• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kardeşle kavga etmek

Turabi

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İyi günler sayın gönül sızım. Rüyada kardeşle kavga etmek başlıklarını hep okudum, internette araştırma yaptım. Sununda sizin değerli yorumunuzu almak istedim. Yorum yaparsanız çok sevinirim. Biz dört kardeşiz, normalde pek iyi geçindiğimiz söylenemez. Sürekli olarak rüya içinde onlarla kavga ettiğimi görüyorum. Bir gün biriyle, sonra diğeri ile... Bu böyle devam edip gidiyor. Sözle, yani fiziksel bir şey yok, tartışma gibi oluyor. Küslük, dargınlık, üzüntü, kin gibi duygular hissediyorum devamlı. Gerçekte böyle kavgalar, birbirimizi kırıcı sözler, darılmak, düşmanlık gibi şeyler yok aramızda. Devamlı olarak rüyada kardeşlerimle kavga ettiğimi görmek beni çok rahatsız etmeye başladı, (Bir aydan beri) acaba bir işaret midir? Bana bir fikir verip yardımcı olursanız çok sevinirim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
İyi günler Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada kardeşini, kardeşlerini görmek;
Duygusallık,Kan Bağları ve Davranışları simgeler, Kardeşinizle ilişkinizi;sevecen, koruyuculuk,adalet, vicdan vs. Kardeşinizle olan ilişkinizde ailenizin rolü veya ait olma duygusunu ifade edebilir..

Rüyada kardeşler arasında tartışma, kavga görmek;
gerçek yaşamınızda kardeş davranışına dikkat ediniz anlamı vardır..Kazanma Kuşağında Kaybedenlerden Olmayın .
her ailenin Allah cc.katında bir halifesi vardır. ve Allah cc. halifelerini ilmen zengin madde aleminde ise Adil Cömert sabırlı olanlardan seçer Ya Hayy cc.

Seçilmiş olanlardan mi olmak istersiniz yoksa Yıkan,Yıpranan, Yıpratan ,Kınananlardan mı olmak istersiniz
iş ve aile hayatında ki söz ve davranışlarınız arasında ki uyuma dikkat ediniz...Selametle..

Üst Alt