• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada karanlıkta eşya taşımak

mavi

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
selamün aleyküm gönül sızım nasılsınız?

Annem bir rüya görmüş bugün, ben de gördüm.
Annem 48 yaşında adı Emine, ev hanımı.
Rüyasında iki katlı bi evin alt katında biz oturuyormuşuz ailecek, üst katında da kaynanamlar oturuyormuş. Biz de teyzemin kızları da varmış. Akşam vakti karanlıkta, benim üst kattaki çeyizlerimi aşağı getiriyorlarmış... Bu ne anlama gelir rica etsem yorumlar mısınız?

Benim gördüğüm rüya ise;
Yalnızım ve biraz yokuşlu bir yolun yukarısına doğru yayan çıkıyorum. O yolun sonunda teyze kızlarım var konuşuyoruz ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum. Daha sonra resmi bir dairenin içindeyim ve orada bir tanıdığım var evli bir erkek yakınımız, onun yanında bir bayan var, eşimle ayrılacağımızı biliyorlar ve o kadın o eşten sana hayır gelmez diyor, daha yeni evli olduğunuz halde seni almaya gelmemiş, umursamamış diyor, ondan sana hayır gelmez diyor. Bu arada o erkek yakınımız da ben senin bütün çeyizlerini alıcam sen hiç merak etme diyor, ben de seviniyorum...

Benim ve annemin rüyamızı yorumlarsanız çok memnun olurum gönül sızım. Allah razı olsun teşekkür ederim şimdiden.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam Allah RAZI olsun Reyhan kardesim..
Bayram yaklastikca bayram hazirligimiz var.. bildiginiz gibi 25 cocugun koruyucu annesiyim..
Cocuklar Cocuk koruma vakfimizda kaliyorlar ama resmi velileri ben oldugum icin.. onlar ile de yakindan ilgilenmem gerekli.. heleki boyle Bayram oncesi..
tek tek hediyelerini alir.. supriz paketler hazirlar ve bayram harcligi herkese esit miktarda verecegim ya hediye ve harcliklarda hep adil bir esitlik olsun hic kimse KIRILMASIN diye biraz yogunum..

O yuzden Forma fazla giremiyorum.. ama inan aklimda hep sen varsin..
Ben biraz fazla hassas bir insanim.. olaylardan cabuk etkileniyorum..
ama Yazilarini gordukce Hamd olsun icim sevinc ile doluyor.. her gun daha fazla kamil ve olgunlastigini olaylar karsisinda tepki ve bakis acini gordukce Rabbime Hamd ediyorum..
o eski KIZGIN! KIRGIN kardesim gitmis de Kadere ve Kaderin Sahibine Teslim olmus mutevazi guzel bir insan gelmis...
artik kizginligina degil akil, mantik ve kalbi ile hareket eden barisci bir merhametli insan gelmis sanki...
Laf aramizda uye ve misafir kardeslerim bir paylasimda bulunsalar ben onlarin hangi ruhhi haliyesinde olduklarini anliyabilirim..
cunku her kap anca ici dolu olani disa SIZDIRIR..
Benim yazilarima bakin genellikle ACI , Hasret, Gurbetlik vardir.. nerde kim oldugumu hemen anliyabilirsiniz...
Ruyaniza hayirdir ins. diyelim Rabbim hakkinda en HAYIRLISINI nasip etsin diye Allah sahidim yuregimden tam iftarimi acacagim o son anlarda senin icin dua ederim...
iftarimi camide her aksam acarim.. her kes orucunu acar ben halen Sevdiklerim icin dua etmeye O kiymetli ani hemen bitirmek istemem...
artik kameet getirilir namaza duracagiz anca o zaman 3 hurma ile orucumu acarim Elhamdullilah...
Kardesim ne olursa olsun SAKIN uzulme.. HAKKINDA HAYIRLISI...
Eşya taşımak veya nakletmek, bir durumdan başka bir duruma, bir işten başka bir işe geçmeye işarettir...
Akşam vakti karanlıkta benim üst kattaki çeyizlerimi aşağı getirenler tarafindan üzüntü ,sıkıntı ve Zulme ugriyacagi seklinde yorumlanir ..Allahu Alem..
Allah onlari islah etsin..Yarabbi..akil, fikir.merhamet insanlik versin...
her insan hata yapabilir..affetmek insanin erdemidir...

Senin Ruyan..ise Esinin Seni halen sevdigini ve geri almak icin
Resmi tatil olmasini bekledigini ama ayni zamanda etrafinda Ondan Sana hayir gelmez diye..aklini celenler var..seklinde yorumlanir Allah en iyisini bilendir..
Dedigim gibi kardesim.. Sen hatani anladin.. O ararsa mesaj atarsa Sozlerin en guzeli ile hitap et! her kes kendi kisiligi ile davranir...

Selamet ile Hayra kalin...

mavi

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun gönül sızım abla derdime ortak oldun, bana yol gösterdin, ben de o şekilde davrandım. Ailem destek oluyor, dediğim gibi vicdanım rahat, alnım açık, çok şükür inancım da olduğu için, bu olumsuzlukları unutmaya başladım. Allah'ım belki de beni daha beter bir durumdan koruyor o yüzden çok şükrediyorum. Her şerde bir hayır, her hayırda da bir şer olduğunu bildiğim için huzurluyum.
İyilik önünde sonunda bilinir, Allah bilsin yeter ama inşallah kul da bir gün bunları hatırlayacak. Düşmez kalkmaz bir Allah. Kul yenilir, yanılır ama; hatalarından ders çıkarabilirse, bundan sonraki hayatında daha temkinli olur.
Ben bu olumsuz düşüncelere takılıp kalırsam, ne kendime ne de sevdiklerime, kimseye faydam olmazdı.
İnsan bir şeyleri yaşadıkça olgunlaşıyor, hayatımızda her şey sebep sonuç ilişkisine dayalı. Sebebini veren Rabbim sonucunu da veriyor. Sabretmek en güzel erdem. İnşallah sabırlı olacağım. Ayrıca beni aydınlatacak daha çok bilgi edineceğim sayenizde.
Allah razı olsun, bütün hayırlarınızı, dualarınızı kabul etsin. Benim için ayrıca dua etmeniz beni duygulandırıyor, ben de duygusal insanım, bana bi insanın yüzü gülsün, onun için yapamayacağım şey yoktur Allah'ın izniyle, o kadar da cesurum çok şükür, fıtratımda var bu, o yüzden kendimi her açıdan şanslı hissediyorum, ailem sevdiklerim yanımda, sizin gibi Allah dostları da yanımda daha ne isterim. Allah Kerim.
Böyle bir siteye üye olduğum için, sizi tanıdığım için ayrıca çok mutluyum, yüzümü güldürüyorsunuz, inşallah sizlerinde sevdiklerinizin de ömür boyu yüzü güler. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin. Allah'ım ibadetlerinizi, oruçlarınızı kabul eylesin, bütün din kardeşlerimizin de. İnşallah bayrama tertemiz çıkmayı, sevdiklerimizle muhabbet içinde olmayı nasip etsin. Sevgiler. Selametle kalın. Allah'ım her işimizde yâr ve yardımcımız olsun.

Üst Alt