• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada işyerini görmek

regedit

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamunaleykum Sayın Hocam; Dün gördüğüm rüyayı sizinle paylaşmak istedim. Hayrolsun İNŞAALLAH
Rüyamda işyerimi gördüm. Yanımda işyerinden bir arkadaş ve güvenlik görevlisi arkadaş vardı. Ben işyerinin, tadilat işlerini yapan mimar beye tesisi gezdiriyordum. Tesisin etrafındaki tel örgülerin bir kısmı yıkılmış. Bizde tel örgülerin olduğu yeri kazdırmışız. Bayağı derin ve düzgün kazılmış, iş makinası kazmışa benziyor. Işyerindeki o arkadaşta kazılmış yerde dolaşıyordu. Bende çukura girdim.
Duvar yıkılınca uydu çanağı boşa çıkmış, işyerindeki o arkadaşta güvenlik görevlisi arkadaşla birlikte uydu çanağının direğini yeniden tutturmaya çalışıyordu. Bende buraya duvar yaptıracağız, çanağı biraz daha ileri tutturun dedim. Çukurda birazdaha dolaşıp çıktım. Mimar olan beye burayı tadilat yapılırken söylemiştim ama bütçe yok diye yapmadınız dedim. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Allah'a(c.c) emanet olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykum selam Rüyaniz Hayrolsun İNŞAALLAH..
Haddini bilerek başlamalı söze. Rabbini bilen, haddini de bilir zira. Haddini bilmeyenlerin başarı addettikleri hüsrandan başkası değildir, ki
ilelebet payidar olacak yalnızca imandır, o halde en büyük başarı mü’ min olmak değil de nedir?

Rüyada iş yeri görülmesi çok sık görülen rüyalardan biridir. Aslında fabrika, atölye, şantiye, ofis, büro, yazıhane, hastane, postane gibi insanların çalıştığı,
hizmet verdiği tüm mekanlar birer iş yeridir ve her birinin rüya açıklaması farklıdır.

işyeri görmek; gerçek yaşamda üzerinde çalıştığınız bir proje yada görev hakkında bazı kaygılar taşıdığınızı gösterir.
Bu görevi yapamamak, zamanında tamamlayamamak gibi. Ancak bu bile sizin sorumluluklarınıza ne kadar bağlı olduğunuzu göstermesi açısından çok iyidir
ve sorumluluk sahibi birisi olduğunuzu gösterir.

Rüyada bir güvenlik personeli görmek ;inanç ve düşünme yolunuzda bazı engeller çıkarıldığını Temkin ,Tedbir tertip ifade eder.

Rüyada çukur görmek,çukurun içine girmek iyi değildir. Stress, ve yorgun olmaniza yorumlanir.
hz Yusuf as gibi bu kuyu ve çukurdan sadece Sabir ile çikabilirsiniz..
eğer bir şey olmuyorsa zorlamayın bence, olduğu kadarıyla bırakın vardır elbet
bir sebebi Hikmetti..ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur.. Hayırlısı, her şeyin hayırlısı.

Rüyasında bir çukura düştüğünü ve çıkamadığını görmek, işlerinin bozulacağına; çukurdan çıktığını görmek, bozulan işlerinin düzeleceğine alamettir..

Rüyada Çukura Girmek;Rüya sahibinin çevresinde dönüp dolaşan belalı olaylara ve belalı ve kiskanc kişilere ve bunlardan gelecek zarara işaret eder.

iyi niyetli olduğunuzu biliyorlar ama yine de üzerinize vazife olmayan işlere karışmayın..
İnsan nicesini bir dostu sanır Dostunu, düşmanı iyi tanı
Bilmeden gaflete düşer, aldanır ,zarar ve ziyana uğrarsiniz..
Siz onlari birakin da kendinizi maddi manevi geliştirmeye bakin!!!Allah'a(c.c) emanet olun.
Hayirli günler..

regedit

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah(c.c) razı olsun hocam.
Rabb'im hayırlısını versin İNŞAALLAH

regedit

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada iş yerini görmek

Selamunaleykum Sayın Hocam, Rüyamda işyerimi gördüm. Benim çalıştığım tesis işyeri şehir dışında, etrafı tel örğüyle çevrili. Tesisin, işyrinin çevresi çöplerle doluydu.
Güvenlik arkadaşlara buraya ne olmuş böyle diye sordum. Çöpleri dışarı koymuştuk rüzğardan hepsi uçuşmuş dediler. Bende müdür bey geldiğinde ona böylemi cevap vereceksiniz bu bahane değilki dedim. Güvenlik arkadaşlar tamam biz toplayalım çöpleri dediler.

Sonra şirketin, işiyrinin bilgisayar işlerine bakan arkadaşıda gördüm.
Bir masada güvenlik arkadaşlarla beraber oturuyorduk. Bilgisayarcı arkadaşın kulağında kulaklık vardı.
Güvenlik arkadaş bana bir proğram cd si lazımdı arkadaştan istedim bana vermedi dedi.
Boş ver bende var o cd ben veririm sana dedim. Sonra gerçi benim proğramıda yide o arkadaş yaptı şimdi hakkını yemiyelim dedim. Gülüştük bilgisayarcı arkadaşta kulağında kulakla bizi dinliyormuş o da güldü.

Yorumlayabilirseniz çok sevinirim.Hayrolsun İNŞAALLAH.
Allah'a(c.c) emanet olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayrolsun İNŞAALLAH...Gönül Dostum Hayırdır yine bir Rüyada iş yerini görmektesiniz..
"etrafı tel örğüyle çevrili.Tesisin çevresi çöplerle doluydu."
gerçek yaşamda çevrenizde bazı engeller, kısıtlamalar yada engellemeler olduğunu ifade eder.fazlalık ,gereksiz, zamansiz;Korku ve düşünceleri bir kenara atin artik!!
İç dünyamıza kısa bir yolculuk yaptiktan sonra içimizdeki tüm kırgınlıkları kızgınlıkları,fazlalıkları ,gereksiz ve zamansiz nefsi beklentilerinizi ,stresinizi atip;
Geleceğe daha mutlu,huzurlu rahat bir yolculuk yapardiniz..Allahu alem...
Bir yerden,uzaklaştıkça başka menzilere,mevkiye yaklaşırız.
Kızgınlığını, öfkenizi ,stresinizi kontrol etmezseniz öfkeniz ve stress seviyeniz Sizi sinirsel olarak kontrol edeceğine yorumlanir..
Her şeyin bir zamani ve hikmeti vardir!!Sabret ki herşey gönlünce olsun...

Rüyada iş yeri görmek çok sık görülen rüyalardan biridir. Aslında fabrika, atölye, şantiye, ofis, postane gibi insanların çalıştığı, hizmet verdiği tüm mekanlar birer iş yeridir ve
her birinin rüya açıklaması farklıdır.
gerçek yaşamda üzerinde çalıştığınız bir proje yada görev hakkında bazı kaygılar taşıdığınızı gösterir. Bu görevi yapamamak, zamanında tamamlayamamak gibi.
Ancak bu bile sizin sorumluluklarınıza ne kadar bağlı olduğunuzu göstermesi açısından çok iyidir ve sorumluluk sahibi birisi olduğunuzu gösterir.
Emniyet Kemerini takmadan yola cikma!! Emniyet çok önemli bu devirde,
Mutlu olmak istersen,Emniyet kemerini tak!!Ve kime Ne söylediğine dikkat et ..sırıtık.:,

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın Adıyla
Asra yemin olsun ki, İnsan mutlaka ziyandadır.
Ancak iman edenler, salih amel (iyi işler) işleyenler, birbirlerine hakkı tavsiye eden ve sabrı tavsiye edenler bunun dışındadır.
(Asr süresi)

regedit

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah(c.c) razı olsun hocam.
Anlatılacak çok şey var ama.....
Ben gıybet etmeği sizin anlattığınız Peygamber kıssasıyla terkettim.(Allah sizden Razı olsun)
Ben şikayetimi Rabb'ime yapıyorum

Ashab- Kiram birbirlerinden ayrılmadan önce Asr suresini okurlarmış. İNŞAALLAH bizde Hakkı ve sabrı tavsiye edenlerden oluruz.

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın Adıyla
Asra yemin olsun ki, İnsan mutlaka ziyandadır.
Ancak iman edenler, salih amel (iyi işler) işleyenler, birbirlerine hakkı tavsiye eden ve sabrı tavsiye edenler bunun dışındadır.
(Asr Suresi)

Allah'a(c.c) emanet olun.

zehraa

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada işyerini görmek

Öncelıkle selamun aleykum, ben ıspartadan zehra, 26 yasındayım evlıyım ve bır oglum var. Dun gece ruyamda eskı calıstıgım ıs yerıne gıtmısıım calısmak ıcın, onlar da bana ıs olarak yerlerı süpürttmüsler. Daha sonra ıse muhasebecının odasına bır tabak dolusu zeytınle gıttım, lakın elımden tabak dustu, 4-5 tanesı yere sacıldı. Acaba bu ruyanın anlamı nedır? luften bana yardımcı olurmusunuz sımdıden Allah razı olsun selametle kalın...

cigdemavis

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyamda calistigim is yerini gormek

Iyi aksamlar,
Yeni bir işe basladim, havaalaninda yer hostelik yapiyorum " kabin hizmetleri " Allahima cok sukur isimi cok seviyorum.
ve 3,4 gundur calistigim is yerini goruyorum, kendimi is yerinde yolcularin karsisinda goruyorum Aydinlik gozukuyor, ve guler yuzluydum sanki. Ve kac gundur benzer ruyalarla karsi karsiya geldim. Hayirdir insallah..
Egitim gordum bu ise girmeden once, ve çok kod bilmemiz gerekiyordu ezbere bagaj sisteminde calismak icin, ruyam 3,4 gundur bagaj yerinde yolcularin bagajlarini tartma yerinde goruyorum kendimi.

Umarim bi haber alirim sizden, Simdiden tessekur ediyorum. Fransadan selamlar.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı mutlu huzurlu akşamlar,Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada çalıştığın işyerini görmek;
Rüyada iş yeri görmek çok sık görülen rüyalardan biridir. Aslında fabrika, atölye, ofis, yazıhane, hastane, postane gibi insanların çalıştığı,
hizmet verdiği tüm mekanlar birer iş yeridir ve her birinin rüya açıklaması farklıdır.

Eğer çalıştığın işyeri güzel ,aydinlik görünümlü ise bu rüya mutluluğa ,huzura sevmeye , sevilmeye tabir edilir..
Rüyada işyerini kötü ,karanlik bir halde görmek;
rüyayı görenin işinde çıkacak sorunlara tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin aldığı sorumluluklar nedeni ile kaygılandığına tabir edilir

Rüyada Hava alanı görmek;
hayatınızda yeni bir hareket yaklaşıyor demektir. Bazı yeni fikir veya kararlar alma aşamasında olduğunuzu simgeler.

"bagaj sisteminde calismak icin, ruyam 3,4 gundur bagaj yerinde yolcularin bagajlarini tartma yerinde goruyorum "

kendinize ,gereksiz endişe ,korku gibi olumsuz, negatif duygu ,ağırlık , baskı yüklemeyin. kendini güven hissetmek gereğini simgeler...
Kariyer güçlerinizi büyütür, zayıflıklarınızı güçlendirir. Her zaman bir şey istediğin yönde gitmezse panik yapmayın!!
Kimsenin Size baskı yapmasına gerek yok, Sen zaten kendine baskı yapıyorsun.
Kendinize Fazla Yüklenmeyin .
Allah selamet versin, yolunuz açık olsun...

MUHASEBEHİKMET

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm rüyamda çalıştığım iş yerinde kaza oldu ve iş yerinin duvarları yıkıldı. Bu ne anlama gelmektedir. İlginiz için teşekkur ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayrolsun İNŞAALLAH
Rüyayı gören kişinin aldığı sorumluluklar nedeni ile kaygılandığına tabir edilir

Rüyada duvar görmek;
yaşanan yıllar ile yorumlanır.

Rüyada işyerinin duvarının yıkılması;
İş yerinde yaşanacak değişikliğe,zarar yada sıkıntıya ve bazi sebeplerden dolayı kaygılandığına tabir edilir .
hakkınızda her şeyin hayırlısı olsun selametle..

Üst Alt