• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada keman görmek

alaca

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada keman yayı görmek, rüyada keman görmek, rüyada keman çalmak,rüyada keman çalan birini görmek yorumu.
Selamün Aleyküm, ben bu sabah çok karışık bir rüya gördüm zahmet olmazsa yorumlamanızı rica ediyorum. Rüyamda tanımadığım bir grup vardı ve aralarında tuhaf ilişkiler var gibiydi. Önce bir kız ve erkeği gördüm sonra kızın annesi yanlarına geldi sonra o anneyi de pek hoş olmayan bir durumda gördüm, daha doğrusu hatırladığım, hissettiğim o. Sonra bir şekilde ben de o grubun içindeydim ama yalnızca bir kişi vardı yanımda, sonra bir başkası gelip bana bir keman hediye etti. Keman çok güzeldi ben de çok sevindim. Ardından kemanın yayına baktım görsem tanırım o kadar çok baktım, dikkatlice, çok yeni ve güzeldi o da. Daha sonra biri karşımıza geçip keman çalmaya başladı, müziği duymadım ama dinliyorduk o yanımdaki çocukla. Keman çalan kız mıydı erkek mi emin olamıyorum ama sanırım erkekti ve üzerinde gri bir t-shirt vardı. Biraz dinleyince heves edip ben de çalmaya çalıştım ama yanımdaki çocuk kaşlarını yapma der gibi kaldırdı, diğer çalanı dinlemek istiyordu, ben keman çalmayı bilmediğimden sabote etmiş olacaktım. Şimdiden çok teşekkür ederim :)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
gonulkapisi.jpg

Ve Aleykümselam Bazen de ruh dünyandaki dalgalanmalar rüyalarına yansır..
Ruh haliniz karışık aklınız karışmış,kalbin karışık Bu haldeyken doğru karar vermeniz mümkün değil, "dinlenin" aceleye mahal yok...
kendinize, kalbinize biraz zaman verin Ya Hu...
her şeyin bir vakti, zamanı vardır. O zaman geldiğinde, sebepler devreye girer ve istenen durum hasıl olur..

Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada keman görmek;
karışık bazı gönül maceralarının başlangıcı olarak yorumlanır, bazende hüzün, keder,melankolik ifade eder.

Rüyada keman çaldığını görmek;
Biraz karışık bir gönül macerası yaşamak demektir.

Unutulmaz bu acı, dertli dertli çal kemancı,
her aşkta hüsran buldum,bilmem bu kaçıncı, halime bak dertli çal kemancı...
gecenin sisli bir vaktinde sessizlik olmuşsa kaderimiz...ne de içli söyler keman ayrılık şarkısını ...

Seni Seveni Zehir Olsada Yut , Seni Sevmeyeni Bal Olsada Unut..!çünkü sana ruhsal ve duygusal olarak zarar veriyor!!
hakkında Herşeyin hayırlısı.........

acilangul1

Üst Alt