• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kaplan yavrusu görmek

edakal

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba,
Rüyamda, bir kaplan erkek kardeşimi kovalıyor. Ben de çok korkuyorum. Sonra kaplana bir ekmek atıyorum. Bir de bakıyorum ki kaplan, yavru kaplana dönmüş. Onu okşuyorum ve verdiğim ekmeğin de yarısını geri alıyorum. Ancak yarısını yiyebilir diye düşünüyorum. Uysal bir halde evimizin önünde oturuyor. Bu arada evimizin kapısı çok zayıf, dayanıksız; yok gibi.

Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Hayirdir insallah..
Rüyada Kaplan görmek güç, kuvvet, kendine güvenmek, yüksek makam sahibi bir insan olarak yorumlanır.

Rüyada yavru kaplan görmek; gerçek hayatınızda ayaklarınız henüz yere sağlam basmamasına karşılık kendinize fazla güvendiğinizi, dikkatli olmanız gerektiğini..
yavru kaplan ne kadar guclu olursa olsun halen baska bir baska kaplana ihtiyaci vardir..
ayrica kendine kendin gibi birini kendi ayarinda birini bulursaniz huzurlu olacaginiza ve bir yuva ,KAPIYA sahip olacaginiza isarettir..
Hayirli gunler

P

Pınar yılmaz

Kayıtsız
Misafir
Hayırlı akşamlar. Rüyamda yolda bir tane kaplan vayrusu gördüm. Çok küçüktü. Daha sonra o kaplan yavrusunu kendi evimde gördüm. Bir kutunun içine konulmuştu ama fazla hareket etmiyordu. Ben verelim dedikçe herkes gelip seviyordu. Cevabınız için teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı akşamlar. Rüyamda yolda bir tane kaplan vayrusu gördüm. Çok küçüktü. Daha sonra o kaplan yavrusunu kendi evimde gördüm. Bir kutunun içine konulmuştu ama fazla hareket etmiyordu. Ben verelim dedikçe herkes gelip seviyordu. Cevabınız için teşekkürler.
Hayırlı akşamlar. Rüyaniz hayr olsun
Rüyada yavru kaplan görmek;
gerçek hayatınızda ayaklarınız henüz yere sağlam basmamasına karşılık kendinize fazla güvendiğinizi, dikkatli olmanız gerektiğini..
gerçekten de rüyada kaplan görmek çok önemli mesajlar verir ve rüya sahibinin hayatında ciddi değişikliklerin olacağını bildirir.
daha büyümeniz kendinizi geliştirmeniz gerektiğinize ayan
Rüyasında kaplan yavrusu gören kişilerin en yakınları dahi olsalar başka insanlara koşulsuz şartsız güvenmemeleri tavsiye edilmektedir. Ayrıca bu rüyayı görenlerin bir müddet büyük ticari girişimlerde bulunmamaları da isabetli olacaktır...

Üst Alt