• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kayınpederini görmek

• Konuyu başlatan İZLER
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İ

İZLER

Kayıtsız
Misafir
Rüyada kayınpeder görmek hayır ile tabir olunur.

Yine bu rüya hiç ümit edilmeyen yerden gelecek rızka veya muhabette veya uzun süredir görüşmediğiniz akrabalar ile kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada kayınpederi neşeli ve iyi bir durumda görmek, aile fertleri arasındaki muhabbete, onlarla birlikte hoş zaman geçirmeye işaretle tabir edilir.

Rüyada kayınperder (kaynata) görülmesi bazen rızka kavuşmaya, Herhangi bir kaybı varsa, kaybını bulmaya, hastalık söz konusu ise hastalıktan kurtulmaya işaretle tabir olunur.
Konuyla ilgili okuduğunuz çeşitli yorum ve tabirlerden sonra, gördüğünüz rüyadan kendinizle ilgili bir fikir edinebilmek için BurayaTıklayın

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüya: Rüyamda salı sabah 6 da uyandım gördügüm rüyayı çok net hatırlıyorum
kayınbabam 30 yaşlarında hapistenyeni çıktım diyor, öldü kayın babam 4 yıl oldu. Kızkardeşimin kocasının elinde sigara bir yandan saks mavisi boyuyor evi kimin evi oldugunu hatırlamıyorum kardeşimin evidir veya kayın babamların karanlık ev biraz güneş yansıyordu çok etkisinde kaldım çok ender rüya görürüm vede çıkar iyimidir gördügüm rüya şimdiden teşekkür ederim.

Yorum: Selamun Aleykum ..Hayirli Ramazanlar!..
LUTFEN KELAMA BASLAMADAN SELAM verin!!!
kayinpederinize dua edin...Münker ve menkir melekleri ile sual içinde bulunmuş yani kabir sorgusu ve bitkinlik yorgun hapisten yeni cikmis gibi ins. kurtulusa erenlerden olur!!
Kayınpeder de insanın babası mesabesindedir. Bu sebeple rüyada kayınpeder görmek, hayır ile tâbir olunur.
Yine bu rüya, hiç ümit edilmeyen yerden gelecek rizka,muhabette nail olmak ile yorumlanir..
yeter ki Siz senin yani esinin ailesi, benim ailem vs. gibi takintilara girmeyin..
sizin tek aileniz var su an esiniz ve cocuklariniz digerleri akraba ve SILA-I Rahim anne babaniza saygida kusur etmeyin ama adaleti ve Hakyoldan da ayrilmayin kardesim..
Bir insani kamil Güneş gibidir, iyi ve kötü ayrımı yapmaz, her şeye ışık olur...
hak edenlere ve etmiyenlere de yardim ve iyilikte ve dua da kusur etmez...
kardesim siz size yakisani yapin gerisi Allah kerim..
Selamet ile hayra kalin..
.

Nilüfer06

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kayınbaba görmek

Selamun Aleykum arkadaşlar,
Ben yaklaşık 1 ay önce nişanlımdan ayrıldım ve bizi tekrar barıştırmak için ailesi hiç bir çaba sarf etmedi. Kayınbabam çok iyi bir insandı, beni de çok severdi ama birden bire ne olduysa o da çok değişti, kaynanam sayesinde... Ayrılmamıza hepsinden çok o sevinmiş gibiydi...
Son 3 gündür ard arda rüyamda kayınbabamı gördüm
İlki; nişanlıma ben sizin bu kadar sevdiğinizi bilmiyordum, benim içime şeytan girdi sizi ayırdım dedi..
İkinci rüyam; bizi barıştırmaya çalışıyordu ve sürekli kulağıma bir erkek sesi geliyordu ne olursa olsun ayrılmayın bırakmayın birbirinizi diyordu.
Üçüncü rüyamda ise; kayınbabam bizi barıştıramayınca çok vicdan azabı çekiyorum yaşamak istemiyorum gibisinden laflar ediyordu ve elinde silah vardı, kendini vuruyordu.
Bir kaç gün önce de kayınbabamı teyzem görmüş rüyasında nişanlımın çorabına büyü yapmışlar o çorabıda kayınbabam giyiyormuş...
İşte böyle :) lütfen biri açıklayabilir mi? Teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam kardesim Hayirdir insallah..
Rüyada kayınpeder görmek hayır ile tabir olunur.
Rabbim en iyisini bilir ama eski Kayınbabaniz gercekten cok sakin, sessiz, iyi biri ve Dolduruşa gelmiş olduguna yorumlanir..

Bizler,Bizim için neyin hayırlı olup olmadığını bilemeyiz..
nişanlınizdan ayrılmaniz iyi gibi degil olarak gorunsede inanin
O insan Kaynananiz hep ortanizda bir seyler kaynatacakti...dfgtn

Evlilik,iki kişi arasında gerçekleşir...cddvb..
neyse Herşeyi doğru yaptıginiza emin iseniz vicdaniniz rahat ve huzurlu olarak artik yolunuza devam edin..:tamam:.

Dua et. Büyük güç verir...
son günlerde yaşananları Düşün... Daha da büyük güç verir.
Hayirli gunler...

Nilüfer06

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleykum Hayırlı Sabahlar

Her şeyi doğru yaptığıma emin değilim emin olabilsem keşke işin içinde sevgi olmasa mantık devreye girecek ama malesef oda olmuyor :) dua edip rabbimize sığınmaktan başka elimizden bir şey gelmez Allahım hepimizin hakkında hayırlısını versin inş. teşekkür ederim yorumunuz için.

bahar1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kayınbaba görmek

Rüyamda kayınbabamı gördüm.Bu arada nişanlıyım. Çok yakın bir arkadaşımın babasından kaçıyordu. Sonra yakalandı ve bir sandalyeye oturttular ellerini bağladılar ve perişan bir halde yakalandığı için çok utanmış bitkin bir şekilde idi. yorumlarsanız çok memnun olurum şimdiden tşk. ederim..

alidmn

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kayınpeder görmek yabiri.
Selamun Aleykum, rüyada yol inşaatı olan bir apartmannın onundeydim ve çalışanları izliyordum. Sonra kayınpederim siyah ticari bir minibısle (8-10 kişilik olanlardan) geldi ve çalışma olan yere park edip lavaboya gitti. Çalışanlar buyuk tepki gösterdi bu duruma. Kayınpeder geldiğinde, geldiği arabanın arkasında kırmızı bir spor araba vardı. Bende yardımcı olmak istedim ve ticari olan arabanın anahtarını istedim ve aldım. O spor arabayla gitti bende arkasından hızlı ve sert frenli bir şekilde gidiyordum fakat ona yetişmek için değil, umursamaz bir şekilde. Onume kopek surusu çıktı ben zarar vermeyeceklerini dusunurken araç motosiklete donuştu ve siyah iri bir kopek elimi ısırdı. Sadece iz ve biraz acı vardı elimde. Sonra motosiklet de yok oldu ve tanımadığım biriyle eve doğru yurumeye başladım. Ona kopeklere olan şikayetimi anlatıyordum evime giderken. Ruya orda son buldu, emeğiniz için teşekkürler..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada kayınpeder görmek;
hayır ile tabir olunur,bazende tartışma ve anlaşmazlığı çözmek için başvurulacak çare ve çözümlere yorumlanir..
kendinizi ruhsal ve fiziksel olarak geliştirmek için çalışmanız gerektiğine işaret eder.

ilerlemek istiyorsaniz;kendinizi maddi manevi geliştirmeye çalışın. yeni bir enerji dalgasına, büyümeye, hırsa ve güven yenileme anlamlarına gelir.

Rüyada siyah bir köpeğin elini ısırdığını görmek;
Gördüğünüz rüya bir arkadaşınızın neden olacağı bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ruh dünyanızda bir iç çatışma gösterebilir.
Rüyanızın bir başka önemli mesajı ise, çok dikkatli olmanız gerektiği ve sorunu hemen çözemiyorsaniz bazı şeyleri zamana bırakmak akıllılık olur..

herşeyi zamana bırakmak saçmalık, bazı şeyleri zamana bırakmak akıllılık olur...
Yaşadıkları bir olaydan dolayı sıkıntılı bir hale bürünen Adam,bu meseleyi nasıl yapsakta hem manasal boyutta hem maddesel boyutta içimiz rahatlasa diye soran kadın'a der ki;
Yapacak bişey yok,zamana bırakalım,

Kadın,bir çözüm hal etme yoluna gitmeyen adamın bu sözüne karşılık bocalarsada hemen toparlanır ve;Hııım böylemi düşünüyorsun
" tamam O zaman her şeyi zamana bırakalım O halleder" heee?
Pek iyi.....Madem öyle, o zaman söyle O,zaman'a bu meseleyi Senin için halletsin !!!

Adam;Bak canıııım.....İyi dinle! Zaman hiç bir şeyi halletmez!
Her şeyi İnsanlar,ALLAH'ın ona verdiği maddi manevi rızıklarla,zamani geldiğinde halleder....

Yani o an,yaşanılan olay karşısında sıkıntıya düşmüş,şaşkınlık içinde ne yapacaklarini bilemezler..
inş.O kargaşaliktan çıktıkları zaman,bir sonraki adımları,birbirlerine danışmakla, yine akledip bu aklettiklerini birbirine nakledip aktarmakla,
FİİLİYATLA bir çıkış paylaşımına,yani sorunu çözüm yoluna giderler...

İNSAN,tüm sıkıntılarını yine insanla paylaşarak en alt seviyeye indirerek,madden,fikren,manen yardımlaşarak aşar...
Yine insan,sevgiyi BİR/BİR/İYLE paylaşarak,arttır...selametle.

alidmn

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Değerli vaktiniz ve bilgileriniz için teşekkür ediyorum.

Makenziies

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba ben siteye yeni kaydoldum nasıl yazacağımı bulamadım burdan yazmak istedim. Rüyamda yolculuk yapıyorduk sonra arabayla bi yerde durduk bir köpek geldi saldıracak gibi kolumdan tuttu kafasını sevmeye başladığım zaman hemen yumşadı sevilmek istiyordu ama çok korkutuyordu kolumu ısırıcak diye korkuyordum. Bu ne anlama gelir?

A

Ayşe Yeniay

Kayıtsız
Misafir
Rüyamda kayînbabam kaynanamda içki istiyordu bnde karşı olduğum için kaynanam vermekte çekiniyor bu ne anlama geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt