• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kaplan görmek

gamituba

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kaplandan kaçmak, rüyada kaplan görmek, kaplanın saldırması tabiri.
Öncellikle merhaba, ismim gamze 18 yaşımdayım, üniversite öğrencisiyim. Ben çok fazla rüya görmeye başladım, çoğu aklımda kalmaz ama bu rüyamdan çok etkilendim yorumlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler :)
Bir apartmandan çıktım, gece sokakta koşmaya başladım, karanlıkta sanki birşeye yetişecek gibi. Sonra emniyet müdürlüğünün önüne geldim, emniyetten bir kaplan çıktı önümdeki iki insanı öldürdü yanlış hatırlamıyorsam. Sonra ben yere düştüm yerde geri geri süründüm, bağırmaya başladım kaplan üstüme doğru geldiği için. Ben geri geri giderken bir adam geldi sanırım polisti ama kaplan az daha beni öldürecekti ve rüyadayken kaplanın düşündüklerini hissettim, sanki konuşuyodu. Daha nereye kaçacaksın der gibiydi. Ben tam telli bir bölgede sıkıştım, o polis yavaş yavaş yürüyerek kaplana elektro şok verdi, tellerde elektrikliymiş, öldü kaplan. Rüyada konuşmuyordum ama sanki polise; nerde kaldın, neden yavaş geldin, az daha ölecektim dediğimİ hissettim. Son günlerde çok rüya görüyorum bilinçaltımdan kaynaklanabilir mi, çünkü erkek arkadaşım polislik okuyor. Şimdiden teşekkür ederim :)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada kaplan görmek;
güç, kuvvet, kendine güvenmek, yüksek makam sahibi bir insan olarak yorumlanır.

Rüyada kaplanin ölmesi;
Bazen İçinizdeki korku ,endişe, sıkıntı, stres ,Kendinize olan güveninizi bazen kaybediğinize yorumlanir..

Sevdiğini Allaha Emanet Et Sevmediğini Allaha Havale Et ..

acilangul1

marmarasigorta

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada siyah kaplan görmek

Merhaba, gece rüyamda bir kulübenin camından beni sevdiğim bir adamın geldiğini, onun için dışarı çıktığımı gördüm fakat o kişiye yaklaşamıyordum sol tarafta uzunca bir zincirle bağlı siyah kaplan, sağ tarafta kısa zincirle bağlı köpek ve onlarin ardında birkaç köpek gördüm. Ne o kişi bana yaklaşabiliyordu ne de ben ona çabalıyorduk kavuşmak için olmuyordu.

Üst Alt