• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada işkence görmek

U

uyar

Kayıtsız
Misafir
Selamın Aleyküm.
İlk önce kolay gelsin. Ben çok rüya gören biri değilim. Akşam her zaman yattığım saatten biraz daha erken uyudum. Samsun'da öğrenciyim. Daha fazla uzatmadan gördüğüm rüyamı sizinle paylaşmak isterim.
Rüyamın nasıl başladığını hatırlamıyorum tam olarak. Ama rüyamda işkence edilen bir çocuğu izliyordum uzaktan, saklanarak. Ne işkence eden insan beni görüyordu ne de çocuk. (yaklaşık 5-6 yaşlarında bir erkek çocuğu) Adam topu kaçırdığı için çocuğu dikiş makinasının önüne oturtmuş çocuğun kolunu dikiyordu, ve çocuğun ayağını da bir yandan koparmaya çalışıyordu başka bir aletle. Adam 80-85 yaşında yaşlı, huysuz bir ihtiyardı. Sabah saat 7 gibi korkarak uyandım.
Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

23 yaşındayım Samsun'da mühendislik okuyorum. Asıl oturduğum yer Ankara.
Fatma Duygu.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam Hos geldiniz kardesim..
Masallah Siz cok hassas duygusal ,duyarli ve her olaydan cok cabuk etkilenen bir Ruh yapiniz var..
Hayal gucunuz cook kuvvetli..ve son gunlerde belki izlediginiz veya sahit oldugunuz haksiz bir davaya kafanizi takmis olabilirsiniz..
insan Ne için yaşadığını bilmek; yaşamak kadar önemlidir.
Nitekim insanı diğer canlılardan ayıran en büyük özellik bilmeye ve düşünmeye sevk eden akıl sistemidir.
Aklın da en büyük özelliği; mantık ve nefs üçgeniyle birleşip insanlık KUL olma!gayesine uygun olarak beden ülkesini yönetebilmesidir.
Ruyaniza hayirdir ins. diyelim Rabbim Hayra cevirsin..

Rüyada birisine iskence edildigini görmek; kisa sürecek bir hastaliga yorumlanir.
Duygularinizdaki daki gel git ler yasinizdan oturu gelip gecici bir durum dur.. lakin su An icin lutfen hic bir Ciddi konuda karar vermeyin..
Eger iskence size yapiliyorsa ve hasta iseniz iyileseceginize bir borcunuzdan dolayi veremedim diye üzülüyorsaniz borcunuzu ödeyerek üzüntü-den kurtulacaginiza delalet eder.

Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır.
Ailenizden uzakta gurbetlik ceken bir ogrencisiniz.. her turlu insan ve farkli dusunceler ile ic ice yasamaktasiniz..
ama sunu unutmayin..ki dunyanin en akilli, tahsilli insani da olsaniz hayatta her zaman dogru olani yapmaya ve vicdaninizi dinleyin..
icinizden o incecik rahmani ses bunu YAPMA!! diyorsa lutfen dinleyin..
Rüyanız Hayır Olsun!
Selamet ile Hayra Kalin Fatma kardesim Allah`a emanetsiniz..

Üst Alt