• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada karnındaki bebeği görmek nedir?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
islami rüyada karnında bebek olduğunu görmek,Rüyada bebek görmek bebek sahibi olmak rüyada bebekler görme, rüyada karnında bebek görmek, rüyada hamilelik görmek,islami rüya tabirleri hamile olduğunu görmek
Rüyada Hamile Olduğunu Görmek
Rüyada Hamilelik görmek; Ebu Said El-Vaize göre; bir kadinin kendini hamile olarak görmesi mal, bir erkegin kendisini hamile görmesi hüzün ve kederdir

Rüya sahibi erkek veya kadin olsun, hamilelik görmek karninin büyüklügü nispetinde mal ve dünya nimetlerine delalet eder.
Henüz balig olmamis bir çocugun kendisini hamile görmesi babasi ile ve küçük kizin hamile oldugunu görmesi de annesi ile yorumlanir

Kirmani söyle diyor: Rüyasinda hamile oldugunu görenin mali artar.

Karisinin hamile oldugunu gören, dünya mallarindan bir sey ister..Hamilelik gerek erkek ve gerek kadin için her durumda hayirlidir.
Hayvanlardan birinin hamile oldugunu görmek hayir ve menfaattir!

Bir baska rivayete göre de: Rüyada hamile oldugunu gören kadinin, malinin artmasina, övülmeye, izzet ve serefe nail olmaya isaret eder.
Erkegin, kendisini hamile oldugunu görmesi, insanlardan gizledigi ve ortaya çikmasindan korkulari agir bir üzüntü ve kedere isaret eder.

Hamilelik, gerek erkek gerek disi olsun, rüyayi gören kimse için dünyaca olan fazlaliga isaret eder.
Rüyada hamile kadini görmek, üzüntü ve kedere ve gizli islere isaret eder.
Erkeklerin hamileligi, alim için ilminin fazlaligina, meslek sahibi için hiç kimsenin yapamayacagi bir seyi yapmasina isaret ederBazen de erkegin hamileligi, onun üzüntü ve kedere düsmesine isaret eder

Bazen de hamilelik, aşk ve muhabbete isaret eder.
Bazen de rüya, erkekle kadin arasini bir yerde birlestiren kimseye yahut hastaliga ya da evine hirsiz girmesine veya çaldigi bir seyi sahibinden gizlemesine isaret eder

Rüyada erkeğin hamileliği, kendisini iple helak etmesine isarettirBazen, o kimsenin yaninda yabanci ölülerden sevdigi bir kimse defnedilir.
Bazen de, mümkün olmayan seylere yardim etmekle yalanci olur.
Bazen, bozuk iman ve itikadim gizler

Bekar kızın kendisini hamile olarak görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek ugursuzluk ve siddete isaret eder

Bazen de o kizin bulundugu yerde hirsiz ve yangin gibi meydana gelecek kötülüge isaret eder.
Bazen de o kiza cin dokunmasina veyahut kendisine münasip ve layik olmayan birisine nikahlanmasina ya da uzun müddet evde kalmasina isaret eder

Kısır kadının veya hayvanlarin erkeginin hamileligi, senenin kitligina, haynn azligina, hirsizlar tarafindan gelecek fitneye serrin çok olmasina isaret eder.
Kisir kadinin yahut erkek hayvanlardan birisinin bir hayvan dogurmasini görmesi, ser ve siddetin gitmesine ve bir korku ve üzüntünün meydana çikmasina isaret eder

Bir kimse kendi haniminin hamile oldugunu görse dünya metasindan bir sey arzu etmesine isaret eder.
Kendisinin hamile oldugunu gören kimsenin mal ve dünyasindaki ziyadelige isaret eder

Hamilelik, gerek kadin gerekse erkek için her halde iyidirDul kadin ve genç kizin kendilerini hamile görmeleri, evlenmelerine isaret eder
Allahu Alem.. Rabbim her seyin en iyisini bilendir!

hasibe

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
iyi günler..ben 32 haftalık hamıleyım rüyamda annem ve babamla oturuyoruz bebegım elini dısarı dogru uzatıyor ona dokunabılıyorum anneme bak dıyorum oda gelıp sevıyor yuzunude göruyoruz ama karnımda deri var ama seffaf bı şekılde..sonra uyanıyorum

merhaba..rüyamın yorumunu bulamadım ben

Yönetim/Edit: Merhaba, Rüyanız henüz yorumlanmadı!!! Yorumlanınca burada göreceksiniz

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Iyi Gunler Kardesim Hayirdir insallah gecikmeden dolayi HAKKINIZI helal edin..
Anne karnında çocuğun,Annenin yani Sizin biyolojik ve psikolojik hadiselerin,olaylarin tesir ettigini isarettir..
O yuzden kardesim rahat ve huzurlu oldugunuz ortam da bulunun..
Anne ve Babanizin her turlu destegine ihtiyaciniza yorumlanir..
anne adaylarının dünyaya gelmesi mukadder olan yavrularını hayata hazırlarken içinde yaşadıkları maddî ve mânevî atmosfere daha dikkat
etmeleri yanında, baba adaylarının da bu hususta onlara yardımcı olmaları, sağlıklı bir bebegin gelmesine vesile olur..
Allah kurtarsin Hayirli, Saliha bir evladiniz olsun..
Hayirli gunler..

Y

Yasemin derviş

Kayıtsız
Misafir
Merhaba ben hamileyim ve rüyamda bebegimin dogmadan karnımdan ellerini çıkartıyor sonra komple çıkıyor seviyorum küçücük rengi yeşile dönük daha zamanın var diyorum geri karnıma giriyor ona kıyaferler alıyorum anlamını ögrenebilir miyim.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Merhaba ben hamileyim ve rüyamda bebegimin dogmadan karnımdan ellerini çıkartıyor sonra komple çıkıyor seviyorum küçücük rengi yeşile dönük daha zamanın var diyorum geri karnıma giriyor ona kıyaferler alıyorum anlamını ögrenebilir miyim.
rüyada hamileyken bebek eli sağlıklı bir hamileliğe ve mutluluğa yorumlanır.

Üst Alt