• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada isim yazılı kağıt görmek

Gülsen1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada kağıtta isim görmek rüyada isim yazılı görmek
Selamin aleyküm ablacim hayirli bereketli hafta dilerim...
Ben rüyamda yola cikmis otoyolda gidiyordum. Kendim araba kullaniyordum, cok rahattim aslinda. Bana ya ondan önce yada sonra tam hatirlamiyorum ablacim beyaz, isim yazılı bir kagit verdiler ve eski esimin ismi yaziyordu kagidin üstünde ama el yazisi degil, isim bilgisayarla yazilmis.. Ben yola cikmayi düsünüyorumda insallah Allahin izniyle ama bu rüya biraz aklimi karistirdi....simdiden cok tsk ederim hayirli günler dilerim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyanız hayrolsun Gülsen kardeşim
Rüyada beyaz kağıt görmek;
Rüya sahibi için yeni ve temiz başlangıçlar yapmak anlamına gelir. Rüyasında beyaz kâğıt gören kişi geçmişini unutup, geleceğini elleri ile yeniden istediği gibi,
inşa etmek istemesine tabir edilir. Temiz niyetler ve hayırlı olacak işlere adım atmak şeklinde yorulur
hayatınızda yapacağınız ciddi değişikliklerin habercisidir.

Rüyada eski eşinin isim yazılı kağıt görmek;
Eş,sözlü,nişanlı farketmez ayrılık noktasına geldiğiniz kişilerle bağlarınızı bitirmeden başka ilişkilere asla kalbinizi açmayın!! eğer açarsanız;
yalan ve riyanın üzerine kurulan aşk yada hayellerinizde şeytan bir gün sizi rezil etmek için hep peşinizde olacaktir...

İlişkileri, noktalama işaretlerine benzetebiliriz. Bu işaretlerin bazısı kişinin yaşam yolunda ilerlemesini sağlarken bazısı da kişinin yaşamında duraklamalara, gerilemelere neden olabilir.
Nokta konan ilişkiler taraflardan biri ya da her ikisi için üzücü olsa da ilişkinin tamamen bitiyor olması, bireylere yeni başlangıçlar yapmaları için daha fazla fırsat yaratır.
Zihinlerinde soru işareti olabilecek durum yoktur, yeni bir cümleye başlamak için soluk alabilirler ve bu onlar için yeni bir sayfa demektir.

Kendinizi çıkmaza sokmayın..Kişi önce kendini tanıyacak.
Kişi yaşamda, “İlişkide ben kimim?” ve “Yaşamak istediklerim nelerdir?” sorularının cevabını bulabilirse, karşısındaki kişiye göre şekil alacak ilişki modelinden çıkabilir.
Sağlıklı ilişki, kişinin kendini tanıması, kendisini olduğu gibi ifade edebilmesi, güvenmesi, varlığının anlamlılığını ilişkiyle değil yalnızken hissedebilmesiyle gerçekleşir..

Rüyada rahat Araba Kullandığını Görmek;
rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok iyi kararlar verip yavaş yavaş başarı kazanmaya ve çok iyi işler yapmaya
Hayatının kontrolünü kendi eline almasina alamet edilir.

şekle şemale fazla TAKILMAYIN!!positif bakış açınız ile Kalıba değil kalbe ve size verdigi, hissetirdigi MANAya BAKIN!!
Ömrünüz uzun yolunuz açık olsun! İyi hayat, uzunca süren bir yolculuktur. Sabır ister, Sevgi, ilgi, dikkat, özen, adanmışlık dürüstlük,samimiyet ister,Selametle..

acilangul1

Gülsen1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamin Aleyküm ablacim. Ben birde rüyamda el yazisiyla yazilmis bir kagit gordum, bana verdiler üstünde sevdigimin ismi yaziyordu cok büyük ve net yazmislardi. Bende cekmeceye koydum kagidi.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada sevdiğinin ismi yazılı kağıt görmek;
bu kişiyle gerçekleşebilecek önemli bir değişiklikt simgeliyor olabilir.
niyetlendiğiniz kişi hayırlı mı sizin için,Bunu ancak Allah cc. bilir..galiba siz yeterince net değilsiniz ona karşı,düşündüklerinizi ve istediklerinizi tam olarak
ifade etmenizi ve birbirinizden olan beklentilerinizi açıkça belirtmenizi tavsiye ederim..
evlilik karşılıklı yazılı bir anlaşmadir..

farklı yorumlar duysakta son noktayı yine kendimizin koyacağıdır. Çünkü rüya doğru yorumlanana kadar iç sesimiz bize huzur vermez.
iç sesiniz duyduğunuz yorumların hangisinde sustuysa, bilin ki doğru yorumlattınız rüyanızı..
Hayırlı rüyalar ve doğru yorumlarla, doğruluktan ayrılmayın dileklerimle... hakkınızda her şeyin hayırlısı olsun.

acilangul1

Gülsen1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
cok tsk ederim Allah razi olsun...benim acilmam lazim

zeynep1289

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm. Rüyamda elimde yeşil postitli kağıt vardı ve kağıtta birinin adı ve soyadı yazıyordu ve ad soyadin altında da birşeyler yazıyordu ama onu okuyamadim, direkt ad soyadı gördüm yorumlanabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
hangi elinizde olduğunu yazmamışsınız, onu da belirtirseniz daha açıklayıcı yorum yapabilirdim..neyse nasip kısmet meselesi EyvAllah..Allah'tan gelene razıyım" deyin!
razı olmayacağın da ne yapacaksın....deprasyona mi gireceksin..

Hasbünallahu ve ni'mel vekîl..ni'mel Mevla ve ni'me'n nasîr”
Allah Teala, bize yeter, O ne güzel vekildir. Ne güzel Mevla ve ne güzel yardımcıdır.”

Rüyada isim yazılı kağıt görmek;
Rüyada görülen kağıt genel olarak olumlu bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin sorunsuz ve pürüzsüz yaşamıyla ilişkilendirilir. Kişinin iç huzurunun ve feraha çıkışının habercisidir. Diğer bir tabire göre rüyada görülen düz, temiz beyaz bir kağıt uzun bir ömre dalalet eder.

Rüyada kağıt üzerine yazılmış yazı görmek;
bu rüyada yazılan yazının hangi renkte yazılmış olduğu önemli bir detaydır. Eğer kağıt üzerinde görülen yazı kırmızı kalemle yazılmışsa, bu rüya kişinin üzüntü ve sıkıntılı bir döneme gireceğine işarettir.
Eğer kağıt yeşil ,yada üzerinde görülen yazı yeşil kalemle yazılmışsa, Kişinin iç huzurunun ve feraha,berekete çıkışının habercisidir.

"direkt ad soyadı gördüm"
olay ya da davranışları kişisel ALMAYIN ..yoksa kendinize yazik edersiniz.. selametle..

zekidamar

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm rüyamda bir işe girmisim, kaynakçı işiydi galiba. işe girmediğim halde işe girmiş gibi yapıyordum adamlar cakmıyordu. 6 kisi filan yeni işe baslıyorduk adam bizi sıraya sokup bir yere goturuyordu. Sonra ben izin almak için izin kagıdı alıp kimsenin gormedigi bir yerde kagıda adımı, soyadımı buyük harflerle yazdım o anda 3 tane süt kıravatlı çalısan beni gordu, elimden kagıdı aldı bunu patrona verecegim dedi. Bende ona bagırarak cagırarak ver ver hadi git ver diyordum, adama cok kızıyordum, etrafımızda calısan işçiler bizi izliyordu. Sonrasını hatırlamıyorum ruyamı yorumlarsanız sevinirim ALLAH sizden razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam Rüyanız hayrolsun Gülsen kardeşim
Rüyada kağıta adını, soyadını yazdığını görmek;
Rüya sahibi için yeni ve temiz başlangıçlar yapmak anlamına gelir. Rüyasında beyaz kâğıt gören kişi geçmişini unutup, geleceğini elleri ile yeniden istediği gibi,
inşa etmek istemesine tabir edilir. Temiz niyetler ve hayırlı olacak işlere adım atmak şeklinde yorulur
hayatınızda yapacağınız ciddi değişikliklerin habercisidir. selametle..

zekidamar

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah sizden razı olsun ablam

Aleyna00

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ilk defa girdigim icin baslik actim nerden yazacagimi bilemedim yanlis birsey yspmiss isem affiniza siginiyorum.

Ruyami bilen birinisinin yorumlamasini istiyorum.
Ruyamda arkadas cevremden tanidigim birisi beni biri ile tanıştiryor guzel bir adamdi o kisi ancak o benden etkilenmiyordu sanirim ama bi masada oturuyoruz onla ve bi kagit gosteriyor bana, kagitta umut ismi ve soyismi de benim soyismimdenmis alt altta umut... ve benim adim ile soyadim yaziliydi sonrasinda ama baglantilimi degilmi bilmiyorum hoslandigim ancak bana yanlis yapan biri vardi onla soyadlarimiz gercektede aynıydı telefonumdan sildigim halde guya beni ariyormus sonra telefonun numarasinin son iki hanesini goruyorum bana msj yaziyordu whatsaptan merak ettim ne yazdigini ama orda uyandim bu ruyamin bi isareti var ama ne yardimci olursaniz sevinirim.

Üst Alt