• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada karga görmek

Snmz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada karga görmek ne demektir?
Selamün Aleyküm. Rüyamda ; ablam yakın zamanda evleneceği için mi bilmem ama ablamın düğün hazırlıklarını içeren bir koşturmaca içindeyiz. Etraf kalabalık bir ara aşağı inip yeşiller içinde bir bahçede oturuyorum. Ve o sırada uçarak gelen aşırı küçük siyah karga yavrusu sol elime konuyor, hemen ardından ondan çok daha büyük ama yine yavru olan bir siyah karga daha gelip yine sol elime konuyor. Onlara gülümseyerek sevgi ile bakarken birden sol ayak bileğimden bir küçük ısırılma hissedip elimle ne olduğunu görmeden çıkarıp yere koyuyorum ve bakıyorum ki orta büyüklükte siyah beyaz kareli bir salyangoz. Çıkarırken biraz hırpalanıyor tabi ancak ölüp ölmediğini bilmiyorum tek parça ve çok güzel duruyordu. Ben yine sevgi ile bakarak ne güzel hayvanlar var diye gülümsüyorum hemen sonrasında net olmamakla birlikte o iki karga yavrusunu ölmüş ya da uyumuş mu bilemeyeceğim hareketsiz halde bulduğumu hatırlıyorum. Şimdiden hayırlı yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, Rüyaniz hayr Olsun
Rüyada karga görmek ;
Karga karga gak dedi.
Çık şu dala bak dedi.
Çıktım baktım o dala.
Şu karga ne budala.
karakterlerin daha karanlık yönlerine delalet eder. Rüyada kargalar can sıkıcı olaylara işaret olabilir.Dilinize sözlerine Dikkat Edin.....

Rüyada koluna ya da omzuna karga konması ;
ait olduğunuz bir grupta ( aile, okul arkadaşları veya mahalle arkadaşları gibi) yaşanan bir sorunun çözümü için sizin olaya el atmanız gerektiğini ya da sizden bunun beklendiğini temsil eder. bu olaya el atacağınızı ve sorunun çözümünde lider rolü oynayacağınızı gösterir.

rüyada salyangoz görmek;
umut beslediğin, çaba gösterdiğin her alanada "yavaş yavaş" ilerlemeye ve sonuçta huzur bulmaya işaret olarak kabul edilir.

"yine sol elime konuyor"
Veren El Alan Elden Daha Hayırlıdır

Gördüğün rüya önünde bereket dolu, doya doya yaşayacağın bir ömür olduğunu ancak bazı gizli korkuların yüzünden bunun tadını çıkaramadığını simgelemekte ve bu korkularla yüzleşip, onları atlatıp gerçek mutluluğa erişmek gerektiğini simgelemektedir.selametle

acilangul1

Snmz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim. Aydınlatıcı oldunuz.

Tamamen şuan aklıma gelen ve büyük bir istekle mümkünse sormak istediğim bir küçük rüyam daha var.
Rüyamda arkadaşımla yaşadığımız şehirde kazı yapıp dinazor isketleri çıkarıyorduk.Acaba anlamı nedir. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim. Aydınlatıcı oldunuz.

Tamamen şuan aklıma gelen ve büyük bir istekle mümkünse sormak istediğim bir küçük rüyam daha var.
Rüyamda arkadaşımla yaşadığımız şehirde kazı yapıp dinazor isketleri çıkarıyorduk.Acaba anlamı nedir. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Allah razı olsun.

Rüyada dinozor görmek ;
güçlü olmak arzunuzu, macera tutkunuzu, hayallerinizi simgeler.içinizde gizli kalmış büyüme, gelişme, güçlenme arzusunu artık açığa çıkarma ve onun için bir şeyler yapma zamanı geldiğini gösterir.

Geçmişe takılı kalan duygu ve düşünceleriniz yaşama gücünüzü azaltabiliyor..
Geçmişi geri getir sadece onun üzerinde bir şeyler inşa etmek istiyorsaniz!! Yoksa anılarda bırakın gitsin.

Sıkıntılar, bize bir şey öğretmek için gelirler ve bize öğretileni ,öğretmeden de yada biz öğrenmeden de gitmezler....selametle..

Snmz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Çok teşekkür ederim tekrar tekrar Allah razı olsun sizlerden.

Tumtuna

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Karga Görmek

Bir gece rüyamda uzaktan bir akrabanın bana internet üzerinden video attığını gördüm, videoda siyah bir kuşa (bende karga hissiyatı uyandırdı) gopro gibi kamera taktığını gösteriyordu. Daha sonra benim bulunduğum yere göndereceğini söyledi, kuş geldi ayağında mor, yani biraz daha pembeye yakın bir renkte üzüm ? salkımı vardı ve kayalığa kondu, üzümler biraz döküldü o an. Yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim..

Üst Alt