• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kara bulutlar görmek

E

Empati

Kayıtsız
Misafir
Selamün aleyküm. İsmim Şeniz, bayanım,42 yaşındayım,evliyim.
Rüyamda;dargın olduğum komşu ablam ile evin dışarısındayız. Gökyüzünde birden kapkara ürkütücü bulutlar beliriyor ve ben çok korkuyorum,abla kaçalım der demez yağmur başlıyor.
Sabah uyandığımda rüyamın etkisinden kurtulamadım.
Rüyamı yorumlamanızı rica eder,hayırlı günler dilerim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam..Hosgeldiniz Hayirli Ramazanlar kardesim..
Rüyada bulut görmek ;genellikle insanın iç dünyası, hisleri hakkında mesajlar verir ve bulutların rengi, durumuyla birlikte yorumlanır.
Rüyada yumuşak beyaz bulutlar görmek saflığınızı, temizliğinizi ve ruhsal uyumluluğunuzu işaret eder.
Kara bulutlar görmek sinir veya depresif duygularınızı sembolize eder..
Rüyadaki bulutlar; yağmur bulutları ise sıkıntı, sorun, yağmur yağıyorsa; bereket demektir
Ramazanin Rahmettinden ins. istifade edenlerden olursunuz kardesim...
Maddi, manevi ruh sagliginiz icin öfkelenmekten şiddetle kaçınin..
dargın durmayın, hatta dargın olduklarınızla barışin ki huzura erebileseniz..
Aksinde insan strese girer yaşamı kabusa döner.
Düşmanlık kin ve nefret insanı müthiş yorar hasta eder. İnsan bedeni bunları kaldıramayacak biçimde yaratılmıştır...
O ruyanizdaki darginim dediginiz kisi ile barisin!!seklinde ruyaniz yorumlanir..Allah en iyisini bilendir..
barismazsaniz ikinizde kaybedersiniz kardesim.. selamet ile Hayra kalin...

tolgabey

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar;

Çok şükür ki gerçekten ''rüya yorumu'' yapılan bir site bulduğum için.2 gün önceki rüyamın yorumu için teşekkürlerimle beraber,çok uzun süredir sadece bir iki kişinin bildiği ama yorumda bulunamadıkları 2 rüyamı sizlere anlatıp belki Allah'ın izniyle merakımı gidermek istiyorum.Şu an ilkini anlatmak istiyorum.Bu rüyayı göreli çok uzun zaman oldu ve rüyam şöyle.

Rüyamda evden dışarı çıkıyorum,sokağa,herşey normal ancak bi 5-10 metre yürüdükten sokakta insan olmadığının farkına varıyorum ve sonra gökyüzü dikkatimi çekiyor.Hava çok kapalı ve sanki yağmur yağdı yağacak.Bulutlar baya koyu renkte.Kısa bir süre sonra tekrardan bakıyorum gökyüzüne ve bulutların artık nerdeyse siyah renge yaklaştığını görüyorum ve ilginç olan yeryüzüne çok yaklaşmaya başlıyorlar.Çok korkmaya başlıyorum ve ''Allah'ım noluyor,çok korkuyorum'' diye içimden geçiriyorum.Yanlış hatırlamıyorsam kuvvetli bir rüzgar esmeye başlıyor.Duvar kenarına parketmiş bir arabanın arasına girip saklanayım diyorum ama sonra olacak gibi değil.Bulutlar artık çok yaklaşmış ve saklanacak bir yer arıyorum derken kapısı açık bir apartman görüyorum.Oraya giriyorum ve inanılmaz korku devam ediyor.O sırada apartman içerisinden merdivenlerden ayak sesleri geliyor.Birileri aşağıya iniyor ve bir bakıyorum yeşil örtüye sarılmış bir tabut ve 4-5 kişi apartmandan çıkartacaklar.En baştaki adam bana ''çekil Tolga,bunu toprağa yetiştirmemiz lazım'' diyor.Tamam abi diyorum ve çıkıp gidiyorlar.Başımı apartman kapısından çıkartıyorum bakıyorum,yine yalnızım,yine insan yok.
O sırada bir ses geliyor dışardan.Tekbir sesleri.Bir bakıyorum 7-8 kişi yani çok yaşlı adamlar,kol kola girmişler ama sımsıkı,sokaktan aşağıya doğru geliyorlar.Tam benim önümde duruyorlar ve bana en yakın olan amca ama çok güzel bir yüzü vardı.Çok tonton beyaz sakallı,''hadi oğlum gel sende '' dedi ama çok korkuyorum ve gelmem korkuyorum ben diyorum.Peki sen bilirsin diyor ve yeniden tekbir getirip sokaktan aşağıya yürüyerek uzaklaşıyorlar.

Sabah ezanıyla kan ter içerisinde uyandım ve baya bir kendime gelemedim.

Şimdiden yorum ve fikirleriniz için teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhabalar
gerçekten ''rüya yorumu'' yapılan bir site bulduğunuza sevindim..
Hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar da hep arayanlardır ..
bir dertli kul idim derman arayan kalbime bir süvari gibi indim. bütün ellerimle hakkın kapısını çaldım. bela eliyle çalmadıkça kapı açılmadı.
bütün dillerle izin istedim, hüzün diliyle istemedikçe izin verilmedi. bütün ayaklarla ona giden yolda yürüdüm, yokluk ayağıyla yürümedikçe dergahına varamadım.
denildi ki, ey beyazid! nefsinde boş ol!.. hiç olda gel!..

bazen insanlar kendilerine dunyevi mal ve mevkilerine cok guvendiklerinde her seyi ben..Ben.. kendim hal ederim.. kendi kismettimi kendim secerim!!
gaflettini dusunce Rabbim de onlara hayir!!Allah istemedikce Sen hic bir sey yapamazsin kendi gucun ile kal da dene der gibi o buyuk sozleri ile imtihan eder...

39 yasinda doktor arkadasim var beyin cerrahi cok da zengin!
ve halen bekar elimi sallasam elisi diyenlerden elini salladi daha hic biri gelemedi ne hikmetse...

issiz, gucsuz,evsiz, barksiz olanlar evlenirken ;bizim zengin doktor halen bir turlu evlenemedi.. cunku hic kimseyi kendine layik gormedi mi
acaba yoksa kendi kaderini kendisi mi yazmak istedi....

neyse hayirdir insallah..
Rüyada bulut görmek ;genellikle insanın iç dünyası hisleri hakkında mesajlar verir ve bulutların rengi durumuyla birlikte yorumlanır.
Rüyada yumuşak beyaz bulutlar görmek saflığınızı temizliğinizi ve ruhsal uyumluluğunuzu işaret eder.
Kara bulutlar görmek sinir veya depresif ,yanlizlik duygularınızı sembolize eder..
Rüyadaki bulutlar; yağmur bulutları ise sıkıntı sorun yağmur yağıyorsa; bereket demektir

dikkat etti iseniz her ruyanizda bilincalti korku, korkmak var..Rüyada korkmak emniyet ve kurtuluştur..
ama siz o mubarek insanlar ile gitmiyor yanlizligi tercih ediyorsunuz..
yasadiklariniz yazdiklariniz sizde bir stress,SIKINTI celiski Korku guvensizlik oldugu belirtileridir...
Hic bir rüya yasanilan ortamdan bagimsiz bir sekilde yorumlanamaz.
Hayat kitaplardan ve kütüphanelerden değil her gün dışımızda cereyan eden yaşadigimiz şeylerden öğrenecegiz..
Hayat ancak ;acı ve sevinçlerden zahmet ve rahattan ıstırap ve başarıdan öğreniriz..
Hayirli gunler..

sevda yeli

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada kara bulutlar görmek

Selamünaleyküm , ben büyük bir alanda yolu ararken, kara bulutların olduğunu gördüm.Çok korkuyodum, kaçarken arkama baktımda yağmur yağdığını gördüm.Rüyamı yorumlarsanız, çok sevinirim teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleyküm selam hayirdir insallah..
"ben büyük bir alanda yolu ararken"
içinde bulunduğunuz stresli durumdan ,bir çıkış kapısı,çözüm aradığınıza isarettir..

Rüyada bulut görmek ;genellikle insanın iç dünyası hisleri hakkında mesajlar verir ve bulutların rengi durumuyla birlikte yorumlanır.
Rüyada yumuşak beyaz bulutlar görmek saflığınızı temizliğinizi ve ruhsal uyumluluğunuzu işaret eder.
Kara bulutlar görmek sinir veya depresif ,yanlizlik duygularınızı sembolize eder..
Rüyadaki bulutlar; yağmur bulutları ise sıkıntı sorun yağmur yağıyorsa; sıkıntı sonrasi ferahlik, rahmet ,bereket demektir.

her darlığın sıkıntının ardında ferahlık vardır ..
Allah'ın her işinde bir hikmet var buna biz kullar akıl erdiremeyiz..
Hoşunaza giden bir şey sizin kötülüğünüze, kötülüğünüze giden bir şey sizin iyiliğinize olabilir.. siz bilmezsiniz Allah bilir !
olayları ve bazi insanlari kafanizda fazla büyütmeyin... sırıtık.:,

ElenaDoria

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada kara bulutlar gormek

Selamun Aleykum. Rüyamda kara bulutlar gördüm.

Oncelikle sitenizde yer alan bilgi ve yorum paylasimlariniz icin tebrik etmek isterim. Vaktinizi ayirip okudugunuz ve yorumladiginiz icin de ayrica tesekkur ederim.
Rabbim herkesin ruyasini hayra cikarir insallah.

Ben ismimi vermek istemiyorum, 28 yasinda calisan Elektrik muhendisi bir bayanim, bekarim.

Insan bazen dusuncelerine engel olamiyor, son zamanlarda ben de dusuncelerime engel olamiyorum, her ne kadar tovbe istigfar etsem de, her ne kadar kafamdan bu tur dusunceler gecerken icimden Rabbim sana sirk kosmaktan, saygisizlik etmekten sana siginirim, niyetim bu degil diye dua etsem de, yine cikmazlarda oldugum bir donemdeyim.

Cok sik ruya goren birisi degilim, hep hayatimin donum noktalarinda gorurum ya da gorduklerimi hatirlarim, ruyayi gordukten bir sure sonra gelisen olaylar da genelde ruyamda gorduklerimle bir sekilde baglantili olur. Bu ruya da beni cok etkiledi, umarim yourmlarsiniz.

Ruyamda sinif gibi bir yerdeyim, yanimda orta yasin uzerinde bir adam var. Tabiri caizse Haluk Bilginer'e benziyor. Uzeinde lacivert bir takim elbise giymis. Bana birseylerden bahsediyor, benim elimde listeler var ona sorular soruyorum, bunlar ne, niye boyle gibi, konustuklarimizi hatirlamiyorum ama bana bir bayan ismi soyluyor. O listeleri o bayan hazirlamis, normalde gelmesi gerekiyormus o saate kadar, bana o anlatacakmis meger bunlari ama nedense gelmemis. Boyle soyluyor bana. Bana biseyler anlatiyor (o kisimlari yine hatirlamiyorum), ben ikna olmuyorum soylediklerine ve nedense sevmiyorum pek bu amcayi, guvensizlik veriyor bana. Konusuyoruz bi sure.

Sonra bir anda disarida oluveriyoruz. Hava birden karariyor, heryer gece mavisi gibi, sisli puslu gibi. Etrafima bakiniyorum bir nehir ya da deniz kenarindayiz. Karsi kiyidaki evlerin isiklari gorunuyor. Denizin suyu da gece mavisi ama berrak, piril piril. Caddede bizden baska insan yok. Sanki bir an kendimi Istanbul' daki Yenikoy veya sariyer sahilinde gibi hissediyorum. Yanimdaki yasli amca ordaki bir banka oturmus, gozlerini hizla toplanan kara bulutlara dikmis. Ben de bakiyorum bulutlara tam karsimizda gece mavisi bulutlar daha bir yogun halde hizla kumelenip tek bir yerde kocaman halde toplaniyorlar. Renkleri siyaha donuyor, ama simsiyah. Ve kara bulutlar o kadar kocaman oluyorlar ki giderek her yere yayiliyorlar. Neden bilmiyorum icimde hala umut var, Allah a olan guven var, amcaya sorar gibi kendi kendime haykiriyorum. "Daha saat cok erken bu karanlik nasil olur, bu kara bulutlar neyin habercisi, gececek elbet bu firtina ama hala toplaniyor bulutlar nasil olacak?" diyorum.
Yagmur yagiyor bir yandan heryere, ama biz islanmiyoruz nedense. Hava soguk ama ben usumuyorum. Yanimdaki konusurken siniftayken dimdik duran amca birden o bankta iki buklum oluyor cok usuyor. Uzerinde eski bi palto var ona ragmen cok usuyor dizlerinin uzerine egiliyor oturdugu bankta. Birden uzuluyorum o tanimadigim amcanin haline ve icimde ona karsi bir acima hisi kapliyor. Ben de onun uzerine ortu oluyorum onu biraz olsun isitmaya calismak icin sirtinin uzerine uzaniyorum. Memnun oluyor buna cok, sirtinin uzerinden birden kolumu kavriyor memnuniyetini belirtmek istercesine, bir an korkuyorum ve o anda uyaniyorum.

Bu kara bulutlar, yagmur yagmasina ragmen islanmamam... Bir dilegim var Rabbimden israrla istedigim, israrla gerceklesmeyen... acaba vazgecmeyerek Rabbime karsi bir kusur mu isliyorum. Bu ruya cok etkiledi beni.

Hayirdir insallah diyorum tekrardan. Ve eger yorumlarsaniz, yorumunuz icin simdiden tesekkur ederim.
Hayirli gunler dilerim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz hayr olsun..
Rüyada okul ,sınıf görmek;
iyiliğe nizam ve intizama ,kişisel gelişime işaret eder. Kişisel .manevi ve ruhsal gelişiminizin halen devam ettiğini gösterir...
Rüyada kendini sınıfta görmek bazı önemli hayat dersleri alacağınızı anlatır.

Rüyada bulut görmek ;
genellikle insanın iç dünyası, hisleri hakkında mesajlar verir ve bulutların rengi, durumuyla birlikte yorumlanır.
Kara bulutlar görmek sinir veya depresif duygularınızı sembolize eder..
Hayatta herşey ölçü ile ve bir karara göre yapılır. Bundan dolayı herşeyin bir ölçüsü ve zamanı vardır.
ve bu ölçü ve zaman bizim istedigimiz An da degil Bizim icin en HAYIRLI olacagi an da Rabbim kattinda belirlenir..
her sey kendi Kader cizgisi ile yaratilmistir...Güzel Rabbim O`nun nezdinde her şeyin bir zamanı var..Bunu UNUTMAYIN
ve bir sey olmuyorsa Zorlamayin..İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyor.!

Rüyadaki bulutlar; yağmur bulutları ise sıkıntı, sorun, yağmur yağıyorsa; bereket demektir..

Rüyada kara bulutlar görmek;
Gördüğünüz rüya şu anda sinirli ve depresif bir dönem geçirmekte olduğunuzu, ancak bu dönemin bitimiyle birlikte ruh halinizde büyük değişiklikler olacağını,
iç dünyanızda bazı hoş gizemleri keşfedeceğinizi ve her şeyin ummadığınız kadar güzel olacağını simgelemektedir
Dua ve SABIR ile hakkınızda sadece hayırlı olanı dileyin.

ElenaDoria

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah sizden razı olsun, Rabbim gönlünüzden geçeni hayırlısıyla versin inşallah :)

Ysmn55

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm. Ruyamda evde oturuyoruz çocuklarimi oynatiyorum.oglumun elinde bisey var kayinvalideme aitmis onunla oynuyor. Ben aliyorum al anne diyorum artik kiymetli bisey heralde basina bisey gelmesin diye.oda oynasin oynasın diyor.o sirada bir gök gürültüsü oluyor camdan bakiyorum karabulutlar toplanmaya başlıyor ve yere kadar iniyor birden.korkuyorum.oglum gülüp oynuyor şımarıyor kiziyorum dur şımarma diyorum.korkmasinlar diyede durumun ciddiyetini caktirmamaya calisiyorum.okadar kara ve yere inmis durumda ki bulutlar yağmur yağdığını duyuyorum ama bulutlardan goremiyorum.yagiyor ama sicim mi yagiyor yagmurmu bakiyorum anlayamiyorum.bu sekilde yagarsa felaket olur diyorum.cok korkuyorum.
O sirada bi insan silueti beliriyor evin icinde.böyle bi portal açılmış gibi.parlak bi ışık haline geliyor.bu kim diyorum gelen bi yandan müthiş korkuyorum.bakiyorum benim. kendimi görüyorum güzel giyinmis gulerek bana geliyor olarak görüyorum.ben ölüyor muyum acaba diyorum.cok korkuyorum karsiya görüntüme dogru cekildigimi hissediyorum.göğsümde degisik bi his oluyor.ölmek böyle mi canim hic yanmiyo diye dusunurken uyandim.
saat 6.45.kalbim küt küt atiyor.bi sure kimildamadan kaldim uyandığım şekilde.tekbir tövbe.zor sakinlestim.düşündüm ne yapiyorum ahiret icin.dalmışım dunya isine temizlikte temizlik.yemek cocuklar.namazlarim duzensiz.5dk kıl da öyle yap yani nedir bitmiyo bitmeyecek bu dunyanin isi.Allah beni uyardı diye düşünüyorum.yorumlarsaniz sevinirim. Hayirli günler dilerim.

F

freemaster

Kayıtsız
Misafir
siyah güç ve kudret demektir

siyah bulut ve güç bölgesel siyasi kamusal bir mevki de olabilir..

yağmurda hayır manası verir bereket..

Üst Alt