• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kedi görmek tabiri

özlem34

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kedi görmek tabiri rüyada beyaz kedi rüyada sarı kedi görmek
Selamün aleyküm hayırlı bayramlar diliyorum.
Rüyamda biri siyah beyaz diğeri sarı iki kedi gördüm. Kedilere süt veriyordum. Birden farkediyorum ki sütün içinde akrep varmış, telaşlanıyorum. Sonra annemi gördüm. Annem caddede yürüyor her tarafta sel suları var. Yorumlarsaniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Size de hayırlı bayramlar Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada Kedi Görmek;
insana hem zararı hem yararı dokunan kimseye,duyguya ve hisse yorumlanir..
Rüyada Kedi Görmek;Kadin veya erkek ile yorumu farklidir...
Kadinlar icin hisli Sezgi hissederek fark etmek sevda murad ile ilgilidir...
Ruyada kara kedi görmek;Hased,hasedci,vesvese evham ,korku, endise, irkilme....hassas olduğunuz bu günlerde düşüncelerinize, neler okuyup kimler ile Ne Konuştuğunuza Dikkat Edin!

"Kedilere süt veriyordum "

iki farkli yorumu vardir..
-hayırlı gelişmelere, fakirlikten feraha çıkmaya, vefakar dosta, ferahlığa ,hayır hasenat yapmanıza..
-bu rüya birinin, duygusal ya da mali açıdan sizin hakkınızda kaba tabirle “sağılacak biri” olarak düşünce taşıdığını gösterir ve böyle düşünen kişi kısa zamanda böyle olmadığını anlayacak ama iş işten geçecektir.

Sevgi O Kadar Suistimale Açık Masum Bir Bebek ki Herkes Ona Nefsine Göre Elbise Biçer ...
Sizi her öveni Dost sanmayin... Sizi öveni dost döveni düşman olarak görmeyin! Neden övüldüğünüzü ve dövüldüğünüzü sorgulayın

Rüyada akrep görmek;
hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza, insanlari iyice tanimadan guvenmemeniz gerektigine isaretir..

Akrep nehrin kenarında durmuş karşı kıyıya bakmaktadır.
Geçmek istemekte ama suyu geçmek için yaratılmamıştır korkar.
Dostu olan kurbağaya seslenir:
Kurbağa kardeş seninle dostuz biz dostluğumuz hatırına beni karşı
kıyıya geçirir misin?Kurbağa kendinden emin bir şekilde:- Yapamam akrep
kardeş evet seninle biz dostuz ama uzak durmalıyım senden. Sen bir akrepsin ve
zalim bir iğnen var çekinirim senden.
Akrep kurbağanın endişesini anlar ama vazgeçmemiştir.
Bak kurbağa kardeş; şimdi sen beni sırtına alıp karşıya geçirirken seni sokabilir miyim hiç?
Bunu ancak bir aptal yapar. Ben yüzme bilmem ki seni sokarsam ben de boğulur ölürüm.
Mantıklı gelmiştir kurbağaya. Hem eski dosttular neden soksun ki? Kabul eder. Akrep yaklaşır
ve kurbağanın sırtına biner. Suyu geçmeye başlamışlardır yavaş yavaş.
Derken tam da suyun ortasında kurbağa sırtında bir yanma hisseder. Akrep sokmuştur. Acı içerisinde
başını çevirir:
Neden? Neden yaptın bunu bak şimdi sen de boğulup öleceksin...
Akrep üzgün ve pişman bir şekilde şöyle der:
Elimde değil.
İŞTE BENİM TABİATIM BU...

RAbbim kötü alışkanlıklarımızdan vaz geçmeyi ve vesveseden kurtulmamizi nasip etsin...amin selametle..

acilangul1

özlem34

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
teşekkür ederim gönül sızım yorumladığınız için

Beyza*

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda ailemle birlikte bahçe gibi bir yerde oturuyorduk yanıma bir kedi geldi tam da birkaç gündür düşündüğüm konuda karar vermeye çalışırken onunla birlikte yürümeye başladım ailem ve yan masadakiler nereye gidiyorsun vs bir sürü soru sordular kedi yalnız kalınca bana onunla ilgili başarılı olacağımı söyledi sonra Allah'ın bana kırgın olduğunu söyledi ve gitti.Daha sonra kendimi eski okulumda buldum yağmur yağıyordu.Eski arkadaşlarımla konuşurken bir kadın halamın yüzünü beyazlatmak için bir yere gittiğini söyledi.Şimdiden yorumladığınız için teşekkürler :)

YÖNETİM/UYARI:
https://www.islamiforumlar.net/ruya...-paylasmak-icin-uymaniz-gereken-kurallar.html

Üst Alt