• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kapandığını görmek

K

Katre-inur

Kayıtsız
Misafir
Es Selamu aleykum..
Bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim Allah razı olsun..

Rüyamda odamda her yer örümce ağıyla kaplıydı. Ağlar temiz ve parlaktı..
Odamdan çıktığımda karşımda annem ve eniştem karşımda ellerinde giymeyi istemediğim birkaç kıyafetle duruyorlardı. Sana ceza bundan sonra bunları giyeceksin dediler..
Evden kaçtım dışarı çıktım..
Geldiğim yer sadece hanımların toplandığı bir toplantı salonu gibi bir yerdi.
Acilen kapanmalıyım böyle dolaşmamalıyım diyerek, ferace aramaya başladım.
Güneş sarısı bir renkte ferace buldum, satın aldım giydim.
Daha sonra vefat etmiş ananeme rastladım. Anane biliyorum çok dikkat çekiyor bu renk ama bunu bulabildim dedim..
Sonra araştırıp siyah renkte bir ferace buldum.. geri döndüğümde insanlar bir yerlere koşuşturuyorlardı.. Biri kolumdan tuttu ve peygamber sana yazı bırakmış dedi. yüzünü göremeden kaçtı.
Yazıda Evlenmemenin caiz olmadığıyla ilgili bir yazı altında peygamberin ismi, onun altında da evleneceğimi bildirdiği kişinin ismi yazılıydı..
İnsanların koşuşturduğu yere doğru gidince bir hamam gibi bi yerde bir kaç insan hariç herkesin ölmüş olduğunu gördüm. Hiç kimsenin avret yerini görmedim ancak bir tek ananem kefene sarılıydı... Ölüler beklemez, meftaları gömelim derken uyandım..

Yine zahmet veriyorum ama başka bir iki hafta sonra gördüğüm rüyayı anlatmak istiyorum..
Peygamber efendimizi gördüm.Ancak yüzünü anımsamıyorum. Yanına çağırdı elini öptüm.. Etrafındaki sahabeler beni Fatıma olarak tanıyorlardı..
Dilim tutuldu o an da.. Kekeleyerek Şefaat Ya Rasulallah diyebildim. diz çöktüm.. Bana Çarşaflı hanımların olduğu bir topluluğu gösterdi. O anda savaş çıktı..
peygamber içeri girmem gerektiğini gösterdi.. içeri doğru koşarken uyandım..
Bu iki ruyanın yorumu benim için çok önemli .. Yorumlarsanız çok memnun olurum ..
Allah cümlemizden razı olur inşallah..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykum selam Ruyaniz Masallah cok manidar SIRR ve HIkmet dolu...
karşımda annem ve eniştem karşımda ellerinde giymeyi istemediğim birkaç kıyafetle duruyorlardı..o kiyafetler ne idi? ve rengini hatirliyormusunuz?
Kardesim yasinizi, medeni halinizi, esinizden mi ayrisiniz? herhangi bir cemaate mi baglisiniz?
bunlari yazarsaniz insallahu rahman daha ayrintilli ruyanizi Allah-in izni ile yorumlamaya calisirim.. cunku bir Noktada Takildim..
ve Ruyanizi Yanlis yorumlamaktan Allah a siginirim...'
Ruyalar puzzle gibidir yani bir butun bir cok parcaya bolunmus ve Sizin Ruh Aleminizde dagilmis vaziyette ve bu puzzldan 3,4 parca eksik..
o yuzden ruyanin butununu birlestiremiyorum..sen kendini bir zerre sanırsın, oysa senin içinde alem gizlidir..O alemi su an cozemiyorum..

'ilacın sendedir de farkında olmazsın
derdin de sendedir fakat görmezsin
sanırsın ki sen sade küçük bir cisimsin
oysa sende dürülmüş en büyük alem..
Kesfedebilirsin kendi icindeki Kendini...
ve nereye gitmek istedigini...
Git gellerin arasında bir yaşam öyküsü belki bir resim molası bir şükür sedası
mevlaya duyulan sonsuz aşk koşturmacalardan kareler kısacası ben...
katre-inur ...HAKKIN SEVDASI...

ALİ GİBİ BİR EŞ İSTİYORSAN, HZ FATIMA GİBİ OLMALISIN.!

Üst Alt