• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kendi kına gecemi görmek

B

Büşü

Kayıtsız
Misafir
Selamın aleyküm.. rüyada kendi kına gecemi görmek islami tabiri nasıl yapılır?
Evliyim ama rüyamda kendi kına gecemi gördüm.
Köydeyiz, kına sokakta yapılıyor çok kalabalıktı. Yanımda damat var ama yüzünü hiç görmedim. Herkesin elini öpüyoruz, kayınpederimin elini öperken ablam sesleniyor hadi kına yakılcak üstünü değiştir diye, ben de tamam öpüp geliyorum diyorum. Beraber annanemlerin evine gidiyoruz kapıyı açar açmaz peşime bir arı takılıyor, saldırmaya çalışıyor ama ben hep kaçıyorum. Sonra oturup annanem, ablam, ben yemek yiyoruz ben kalkıp hazırlanmaya başlıyorum ama başımı yapamıyorum bir türlü. Ablam da hadi geç kaldık bekliyolar diyor ama başımı bir türlü yapamadım.
Rüyamı yorumlarsanız çok teşekkür ederim.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamın aleyküm.. rüyada kendi kına gecemi görmek islami tabiri nasıl yapılır?
Evliyim ama rüyamda kendi kına gecemi gördüm.
Köydeyiz, kına sokakta yapılıyor çok kalabalıktı. Yanımda damat var ama yüzünü hiç görmedim. Herkesin elini öpüyoruz, kayınpederimin elini öperken ablam sesleniyor hadi kına yakılcak üstünü değiştir diye, ben de tamam öpüp geliyorum diyorum. Beraber annanemlerin evine gidiyoruz kapıyı açar açmaz peşime bir arı takılıyor, saldırmaya çalışıyor ama ben hep kaçıyorum. Sonra oturup annanem, ablam, ben yemek yiyoruz ben kalkıp hazırlanmaya başlıyorum ama başımı yapamıyorum bir türlü. Ablam da hadi geç kaldık bekliyolar diyor ama başımı bir türlü yapamadım.
Rüyamı yorumlarsanız çok teşekkür ederim.
Kötu haber, çevrenden bir kişi ölecek,
iyi haber sağlığa, hayra, başarıya işarettir.

Üst Alt