Büyüyemez, sevemez, değişemez, hissedemez, öğrenemez. Garanti arayışlarıyla zincirlenmiş bir köle olarak yaşarken, bedelini; özgürlüğünü kaybederek öder.
Sadece; riski göze alabilen kişi hürdür.

Leo Buscaglia

Latalie

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun yorumunuz için bu aralar çok enteresan rüyalar görüyorum Allah hayır etsin inş.

mekke aşığı

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada kına gecesi görmek

Rüyada kına gecesi görmek tabiri. Selamunaleyküm ben rüyamda bana güzel ve başı örtülü kadınların kına yakmak istediklerini gördüm. Bir anda başıma beyaz bir tülbent örtüp kollarımdan sıkıca tutup Allahı zikir ederek götürdüklerini gördüm, çok etkilendim lütfen rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim selam ve dua ile...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam rüyaniz Hayr olsun
Rüyada kına gecesi görmek:
hayatınızda önemli bir değişikliğin gelişmenin olacağını işaret etmektedir.
Bu değişim özel hayatınız ,imani ruhsal olarak hayır kapılarının açılmasına, kalbin tatmin ,mutmain olup manevi doyuma ulaşmasına, belâ ve sıkıntılardan kurtulmaya, yorumlanir..
Allah cc.cümlemize hidayet etsin, kalplerimizi birleştirsin, ahlakımızı güzelleştirsin, kusurlarımızı bağışlasın, kul hakkına girmekten korusun, amin..

eşinizin ruhuna dokunabilmek için;Kendinden ,Nefsinden geçmen gerek,yoksa Ona ulaşamazsınız!!
hoşlanmadığınız şeylerde nice hikmetler vardir!!

Eşinizde bir insan! bilmediğiniz yönleri iyi ve kötü tarafları da olabilir..Eşinize gösterdiğiniz ,göstereceğiniz sevgi,sabır ,anlayış,paylaşma, eşinizin aile ferdlerine karşı hürmet,sizi birbirine bağlayacaktır..Kıssadan Hisse selametle..

mekke aşığı

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
amin sevgili kardeşim çok güzel tabir etmişsiniz,inşallah rabbim hakkımızda hayırlı olan herşeyi bizlere nasip kısmet eyler,vakit ayırdığınız için Allah sizden razı olsun, en güzele(rabbimize)emanet olun hayırlı geceler...

Gülrengi

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Öncelikle selamunaleykum. Arkadaşım dün gece rüyasında beni görmüş. Rüyada benim kına gecem yapılıyormuş, üstümde bindallık varmıs annem aglıyormus merak ettim yorumlarsanız cok sevinirim.:) Hayırlı günler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam rüyaniz Hayr olsun
hayatınızda önemli bir gelişmenin olacağını işaret etmektedir.
bir karar ,bir gelişme konusunda arkadaşlarınız, yerine Annenizi dinleyin..selametle..

mavi_huzur

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm, kolay gelsin.
Rüyamda kendi kına gecemin olacağını ama damat adayını göremedim. Kendim hazırlandım, kırmızı bir elbise vardı başımı yapıyordum yani eşarbımı. Ama bir türlü takamıyorum. Anlamı nedir yardımcı olur musunuz?:)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam rüyaniz Hayr olsun
hayatınızda önemli bir gelişmenin olacağını işaret etmektedir.

"ama damat adayını göremedim. Kendim hazırlandım, kırmızı bir elbise vardı başımı yapıyordum yani eşarbımı. Ama bir türlü takamıyorum"

Siz evliliğe aklen, ruhen, duygusal, mantıken hazır değilsiniz demektir..
Evlilik İRADE ,AKIL,İDARE işidir....
Evlilik ruhsal, fiziksel ,cinsel,maddi, manevi bir bütünleşme,birleşme,karşılıklı anlaşma ,güven demektir.

Evlilik ve eş seçimi gibi önemli bir karar söz konusu olduğunda "doğru kişi" kadar "doğru zaman" faktörü de önem teşkil ediyor...
Kişinin, gerek kişisel gerekse yaşamsal ,duygusal, aklen evliliğe hazır olması gerek...
Kafanızda ki kavga, kargaşa,takıntılardan kurtulmadan evlilik konusunda acele etmeyin..
hakkınızda ne hayırlısı ise o olsun selametle..

Deryac

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm öncelikle ben rüyamda kına gecem olacaktı kayınvalidem ve eşimle alışveriş yapıyorduk bir telaşın içindeydik anlamı nedir sizce?

Krkmz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kına gecesine kimsenin gelmediğini görmek

İyi günler, rüyamda kına gecemin olduğunu görüyordum fakat çok az kişi geliyordu

Mavibeyaz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Kına gecesi

Merhaba ben rüyamda kınam gecem olduğunu fakat mekanın çok kalabalık olmadığını davetiye bile dağıtılmadıgını sadece duyabilenlerin geldiğini gördüm.zaten kınaya da başka bir yere uğradıktan sonra gidiyorum.böyle özensiz bir kınam oldu ve bunlardan dolayı annemi suçladım kına kısa sürmüştü zaten sonrasında annemle kavga ettim daha çok ben kızdım,hayır olsun
Nasıl bir yorumu vardır bu rüyanın??

Müge Şengül

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Kına gecemi gördüm

Rüyamda kına gecem oluyordu evimizde ama ne damat vardı ne de üzerimde kına kıyafetini göremedim. Sonra kapıyı açtılar ve ellerinde kına tepsisi vardı, içinden biri büyük biri küçük iki tane kertenkele fırladı, büyük olan kaçtı küçük olan eve girdi. Ben yakaladım onu, daha sonra birileri geldi daha önce yemek için aradıklarını ama bulamadıklarını söyleyip benden aldılar.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Kına gecemi gördüm

Rüyamda kına gecem oluyordu evimizde ama ne damat vardı ne de üzerimde kına kıyafetini göremedim. Sonra kapıyı açtılar ve ellerinde kına tepsisi vardı, içinden biri büyük biri küçük iki tane kertenkele fırladı, büyük olan kaçtı küçük olan eve girdi. Ben yakaladım onu, daha sonra birileri geldi daha önce yemek için aradıklarını ama bulamadıklarını söyleyip benden aldılar.
Selamun aleyküm. Kına gecesi önemli bir gelişmeye işarettir.

Üst Alt